Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

sveikos merginos

as GN driausi klp, jurininku ligonineje. pradzioje reikejo nusipirkti vaistineje kontrastinio skyscio (tokia didele ampule). kainavo apie 23 lt., o uz procedura sumokejau 195lt.(esu dirbanti) uz jokius kitus vaistus, kuriuos suleido pries procedura atskirai moketi nereikejo.
nuo skausmo gydytoja rekomendavo isgerti ketanovo 2tabletes. to pilnai uzteko. tikrai nebuvo kazkokio nepakeliamo skausmo
Atsakyti
QUOTE(Dainelej @ 2010 03 18, 18:16)
sveikos merginos

as GN driausi klp, jurininku ligonineje. pradzioje reikejo nusipirkti vaistineje kontrastinio skyscio (tokia didele ampule). kainavo apie 23 lt., o uz procedura sumokejau 195lt.(esu dirbanti) uz jokius kitus vaistus, kuriuos suleido pries procedura atskirai moketi nereikejo.
nuo skausmo gydytoja rekomendavo isgerti ketanovo 2tabletes. to pilnai uzteko. tikrai nebuvo kazkokio nepakeliamo skausmo

sveika smile.gif
manes laukia lygiai tokia pati istorija smile.gif jau turiu nusipirkusi to skyscio, beliko sulaukt tos dienos...
Atsakyti
o ta diena kai daret gimdos nuotrauka, valgete ka nors? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*egzotika* @ 2010 03 23, 10:17)
o ta diena kai daret gimdos nuotrauka, valgete ka nors?  ax.gif


Lengvus pusryčius kavos + sūrelį smile.gif Bijojau daug prisivalgyt, kad paskui nesupykintų dėl kokių nors priežasčių blink.gif
Atsakyti
na va, as jau po GN, skaudejo tai labai net, dare be nuskausminamuju ir narkozes, bet viska iskentejau...
Atsakyti
QUOTE(*egzotika* @ 2010 03 24, 14:44)
na va, as jau po GN, skaudejo tai labai net, dare be nuskausminamuju ir narkozes, bet viska iskentejau...

uzjauciu, verysad.gif na nieko maciau kad laparaskopija darysi tai sekmes tau thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
man GN dare praeita pentadieni unsure.gif taigi siek tiek pasidalinsiu patirtimi blush2.gif
QUOTE(*Gintare* @ 2010 03 15, 20:27)
O 195 tai kainavo pats tas kontrastas, kuris buvo leidžiamas.

idomu kas cia per kontrastas, kad tiek daug kainavo.. g.gif as mokejau apie 20-30 Lt uz ji, o uz Gimdos nuotrauka nieko nemokejau, nes kompensuoja valstybinej ligoninej darantis mirksiukas.gif

QUOTE(*egzotika* @ 2010 03 23, 11:17)
o ta diena kai daret gimdos nuotrauka, valgete ka nors?  ax.gif


nevalgiau is baimes, kad nuo skausmo supykins, kas man daznai buna unsure.gif

QUOTE(*egzotika* @ 2010 03 24, 15:44)
na va, as jau po GN, skaudejo tai labai net, dare be nuskausminamuju ir narkozes, bet viska iskentejau...

ir as jau po GN ir net nenoriu prisimint doh.gif
man taip pat skaudejo labai, nes nualpt sugebejau, dare be nuskausminimo jokio (tik apti pries tai 2 ketanovo isgeriau), nors presiau, kad nuskausmintu, bet sake, kad nepriklauso.. bet paskui manau gydytoja pasigailejo, kad nenuskausmino cool.gif

jei trumpai apie procedura:
pagulde i ligonine 7.30, 11 val atejo gydytoja, nusivede i procedurini, paklausinejo visokiu ten dalyku apie ligas, alergijas ir t.t. uzkele ant lektuvo, dave pasirasyt, kad su viskuo sutinku ir liepe gryz i palata laukt kl rentgenas atsilaisvins.. unsure.gif as cia visokiu baisiubiu prisikaiciusi, 11.30 ikaliau 2 ketanovo tabletes, kad maziau skaudetu ir buvau isitikinusi, kad man suleis nuskausminamuju.. optimiste... lotuliukas.gif 12 val nusivede mane i ta rentgeno kabinete, as sakau slesikit vaistu, tai gydytoja man sako, kad si procedura nera baisi, ir jos paprastai niekas nenuskausmina, tipo sako nera malonu, bet labai jau neskaudes, tipo ai biski kai kur ignybsiu, biski patrauksiu ir viskas... as tokiom bailiom versiuko akim paziurejau, nu bet ka galvoju kad jau taip tai taip.. g.gif nu ir pradejo ji ten ruostis tai procedurai, jaucu kad labai skauda, bet nieko iskentejau... pradejo stumt ten ta aparata link tos vietos kur foto daro ir gydytojai viskas iskrito.. is naujo.. va tada ir apeme mane panikos priepuolis .. sakau man skauda ir silpna.. bet vis tiek padare foto , o as emiau ir nualpau doh.gif tai siaip ne taip nukele mane nuo to stalo, pagulde ant sofutes, o as jauciu kad tamsu akyse ir viskas nutirpo ir rankos ir kojos.. dave pauostyt amoniako, paprasiau vandens ir po keliu min truputi atsigavau.. tada isvede man i koridoriu, tai baisu pagalvot ka kiti laukiantiys pagalvojo, jauciu galvojo ka ten tokio daro, kad zmones reikia vos gyvus isvesti lotuliukas.gif iskviete sesele su ratukais ir i palata parveze su ratukais, dar gydytoja prigrasino sesele sulasinti man laseline ir tipo sianden sako tvaes namo jau neleisim.. as kaip tai neleisit? man velykoms ruostis reikia, parveze i palata ir po 15 min as jau buvau sveika gyva kaip niekur nieko ax.gif bet vis tiek atejo sesele su laseline, sakau man nebereikia.. tai ji isejo gydytojos paklaust, gryzta sako, rekia, gydytoja liepe sulasint.. doh.gif o pas mane venu beveik nera.. iskojo ieskojo ties alkune, na ten kur pparastai leizia vaistus, ar krauja ima blush2.gif nerado, tada nezinau kas jai sove i galva pradejo ieskot ant rieso, bet ne is vidines puses, o is sono blink.gif galvoju kur ten dar vena galima rast, juk ten tik kaulas.. sako cia biski skaudziau, bet nieko.. nu gerai galvoju ieskok.. nu ir pradejo badyt gal 4 -5 kartus, niekaip neranda.. as vel davai alpt.. ranka dar dabar skauda toj vietoj nuo jos badymo.. nerado ir ten ji tos venos.. po 5 min ateina kita sesele, tai kitoj rankoj graziausiia rado vane ten kur ir priklauso.. 1.5 val gulejau po laseline.. ir apie 16 val tik isleido mane namo doh.gif siaip gydytoja labai gera buvo is tikruju... thumbup.gif bet tipo neskausminga procedura, o man pilvo apacia 2 dienas skaudejo doh.gif

gydytoja dariusiu GN, sake, kad daugiau man tokia procedura tik su narkoze darys.. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kiskius: 07 balandžio 2010 - 21:30
QUOTE(kiskius @ 2010 04 07, 21:30)
jei trumpai apie procedura:

Kiskiau, netyčia užklydau į šitą skyrelį paskaitinėti. Paskaičiau tavo istoriją apie GN ir išsigandau blink.gif
Man tą procedūrą darė prieš kelis mėnesius. Norėjau daryti be nuskausminimo, bet gydytoja rekomendavo daryti su. Kadangi kai skauda, skausmo metu gali užspaszuoti ir nuotraukos rezultatai gali būti visai netikslūs...
Tad geriau jei jau darysi kitą karą - tikrai nesikankink, geriau nusipirk ar sumokėk už tą dozę, bet nekentėk wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2010 04 08, 07:56)
Kiskiau, netyčia užklydau į šitą skyrelį paskaitinėti. Paskaičiau tavo istoriją apie GN ir išsigandau  blink.gif
Man tą procedūrą darė prieš kelis mėnesius. Norėjau daryti be nuskausminimo, bet gydytoja rekomendavo  daryti su. Kadangi kai skauda, skausmo metu gali užspaszuoti ir nuotraukos rezultatai gali būti visai netikslūs...
Tad geriau jei jau darysi kitą karą - tikrai nesikankink, geriau nusipirk ar sumokėk už tą dozę, bet nekentėk wink.gif

tai as ir dabar buciau mielu noru susimokejus ir dar damokejus, bet, kad man uzgarantavo, kad neskaudes ir kad tikrai nereikia doh.gif
na bet cia tik as tokia jautri skausmui ir nereikia tikrai isigasti... niek oten tokio baisaus kai dabar pagalvoju, tik butinai reikia nuskausminamuju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2010 04 08, 07:39)
tai as ir dabar buciau mielu noru susimokejus ir dar damokejus, bet, kad man uzgarantavo, kad neskaudes ir kad tikrai nereikia  doh.gif
na bet cia tik as tokia jautri skausmui ir nereikia tikrai isigasti... niek oten tokio baisaus kai dabar pagalvoju, tik butinai reikia nuskausminamuju  thumbup.gif


O kur čia taip tau darė, kad visą dieną, aš Grybo gatvėje kažkada driau tai 20 min. ir viskas blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2010 04 08, 09:33)
O kur čia taip tau darė, kad visą dieną, aš Grybo gatvėje kažkada driau tai 20 min. ir viskas blush2.gif  4u.gif

man dare irgi gal tik 15-20 min, gal nei tiek nereikejo, bet pas mus (Panevezyje) i ligonine paguldo del GN, o i ligonine visus guldo is ryto.. butu po GN is karto isvare namo, bet kadangi as sugalvojau alpti lotuliukas.gif tai man dar laseline kol sulasino teko pagulet dar iki pavakario smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Aš va ką tik po GN nuotraukos. Dariausi Grybo g. 11 Labai maloni gydytoja, man kainavo tik kontrastinis skysti 193Lt. ten pačioj poliklinikoj yra vaistinė ir galima jo įsigyti. Išpradžių bijojau, bet kai su gydytoja susitikau, tai ji taip mane nuramino. Pačioj pradžios skausmas kaip per mėn, nes pas mane laibai jos skausmingos tai kažkaip nekreipiau dėmesio kol nepradėjo stipriau skysti leist. Tada skaudėjo, bet labai džiaugiausi, kad prieš kiekvieną veiksmą buvo klausiama ar tęsti procedūra ir leido pagulėt, kad skausmas nurims. Šiam iškenčiama ir tikrai galvojau, kad bus baisiau, kaip čia skaičiau. Po pačios procedūros jaučiuosi gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lialia:): 08 balandžio 2010 - 12:25