Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

QUOTE(Selva @ 2010 03 10, 23:10)
Merginos, cia mitas ar tiesa, kad 3 menesius po GN neva reikia sustabdyti planavima del gautu spinduliu? Cia vienai planuotojai taip gine patare...

Nu nezinau su kokiu cariniu aparatu turi daryt kad net 3 men nebutu galima planuot g.gif Man tai kaip tik net ta pati cikla IUI suplanavo - gi per GN pravalo kiausintakius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Selva @ 2010 03 11, 01:10)
Merginos, cia mitas ar tiesa, kad 3 menesius po GN neva reikia sustabdyti planavima del gautu spinduliu? Cia vienai planuotojai taip gine patare...



man tai gavosi taip kad po gimdos nuotrauko ir pastojau, kazkur po savaites, tai VK gydytoja sake, kad buna kad kitiems tik uztenka kiausintakius pravalyt,nes man gimdos nuotrauka parode kiausintakiu nepraeinamuma vieno. as skausmo nebijau bet emiau su narkoze,nes po cictu operaciju, as tiek esu isibaidziusi ginekologu,kai kede pamatau mane uzspazmuoja. manau kiekvienai individualiai.
linkiu kuo greiciau savo stebukliuku sulaukti nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(zavingoji @ 2010 03 08, 10:00)
sveika.
gal galėtum parašyti kur dareisi GN ir pas kokia gydytoją?
as tai ir norėciau pasidaryti. o tau gydytoja dave siuntimą?



Labukas. Oj, pardon, atostogos, tai išlėkus buvau, atrašyt negalėjau greičiau blush2.gif Dariausi Tilto 11 pas Miežėnienę. Ten Raudonojo kryžiaus ligoninė. Nu, man ji thumbup.gif ta gydytoja. Siuntimą turėjau. Jei turėsi dar klausimukų- klausk.
Atsakyti
sveikos mergytes 4u.gif ruosiuosi gimdos nuotraukai,Klaipedos jurininku ligoninej (gyd. Salygiene), zodziu israse Urografin 76% 20ml, tai viena doze kapsuleje. Ir nesupratau kam bus reikalingi tie vaistai? isvis susipyne viskas galvoje, kai daktare visokiu tyrimu prirase doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *egzotika*: 14 kovo 2010 - 10:37
Sveiki, man irgi dare S. gimdos nuotrauka Jurininku ligonineje.Ta skysti leidzia darant nuotrauka. Pries ta procedura man dar suleido i uzpakaliuka kazkokiu vaistu, bet is tos baimes nzn kas ten buvo. Taip supratau, kad tiems kuriems yra kazkokie uzakimai - skausmas buna nerealus, po to ir nuo skausmo leidzia... bet siaip viska iskesti galima...ko tik nepadarysim del stebuklo sulaukimo...
Atsakyti
dar liepe is vakaro zarnyna gerai issivalyti, ka vartojot tam reikalui? blush2.gif
Atsakyti
Ji pati israse dvi klizmutes. Nzn man jos ne ka padejo.. ryte ligonineje buvo geriausias zarnyno valymas is tos dideles baimes smile.gif nebijok daktare S. labai siltas zmogus ir tikras profesionalas. ji kai atlieka koki veiksma darant nuotrauka viska komentuoja, klausia ar dar gali kenteti... jei gali tai dirba toliau. neilgai trunka ta procedura.. ai dar klause ar jodui nealergiska...
Atsakyti
QUOTE(ziedele @ 2010 03 14, 12:01)
Ji pati israse dvi klizmutes. Nzn man jos ne ka padejo.. ryte ligonineje buvo geriausias zarnyno valymas is tos dideles baimes smile.gif nebijok daktare S. labai siltas zmogus ir tikras profesionalas. ji kai atlieka koki veiksma darant nuotrauka viska komentuoja, klausia ar dar gali kenteti... jei gali tai dirba toliau. neilgai trunka ta procedura.. ai dar klause ar jodui nealergiska...

man tai neisrase tu klizmuciu, turbut net neatsimeni kokios jos buvo... na nieko eisiu as dar i VK ,nes hormonu tyrimus darysiuos pirmomis ciklo dienomis ir kaip tik uzsirasysiu tai gimdos nuotraukai, tada ir paklausiu kokias klizmutes naudoti... ax.gif o ta skyscio apmules dvi nusipirkau, nes galvojau gal tos klizmutes cia, bet pasirodo klydau blush2.gif kazkaip tiek daug informacijos prikale i ta galva ir susimakalojo viskas doh.gif na nieko daug maz jau aisku... klausyk, o uz tuos nuskausminamuosius reikia moketi? nes kiek zinau gimdos nuotrauka 195 Lt kainuos, tai cia be nuskausminamuju tokia kaina ar su? ax.gif
Atsakyti
Mikrolax klizmutes. zinok kai man susake kiek visko pasidaryti tyrimu (aisku surase ant lapuku) as ten atrodziau kaip vistele kokia, keleta kartu perklausiau ar taip suprantu smile.gif nes visko buvo daug ir viskas nauja... jurininkuose sumokejau tik 195 lt. ir viskas. as irgi eisiu dabar daryti kraujo tyrimus i klinika. siaip labai likau suzaveta, kai atejau pas S. ji kaip tikras profesionalas is karto liepe viska issitirti tik po to isvadas daryti, ne taip kaip keleta metu vaiksciojau pas ginekologe ji viena karta atejus sako matuok tris men. temperatura, po to ateik, po to vel ka sugalvoja, po to uzdegimas koks ir taip be pabaigos ir uz tai nuolat pinigai imami buvo, o daktare S mane labai optimistiskai nuteike. nors rasau cia jau ne i tema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ziedele @ 2010 03 14, 12:48)
Mikrolax klizmutes. zinok kai man susake kiek visko pasidaryti tyrimu (aisku surase ant lapuku) as ten atrodziau kaip vistele kokia, keleta kartu perklausiau ar taip suprantu smile.gif nes visko buvo daug ir viskas nauja... jurininkuose sumokejau tik 195 lt. ir viskas. as irgi eisiu dabar daryti kraujo tyrimus i klinika. siaip labai likau suzaveta, kai atejau pas S. ji kaip tikras profesionalas is karto liepe viska issitirti tik po to isvadas daryti, ne taip kaip keleta metu vaiksciojau pas ginekologe ji viena karta atejus sako matuok tris men. temperatura, po to ateik, po to vel ka sugalvoja, po to uzdegimas koks ir taip be pabaigos ir uz tai nuolat pinigai imami buvo, o daktare S mane labai optimistiskai nuteike. nors rasau cia jau ne i tema smile.gif

mane jau irgi nubaide poliklinikos ginekologes blink.gif o kai praeita savaite apsilankiau pas S. tai irgi suzavejo nuosirdumu, siltumu... ax.gif tai laukiu dabar savo mmm.. ir prasides tyrimukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gintare* @ 2010 03 12, 18:16)
Labukas. Oj, pardon, atostogos, tai išlėkus buvau, atrašyt negalėjau greičiau  blush2.gif Dariausi Tilto 11 pas Miežėnienę. Ten Raudonojo kryžiaus ligoninė.  Nu, man ji  thumbup.gif ta gydytoja.  Siuntimą turėjau. Jei turėsi dar klausimukų- klausk.



sveika. nieko tokio kad pavelauotaui viskas gerai dra nesidariau bet galvoju darytis, nes metai laiko planuojam ir nieko, tai galvoju kad jau reik susirupinti. aisku pirmiausia siusiu vyrioka tyrimus pasidaryti. o tau siuntima dave?. kažkuri minejo, kad ligoniu kasos kompensuoja? ir jei nepaslaptis kiek sumokejai.
as tai kazkaip bijau be nuskausminimo darytis, galvoju gal reik su nuskausminimu pasirinkti kad tikslesnė būtu.
Papildyta:
QUOTE(vilmajun @ 2010 03 10, 18:49)
Ačiū už patarimą. Taip ir galvoju padaryti - važiuosiu į Vilnių. Jau užsiregistravau pas Mieženienę. Jinai mane atkalbėjo nuo GN su narkoze, sake niekam jos nereikia, nes ir su narkoze darant būna, kad užspazmuoja, o skausmo tai aš nelabai bijau. Merginos, jeigu kuriai reikia, Mieženienės mobilaus, rasykit AZ. Gerai, kad viena mergina man dave, nes i darbini tai niekaip nepriskambinau.



sveika.
gal galėtum man į AZ parašyti Meženienes nr. būciau tau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*egzotika* @ 2010 03 14, 11:53)
dar liepe is vakaro zarnyna gerai issivalyti, ka vartojot tam reikalui?  blush2.gif

negirdėjau, kad prieš GN reikia žarnyną valytis blink.gif man nieko nesakė, padarė su narkoze, aš pamiegojau, atsikėliau ir viskas blink.gif o žarnynas tai namie išsivalė, nes aš į wc gal 10 kart ėjau ryte lotuliukas.gif aišku dar negalima valgyti ir gerti 6 val prieš...
Atsakyti