Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

QUOTE(raudona26 @ 2010 02 28, 17:28)
As kai atsimenu savo gymdos nuotrauka tai su siaubu ir skausmu  cry.gif .Galvojau,kad numirsiu is skausmo  doh.gif .Dar toki svirksta didziule ten leido vaistus ar ka,nesupratau,net po proceduros uz kabineto duru nualpau,nuo skausmo  blink.gif .O beto salta buvo tame kabinete ir vis darinejo duris,o as gulejau ten issisketus.Vat po viso to,dar guledama ligonineje prisidejo gimdos uzdegimas,manau nuo tu duru darinejimo ir skersvejo  doh.gif .Vienu zodziu man iki siol tas skausmas stovi atmintije  ax.gif .Bet nuotraukoje parode viska  thumbup.gif .


sveika,
o tau kai darė GN nenuskausmino? nes kiek skaiciau, kad ją gali daryti ir su nuskausminamaisiais. o kur pati ja dareisi?
Atsakyti
Na, ir aš pasidalinsiu savo patirtimi. Ką tik po, kaip pati gydytoja išsireiškė, fotosesijos biggrin.gif Viskas praėjo labai greitai ir lengvai. Gydytoja thumbup.gif Darė su nuskausminimu. Nemaloniausia buvo, kol sukišo instrumentus. Paskaudeno truptuką, bet tikrai ne labiau nei per mėnesines. Ir dabar jaučiuosi taip, kad kalnus galėčiau nuverst. Energijos pilna, matyt dėl to, kad rezultatai nudžiugino - viskas oki ten pas mane. Bet tai kažin kame tada šaknys, kad tie gandrai vis praskrenda... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gintare* @ 2010 03 04, 15:08)
Na, ir aš pasidalinsiu savo patirtimi. Ką tik po, kaip pati gydytoja išsireiškė, fotosesijos  biggrin.gif Viskas praėjo labai greitai ir lengvai. Gydytoja thumbup.gif  Darė su nuskausminimu. Nemaloniausia buvo, kol sukišo instrumentus. Paskaudeno truptuką, bet tikrai ne labiau nei per mėnesines. Ir dabar jaučiuosi taip, kad kalnus galėčiau nuverst. Energijos pilna, matyt dėl to, kad rezultatai nudžiugino - viskas oki ten pas mane. Bet tai kažin kame tada šaknys, kad tie gandrai vis praskrenda... blink.gif



sveika. o taviskis ar daresi tyrimus? gal pas ji nejudrus spermiukai?
Atsakyti
QUOTE(zavingoji @ 2010 03 05, 09:59)
sveika. o taviskis ar daresi tyrimus? gal pas ji nejudrus spermiukai?



Jo, darė ir jis tyrimus. Viskas tvarkoj. Jau pradedu manyt, gal per daug apie 2.gif galvojam, tai ir neišeina... Reik kažkaip išmokt atsipalaiduot ir užsimiršt. Ir ananasus graužt smile.gif O, beje, iš kažkur ištraukiau, gal skaičiau g.gif kad po gimdos nuotraukos darymo pasiseka pastot. Kažin kiek tame tiesos...
Atsakyti
QUOTE(*Gintare* @ 2010 03 05, 11:35)
Jo, darė ir jis tyrimus. Viskas tvarkoj. Jau pradedu manyt, gal per daug apie  2.gif  galvojam, tai ir neišeina... Reik kažkaip išmokt atsipalaiduot ir užsimiršt. Ir ananasus graužt  smile.gif O, beje, iš kažkur ištraukiau, gal skaičiau  g.gif  kad po gimdos nuotraukos darymo pasiseka pastot. Kažin kiek tame tiesos...

Tikrai taip, net ir giniai pripažįsta - per GN sako pravalo kiaušintakius jei kokie voratinkliai ten buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gintare* @ 2010 03 05, 13:35)
Jo, darė ir jis tyrimus. Viskas tvarkoj. Jau pradedu manyt, gal per daug apie  2.gif  galvojam, tai ir neišeina... Reik kažkaip išmokt atsipalaiduot ir užsimiršt. Ir ananasus graužt  smile.gif O, beje, iš kažkur ištraukiau, gal skaičiau  g.gif  kad po gimdos nuotraukos darymo pasiseka pastot. Kažin kiek tame tiesos...



sveika.
jo as ir skaiciau kazkuriam straipsni kad po GN yra didesne tikimybe greiciau pastoti.
na manau ne tu vienta glvoji kai truputi veluoja mmm kad gal nestuke.gif 'taciau reik kantrybes to islaukti smile.gif
as ir nelaukiu kiekvienu mmm, taciau pakolkas jos vis pasirodo smile.gif
Atsakyti
Merginos padėkit apsispręsti - ar darytis GN provincijoje (Telšiuose), ar važiuoti į Vilnių? Truputėlį prisibijau provincijos ginekologų, juk jie tikriausiai labai retai GN daro...
Atsakyti
QUOTE(zavingoji @ 2010 03 07, 16:08)
sveika.
jo as ir skaiciau kazkuriam straipsni kad po GN yra didesne tikimybe greiciau pastoti.
na manau ne tu vienta glvoji kai truputi veluoja mmm kad gal  nestuke.gif 'taciau reik kantrybes to islaukti smile.gif
as ir nelaukiu kiekvienu mmm, taciau pakolkas jos vis pasirodo smile.gif



Na, nebedaug liko laukt ir namų darbus bus galima daryt ax.gif Ir bus viskas aišku. Tų mmm dar laukiu vieną syk, o paskui jau galėtų mane jos ir aplenkt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gintare*: 07 kovo 2010 - 18:10
QUOTE(vilmajun @ 2010 03 07, 16:15)
Merginos padėkit apsispręsti - ar darytis GN provincijoje (Telšiuose), ar važiuoti į Vilnių? Truputėlį prisibijau provincijos ginekologų, juk jie tikriausiai labai retai GN daro...



Oj, net nežinau ką patarti. Šiaip dariausi Vilniuj, tai labai lengvai viskas praėjo, zuikio dainos. Bet mano gydytoja jau atidirbus GN darymą, tai gal dėka jos patirties ir profesionalumo man taip pasisekė. Beje, kartu su manim buvo ir mergaitė iš kito miesto. Sakė specialiai važiavo į Vilnių, nes prieš tai savam mieste jai darė GN nuotrauką be nuskausminimo, spazmavo, skaudėjo ir nesigavo ta nuotrauka. Gal mergaitės iš kitų miestų čia galėtų labiau patart, kokia ten situacija mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gintare*: 07 kovo 2010 - 18:25
QUOTE(*Gintare* @ 2010 03 07, 19:24)
Oj, net nežinau ką patarti. Šiaip dariausi Vilniuj, tai labai lengvai viskas praėjo, zuikio dainos. Bet mano gydytoja jau atidirbus GN darymą, tai gal dėka jos patirties ir profesionalumo man taip pasisekė. Beje, kartu su manim buvo ir mergaitė iš kito miesto. Sakė specialiai važiavo į Vilnių, nes prieš tai savam mieste jai darė GN nuotrauką be nuskausminimo, spazmavo, skaudėjo ir nesigavo ta nuotrauka. Gal mergaitės iš kitų miestų čia galėtų labiau patart, kokia ten situacija  mirksiukas.gif


ačiū, nusprendžiau vykti į Vilnių smile.gif O pas kokia gydytoją ir kur tu dareisi GN?
Atsakyti
QUOTE(vilmajun @ 2010 03 07, 20:07)
ačiū, nusprendžiau vykti į Vilnių  smile.gif O pas kokia gydytoją ir kur tu dareisi GN?




parašiau tau į AŽ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gintare* @ 2010 03 07, 20:24)
Oj, net nežinau ką patarti. Šiaip dariausi Vilniuj, tai labai lengvai viskas praėjo, zuikio dainos. Bet mano gydytoja jau atidirbus GN darymą, tai gal dėka jos patirties ir profesionalumo man taip pasisekė. Beje, kartu su manim buvo ir mergaitė iš kito miesto. Sakė specialiai važiavo į Vilnių, nes prieš tai savam mieste jai darė GN nuotrauką be nuskausminimo, spazmavo, skaudėjo ir nesigavo ta nuotrauka. Gal mergaitės iš kitų miestų čia galėtų labiau patart, kokia ten situacija  mirksiukas.gif



sveika.
gal galėtum parašyti kur dareisi GN ir pas kokia gydytoją?
as tai ir norėciau pasidaryti. o tau gydytoja dave siuntimą?
Atsakyti