Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

Kažin kur geriau GN padaro - VK ar grybo g.? Skambinau VK kaina 630, o grybo g. apie 540 su narkoze g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmajun @ 2010 03 08, 15:02)
Kažin kur geriau GN padaro - VK ar grybo g.? Skambinau VK kaina 630, o grybo g. apie 540 su narkoze  g.gif



na net neisivaizduoju kur geriau. asmeniskai atrodo patikimiau VK. bet kaip istikruju tai neisivaizduoju, ne sir pati planuoju pasidaryti GN. o tau ginekologe leipe pasidaryti, ar pati prasei kad siuntima duotu tyrimams.
Atsakyti
QUOTE(zavingoji @ 2010 03 08, 18:08)
na net neisivaizduoju kur geriau. asmeniskai atrodo patikimiau VK. bet kaip istikruju tai neisivaizduoju, ne sir pati planuoju pasidaryti GN. o tau ginekologe leipe pasidaryti, ar pati prasei kad siuntima duotu tyrimams.


Man rekomendavo keli ginekologai pasidaryti (pas mane endometriozė) ir siūlė tik su narkoze darytis, kad nuotrauka būtų tikslesnė.
Atsakyti
Sveikos merginos ar galit pasakyti kuo skiriasi gimdos nuotrauka nuo histeroskopijos? nes man ten atrodo labai panasus dalykai
Atsakyti
QUOTE(vilmajun @ 2010 03 08, 14:02)
Kažin kur geriau GN padaro - VK ar grybo g.? Skambinau VK kaina 630, o grybo g. apie 540 su narkoze  g.gif

As dariausi raudonajame kryziuje tai labai gerai padare bet dariausi su siuntimu visiskai neskaudejo ir be jokio nuskausminimo pas gydytoja buvo kaip ji sake atidirbta ranka nes i savaite ju daro labai daug, po jos is karto i darba ejau, buvau labai prigasdinta kad labai skauda kad tris dienas reikia atostogu imti na man gal pasiseke nes nieko panasaus nebuvo. Mano drauge dare grybo gatvej tai jai buvo labai sunku ir labai skaudejo, ji patyre tai kuo as buvau prigasdinta verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(vilmajun @ 2010 03 07, 16:15)
Merginos padėkit apsispręsti - ar darytis GN provincijoje (Telšiuose), ar važiuoti į Vilnių? Truputėlį prisibijau provincijos ginekologų, juk jie tikriausiai labai retai GN daro...

manau kad tikrai gauk siuntima vaziuok darytis i vilniu, as dariausi raudonojo kryziaus ligonineje tai man labai lengvai ir gerai padare nereikejo net nuskausminti visiskai neskaudejo, na gal buvo menkas pilvo tempimas. Nes pas mus gydytojai atidirbe nes kiekis didelis.
Atsakyti
QUOTE(duniaša @ 2010 03 10, 16:54)
As dariausi raudonajame kryziuje tai labai gerai padare bet dariausi su siuntimu visiskai neskaudejo ir be jokio nuskausminimo pas gydytoja buvo kaip ji sake atidirbta ranka nes i savaite ju daro labai daug, po jos is karto i darba ejau, buvau labai prigasdinta kad labai skauda kad tris dienas reikia atostogu imti na man gal pasiseke nes nieko panasaus nebuvo. Mano drauge dare grybo gatvej tai jai buvo labai sunku ir labai skaudejo, ji patyre tai kuo as buvau prigasdinta verysad.gif
Papildyta:

manau kad tikrai gauk siuntima vaziuok darytis i vilniu, as dariausi raudonojo kryziaus  ligonineje tai man labai lengvai ir gerai padare nereikejo net nuskausminti visiskai neskaudejo, na gal buvo menkas pilvo tempimas. Nes pas mus gydytojai atidirbe nes kiekis didelis.



sveika.
o pas kokia gydytoja raudonajame kryziuje dareisi ir kiek kainavo GN? su nuskausminimu tau dare?
Atsakyti
sveikos mergaites 4u.gif laukia ir manes gimdos nuotraukos procedura Jurininku ligonineje unsure.gif prisiskaiciau ivairiausiu komentaru, tai net nezinau ko tiketis, baisu tiesa pasakius siek tiek fear.gif
Atsakyti
QUOTE(duniaša @ 2010 03 10, 15:54)
As dariausi raudonajame kryziuje tai labai gerai padare bet dariausi su siuntimu visiskai neskaudejo ir be jokio nuskausminimo pas gydytoja buvo kaip ji sake atidirbta ranka nes i savaite ju daro labai daug, po jos is karto i darba ejau, buvau labai prigasdinta kad labai skauda kad tris dienas reikia atostogu imti na man gal pasiseke nes nieko panasaus nebuvo. Mano drauge dare grybo gatvej tai jai buvo labai sunku ir labai skaudejo, ji patyre tai kuo as buvau prigasdinta verysad.gif
Papildyta:

manau kad tikrai gauk siuntima vaziuok darytis i vilniu, as dariausi raudonojo kryziaus  ligonineje tai man labai lengvai ir gerai padare nereikejo net nuskausminti visiskai neskaudejo, na gal buvo menkas pilvo tempimas. Nes pas mus gydytojai atidirbe nes kiekis didelis.


Ačiū už patarimą. Taip ir galvoju padaryti - važiuosiu į Vilnių. Jau užsiregistravau pas Mieženienę. Jinai mane atkalbėjo nuo GN su narkoze, sake niekam jos nereikia, nes ir su narkoze darant būna, kad užspazmuoja, o skausmo tai aš nelabai bijau. Merginos, jeigu kuriai reikia, Mieženienės mobilaus, rasykit AZ. Gerai, kad viena mergina man dave, nes i darbini tai niekaip nepriskambinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmajun: 10 kovo 2010 - 16:50
QUOTE(rutaute @ 2010 03 08, 18:04)
Sveikos merginos ar galit pasakyti kuo skiriasi gimdos nuotrauka nuo histeroskopijos? nes man ten atrodo labai panasus dalykai

Hiteroskopija tai operacija, o Gimdos nuotrauka tai rentgeno nuotrauka pripylus į tuos organus 'rašalo'
Atsakyti
QUOTE(zavingoji @ 2010 03 10, 16:57)
sveika.
o pas kokia gydytoja raudonajame kryziuje dareisi ir kiek kainavo GN? su nuskausminimu tau dare?

as dariausi su siuntimu nuo seimos gydytojos todel man apmokejo ligoniu kasos, man dare be nuskausminimo o gydytojos pavarde Vida Miezeniene ( as pas ja anksciau gydziausi, bet del nevaisingumo siulau kreiptis pas Klima), ji dirba ir privaciai Renmedoj ir Raudonojo kryziaus poliklinikoje apziura daro ten pat kur dirba Klimas. Reiketu pasiskambinti ir uzsiregistruoti.
Atsakyti
Merginos, cia mitas ar tiesa, kad 3 menesius po GN neva reikia sustabdyti planavima del gautu spinduliu? Cia vienai planuotojai taip gine patare...
Atsakyti
QUOTE(Selva @ 2010 03 10, 23:10)
Merginos, cia mitas ar tiesa, kad 3 menesius po GN neva reikia sustabdyti planavima del gautu spinduliu? Cia vienai planuotojai taip gine patare...

Dariausi GN VK Vilniuje ir niekas man apie tai neužsiminė. Svarbu, kad nesilauktum tuo metu kai daro, o ten kiek laiko reikia palaukti po to manau nėra svarbu. Bent jau man ginė sakė, kad po procedūros toliau galima gyventi normalų gyvenimą.
Atsakyti