Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

Labas rytas
Norejau paklausti nuomones tu, kurios daresi GN Grybo g. klinikoje Vilniuje?
Gal turite kokiu nors atsiliepimu, kokios ten kainos ir pan.?
Buciau dekinga uz atsakyma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2009 06 16, 09:20)
Labas rytas
Norejau paklausti nuomones tu, kurios daresi GN Grybo g. klinikoje Vilniuje?
Gal turite kokiu nors atsiliepimu, kokios ten kainos ir pan.?
Buciau dekinga uz atsakyma  ax.gif

Mergyt kazkiek tau atsakiau jau jeigu bus daugiau klausymu klausk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2009 06 17, 17:30)
Mergyt kazkiek tau atsakiau jau jeigu bus daugiau klausymu klausk  mirksiukas.gif


Jo, mes jau kitoje temoje apie tai kalbejome ax.gif
Dekui tau, jei kils kokiu klausimu, klausiu smile.gif
Atsakyti
Mergaitės sveikos - man klausimas, ar visur prieš darantis GN reikia dar ir kitų tyrimų (chlamidijų, mikoplazmų, eroplazmų ir tepinėlio?)?
Atsakyti
QUOTE(mimozyte @ 2009 06 22, 15:43)
Mergaitės sveikos - man klausimas, ar visur prieš darantis GN reikia dar ir kitų tyrimų (chlamidijų, mikoplazmų, eroplazmų ir tepinėlio?)?

taip, reikia visu siu tyrimu 4u.gif
Atsakyti
labukas,

Man rodos mano horizonte irgi nusimato GN, tai skaitaliojuos cia... biski apsiraminau, nes realiai tai labai bijau.. kad daugumai, tai praejo gana lengvai ir ne taip jau ir skausmingai, labai dziaugiuos del jus, na o kaip jus rezultatai? smile.gif
ir kaip jus sugebejot iskart i darba nueiti? gal reikia vistik 1 diena paimti laisvą... g.gif
Ar pries tai gerete kokius vaistus, ar greit jums sita procedura paskyre?
beje gal kuri mergaite daresi GN Vilnius Rudonam kryziuje? pas moteri is Miežien... pavarde? smile.gif ir beje, tikrai ar tai labai brangu blush2.gif
Dėkoju Jums.
Jau pradedu ruoštis morališkai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akutee: 25 birželio 2009 - 13:41
ir kiek kainuoja mazdaug tokia nuotrauka pasidaryti? blush2.gif
Atsakyti
Nuotrauka kainuja ivairiai,priklauso nuo to kur darysi.VK 400,bet jie daro su narkoze ,kuri kainuoja dar 230 litu.Jei nori sutaupyti,gali daryti ir be narkozes.
O i darba po valandzikes jau tikrai galima eiti,as dirbti pradejau po pusantros.
Atsakyti
Man gyd. M Raudonąjame Kryžiuje darė GN gal kokius penkis kartus . Tiek prieš šešis metus, tiek prieš pusantrų metų kainuodavo vienodai apie 170 Lt (už vaistus). Papildomai niekada nedaviau. Tik reikia susitarti iš anksto su ja, paskiria datą.
Kiekviena iš mūsų skausmą perneša skirtingai, viena labai jautri, kita ne. Asmeniškai aš, po GN visada iš karto galėdavau dirbti. Nereikia iš anksto nusiteikti blogai. smile.gif
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
žieminuke, dėkui už pasisakymą, na gal iš tiesų nera taip baisu...tik pvz man dabar 52 ciklo diena... tai man dabar GN nedarys kol nepersirgsiu? dabar negaliu užsirašinėt? ir net nznsu narkoze darytis man ar ne...
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2009 06 26, 10:02)
žieminuke, dėkui už pasisakymą, na gal iš tiesų nera taip baisu...tik pvz man dabar 52 ciklo diena... tai man dabar GN nedarys kol nepersirgsiu? dabar negaliu užsirašinėt? ir net nznsu narkoze darytis man ar ne...

Tikiuosi,kad nesupyksi jei atsakysiu as biggrin.gif Daro antra svaria ciklo diena ir ne veliau kaip 11 diena jei neklystu.Jei klystu mergaiters pataisys g.gif
Atsakyti
QUOTE(Anyte_uogyte @ 2009 06 25, 18:30)
Nuotrauka kainuja ivairiai,priklauso nuo to kur darysi.VK 400,bet jie daro su narkoze ,kuri kainuoja dar 230 litu.Jei nori sutaupyti,gali daryti ir be narkozes.
O i darba po valandzikes jau tikrai galima eiti,as dirbti pradejau po pusantros.


Mergaitės, jei nesat labai super jautrios skausmui, nedarykit su narkoze.. Nieko gero iš jos.. Taip, skausmas labai stiprus, bet jis trunka tik keletą sekundžių, gal 3 ar 5. Bent man taip buvo - tik ėmiau galvoti, kad nebeištversiu, ir baigta. Net nesuspėjau normaliai įsitempti. Prieš tai, žinoma, suleido didelę nuskausminamųjų dozę, ketanovo ir dar kažkokių, nebepamenu. O į darbą tądien nebėjau, buvau atsiprašius. Ir gerai padariau, nes šiek tiek kraujavo ir maudė pilvo apačią, tai nelabai norėtųsi po procedūros grįžti dirbti.. Juo labiau, kad nuo tų nuskausminamųjų buvo silpnoka ir galva sukosi biggrin.gif
Atsakyti