Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

QUOTE(Dovilyte5 @ 2010 03 15, 14:08)
negirdėjau, kad prieš GN reikia žarnyną valytis blink.gif  man nieko nesakė, padarė su narkoze, aš pamiegojau, atsikėliau ir viskas blink.gif  o žarnynas tai namie išsivalė, nes aš į wc gal 10 kart ėjau ryte lotuliukas.gif  aišku dar negalima valgyti ir gerti 6 val prieš...

sveikutes matau rašote kag mokėjot 195 Lt tai čia oficialiai tiek sumkokėjot?o tai dar ir gydytojai reikia duoti doh.gif gal kuri darėtės VK kaune?
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2010 03 15, 15:08)
negirdėjau, kad prieš GN reikia žarnyną valytis blink.gif  man nieko nesakė, padarė su narkoze, aš pamiegojau, atsikėliau ir viskas blink.gif  o žarnynas tai namie išsivalė, nes aš į wc gal 10 kart ėjau ryte lotuliukas.gif  aišku dar negalima valgyti ir gerti 6 val prieš...

gerai jums su narkoze biggrin.gif man bus be narkozes, tik su nuskausminamaisiais, manau iskesiu cool.gif
Papildyta:
QUOTE(zeroo7 @ 2010 03 15, 15:36)
sveikutes matau rašote kag mokėjot 195 Lt tai čia oficialiai tiek sumkokėjot?o tai dar ir gydytojai reikia duoti doh.gif gal kuri darėtės VK kaune?

taip, ta kaina oficiali ir daugiau nieko duot nereikia. Susimoki uz ta nuotrauka ir vsio ax.gif
Atsakyti
Na, žarnyno man ir nieks neliepė valytis. Tik reikėjo turėt paketuką, nes jo prireikė po visko. O 195 tai kainavo pats tas kontrastas, kuris buvo leidžiamas. Beje, gydytoja buvo išrašusi receptą tam kontastui, bet vaistinėse niekur pati jo neradau, neturi, o vienoj vietoj turi, bet didelis kiekis... Beje, kaina vaistinėj to kontasto gaunasi tokia pati, kaip pas gydytoją (pasidomėjau, nes dar galvojau gal rasiu, papigiai nusipirksiu, bet kai pasakė tokią pat kainą, tai ir nebeieškojau). Papildomai gydytojai ar į kasą nieko nemokėjau, nes esu dirbanti, moku Sodrai įmokas. Kurios nedirba, tai gal tom ir reik kažkiek mokėt, nežinau šito ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gintare*: 15 kovo 2010 - 18:31
QUOTE(*Gintare* @ 2010 03 15, 19:27)
Na, žarnyno man ir nieks neliepė valytis. Tik reikėjo turėt paketuką, nes jo prireikė po visko. O 195 tai kainavo pats tas kontrastas, kuris buvo leidžiamas. Beje, gydytoja buvo išrašusi receptą tam kontastui, bet vaistinėse niekur pati jo neradau, neturi, o vienoj vietoj turi, bet didelis kiekis... Beje, kaina vaistinėj to kontasto gaunasi tokia pati, kaip pas gydytoją (pasidomėjau, nes dar galvojau gal rasiu, papigiai nusipirksiu, bet kai pasakė tokią pat kainą, tai ir nebeieškojau).  Papildomai gydytojai ar į kasą nieko nemokėjau, nes esu dirbanti, moku Sodrai įmokas. Kurios nedirba, tai gal tom ir reik kažkiek mokėt, nežinau šito  ax.gif

isvis viskas susimaise blink.gif man gydytoja israse tuos vaistus kapsulese, nusipirkau dvi po 20ml unsure.gif na eisiu dar uzsirasyti tai pasiklausiu... ir sake kad nuotrauka kainuos 195 Lt, o jus matot visai kitaip kazkaip aiskinat... kazko nesupratau g.gif
Atsakyti
QUOTE(zeroo7 @ 2010 03 15, 15:36)
sveikutes matau rašote kag mokėjot 195 Lt tai čia oficialiai tiek sumkokėjot?o tai dar ir gydytojai reikia duoti doh.gif gal kuri darėtės VK kaune?

aš dariausi Vilniuje VK, kainavo 600 lt su narkoze.
Atsakyti
QUOTE(*egzotika* @ 2010 03 16, 09:35)
isvis viskas susimaise  blink.gif  man gydytoja israse tuos vaistus kapsulese, nusipirkau dvi po 20ml  unsure.gif na eisiu dar uzsirasyti tai pasiklausiu... ir sake kad nuotrauka kainuos 195 Lt, o jus matot visai kitaip kazkaip aiskinat... kazko nesupratau  g.gif


Nu, keistakokai čia blink.gif Bet negali gi būt, kad pati perkiesi vaistus ir dar moki už nuotrauką, jei esi dirbanti ir jei ne privačiai darysies. Gal ne taip supratai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gintare* @ 2010 03 16, 10:09)
Nu, keistakokai čia  blink.gif  Bet negali gi būt, kad pati perkiesi vaistus ir dar moki už nuotrauką, jei esi dirbanti ir jei ne privačiai darysies. Gal ne taip supratai  mirksiukas.gif

taip esu dirbanti, o tu kur ir pas kokia daktare dareisi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*egzotika* @ 2010 03 16, 10:51)
taip esu dirbanti, o tu kur ir pas kokia daktare dareisi?  g.gif


Aš Vilniuj, Raudonojo kryžiaus ligoninėj. Pas Miežėnienę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gintare* @ 2010 03 16, 11:25)
Aš Vilniuj, Raudonojo kryžiaus ligoninėj. Pas Miežėnienę  4u.gif

aiskutelis, o as klp ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,

QUOTE(*Gintare* @ 2010 03 15, 19:27)
Na, žarnyno man ir nieks neliepė valytis. Tik reikėjo turėt paketuką, nes jo prireikė po visko. O 195 tai kainavo pats tas kontrastas, kuris buvo leidžiamas. Beje, gydytoja buvo išrašusi receptą tam kontastui, bet vaistinėse niekur pati jo neradau, neturi, o vienoj vietoj turi, bet didelis kiekis... Beje, kaina vaistinėj to kontasto gaunasi tokia pati, kaip pas gydytoją (pasidomėjau, nes dar galvojau gal rasiu, papigiai nusipirksiu, bet kai pasakė tokią pat kainą, tai ir nebeieškojau).  Papildomai gydytojai ar į kasą nieko nemokėjau, nes esu dirbanti, moku Sodrai įmokas. Kurios nedirba, tai gal tom ir reik kažkiek mokėt, nežinau šito  ax.gif


Na man irgi gydytojas išrašė siuntimą GN pas gyd. Miežėnienę. Tik va skaitau ir nesuprantu del kainu blush2.gif . Vienos moka daugiau, o kitos mažiau.Kaži nuo ko čia priklauso? Gal ir kiek kvailokas klausimas, bet man tai taip įdomiai pasidarė. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*egzotika* @ 2010 03 15, 16:57)
gerai jums su narkoze  biggrin.gif  man bus be narkozes, tik su nuskausminamaisiais, manau iskesiu  cool.gif
Papildyta:

as dariau be narkozes ir be nuskausminimu tai pasikartosiu kad visai neskaudejo na gal pilva siek tiek trauke ir viskas, nepamirskite kvepuoti ,na kaip filmuose rodo,  biggrin.gif
man kai dare as irgi buvau prigasdinta kad cia reikia tik su narkoze nes skausmas didelis, o nuotraukos darymo metu sakau gydytojai o kada skaudes? ji sako tai kad jau viskas. Nebijokite atpalaiduokite pilva ir kvepuokite. Sekmes thumbup.gif

taip, ta kaina oficiali ir daugiau nieko duot nereikia. Susimoki uz ta nuotrauka ir vsio  ax.gif

Atsakyti
QUOTE(zeroo7 @ 2010 03 15, 15:36)
sveikutes matau rašote kag mokėjot 195 Lt tai čia oficialiai tiek sumkokėjot?o tai dar ir gydytojai reikia duoti doh.gif gal kuri darėtės VK kaune?



Mane is Kauno VK siunte i Vilniaus VK, nes sake Kaune isvis niekur GN nedaro.
Atsakyti