Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

Sveikos,
vakar GN praėjo gerai, pamiegojau ir yra biggrin.gif Ir po jos nei tepliojo nei nieko. O šiandie žiūrau kad tepa ir tokiom kraujingom išskyrom, lyg gabaliukai kažkokie unsure.gif Čia gleivinė atsisluoksniavo ar kas? g.gif O dar ginė nori šį ciklą IUI daryt, nesuprantu kaip darys jei gleivinė atsisluoksniavo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2010 02 19, 13:13)
Sveikos,
vakar GN praėjo gerai, pamiegojau ir yra biggrin.gif Ir po jos nei tepliojo nei nieko. O šiandie žiūrau kad tepa ir tokiom kraujingom išskyrom, lyg gabaliukai kažkokie unsure.gif Čia gleivinė atsisluoksniavo ar kas? g.gif O dar ginė nori šį ciklą IUI daryt, nesuprantu kaip darys jei gleivinė atsisluoksniavo unsure.gif

Viskas gerai mirksiukas.gif O kelinta tau CD g.gif Žinok, taip bus dar kokias 2 dienas ir paskui susitvarkys mirksiukas.gif
O koks rezultatas bigsmile.gif - pratekami bigsmile.gif
Beje, labai užjaučiu dėl....
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2010 02 19, 13:21)
Viskas gerai  mirksiukas.gif  O kelinta tau CD  g.gif Žinok, taip bus dar kokias 2 dienas ir paskui susitvarkys  mirksiukas.gif
O koks rezultatas  bigsmile.gif - pratekami  bigsmile.gif
Beje, labai užjaučiu dėl....

Šiandie 10 cd, darė vakar - 9 cd. Paguoda tik tiek kad pas mane dažniausiai O vyksta apie 20 cd tai gal dar spės užaugti, reikės kokių ananasų pagraužti biggrin.gif

Rezultatas tai kad kairys tikrai pratekamas, o dešinys toks neaiškus liko. Kaip supratau nelabai pavyko ten nufotkinti jį normaliai. Gal pasikreipęs kaip nors ar kas ten, sakė debesėlį mato ir neaišku ar pačiam kiaušintakyje ar prieš jį. Keisčiausia kad kai buvo užkibimas buvo užaugę dešinėj pusėj 2, o kairėj 1, tai galvojau kad dešinė tikrai turi būt pratekama biggrin.gif Na, kaip išsireiškė nėra tokie kiaušintakiai kad 'švliptų', bet kaip supratau good enough biggrin.gif Bandysiu šį ciklą natūraliai ką nors užauginti, žėsiu kaip seksis doh.gif
Tai gerai kad tie gabaliukai ir turi būti, jau išsigandau kad be gleivinės liksiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2010 02 19, 13:41)
Šiandie 10 cd, darė vakar - 9 cd. Paguoda tik tiek kad pas mane dažniausiai O vyksta apie 20 cd tai gal dar spės užaugti, reikės kokių ananasų pagraužti biggrin.gif

O čia su ananasais rimtas ar bajeris ax.gif
Svarbu, kad nors vienas praeinamas mirksiukas.gif Pas mane irgi dešinys pakimęs buvo, bet prapūtė, tai dabar laukiam STEBUKLO rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2010 02 19, 13:55)
O čia su ananasais rimtas ar bajeris  ax.gif
Svarbu, kad nors vienas praeinamas  mirksiukas.gif Pas mane irgi dešinys pakimęs buvo, bet prapūtė, tai dabar laukiam STEBUKLO  rolleyes.gif

Nežinau, viena valgė ir padėjo jai - nuo menkos užaugo iki IUI, tai sakau gal ir padeda biggrin.gif
Aš tai stebuklo nelauksiu, jamam jautį už ragų ir visų kitų vietų kur tik eina pastverti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2010 02 19, 14:44)
Nežinau, viena valgė ir padėjo jai - nuo menkos užaugo iki IUI, tai sakau gal ir padeda biggrin.gif
Aš tai stebuklo nelauksiu, jamam jautį už ragų ir visų kitų vietų kur tik eina pastverti biggrin.gif

Ooooo bigsmile.gif tada ir aš RYSIU ananasus bigsmile.gif O kažin kada juos ryt reikia- prieš O ar tiks ir po O g.gif Nes aš jau kaip ir po O ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2010 02 19, 14:55)
Ooooo bigsmile.gif tada ir aš RYSIU ananasus  bigsmile.gif O kažin kada juos ryt reikia- prieš O ar tiks ir po O g.gif Nes aš jau kaip ir po O  ax.gif

Kiek suprantu tai prieš O, po jos ar padeda nežinau g.gif
Atsakyti
Sveikutės. Kiek žinau, ananase yra gausu kažkokio vitamino (berods "B"), kuris skatina vaisingumą. Taip, kad tikrai nepakenks pagraužti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gintare*: 19 vasario 2010 - 22:08
QUOTE(*Gintare* @ 2010 02 19, 22:06)
Sveikutės. Kiek žinau, ananase yra gausu kažkokio vitamino (berods "B"), kuris skatina vaisingumą. Taip, kad tikrai nepakenks pagraužti smile.gif

AČIŪ aciuks.gif Pomelas mesiu į šalį- graušiu ANANASUS thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Beje, paklausiau ginės dėl tų gabaliukų einančių lauk tai ji nuramino mane kad ne gleivinė ten išeina smile.gif o tas jų 'rašalas' taip po biškį išsivalo rolleyes.gif
Atsakyti
As kai atsimenu savo gymdos nuotrauka tai su siaubu ir skausmu cry.gif .Galvojau,kad numirsiu is skausmo doh.gif .Dar toki svirksta didziule ten leido vaistus ar ka,nesupratau,net po proceduros uz kabineto duru nualpau,nuo skausmo blink.gif .O beto salta buvo tame kabinete ir vis darinejo duris,o as gulejau ten issisketus.Vat po viso to,dar guledama ligonineje prisidejo gimdos uzdegimas,manau nuo tu duru darinejimo ir skersvejo doh.gif .Vienu zodziu man iki siol tas skausmas stovi atmintije ax.gif .Bet nuotraukoje parode viska thumbup.gif .
Atsakyti
Aš dariausi GN diena prieš Kūčias. begalinio skausmo nebūtų buvę, jei nebūtų užspazmavę gimdos kaklelio pačioj procedūros pradžioj, tai ginė suvargo, kol visus įrankius įstatė, kur reikia, ir man skausmo pakako doh.gif o paskui jau baika- fotkinčiaus ir fotkinčiaus biggrin.gif
kiaušintakiai pratekami- truputį susirangę, bet pastojimui tikrai netrukdo.. tai va antras ciklas po GN, laukiam gerų rezultatų rolleyes.gif
Atsakyti