Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

QUOTE(zavingoji @ 2009 12 22, 13:12)
na jo tikiuosi kad viskas jums pavyks ir sulauksit dziaugsmelio. as tai ir pradejau visokius tyrimus darytis nelaukus metu. mano berniukas mane ramino jei metus nepavyks tai eisim pas daktarus, bet gerai akd nepaklausiau ir anksciau tuo susirupinau.
paršyk kaip pasiseks su IUI  smile.gif
svarbiausia kad galutinis rezultatas būtų  nestuke.gif

būtinai parašysiu smile.gif o tau taip pat didelės sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 12 22, 14:25)
būtinai parašysiu smile.gif o tau taip pat didelės sėkmės 4u.gif


tikekimės kad mums abiems pasiseks nestuke.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif Gal kuri turit ir galit gyd. Miežėnienies telefono numeriuką parašyti? Ir aš noriu "fotkintis" rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gintare*: 28 gruodžio 2009 - 22:35
Aš jau po foro,taip bijojau,o viskas taip greitai ir beveik be skausmo buvo smile.gif
Gal todėl,kad tik vienas kiaušintakis likęs?
Gal galite,kuri pakomnetuoti:kiaušintakis pratekamas,bet labai sunkiai,gimda užsirietus,reikalinga lapraskopija.Čia gal dėl sąaugų,ar ko? g.gif
Atsakyti
Keliu temele i virsu 4u.gif
Darysiu GN su narkoze, bet vien del to kad ten eiliu nera. Kiek laiko ta narkoze uztrunka gal kas zino? Ten jokio pasiruosimo apart kad negerus nevalgius nereikia? Perskaitysiu tema ir gal rasiu atsakymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2010 02 13, 13:07)
Keliu temele i virsu 4u.gif
Darysiu GN su narkoze, bet vien del to kad ten eiliu nera. Kiek laiko ta narkoze uztrunka gal kas zino? Ten jokio pasiruosimo apart kad negerus nevalgius nereikia? Perskaitysiu tema ir gal rasiu atsakymus smile.gif

Sveikute 4u.gif Apturejau sia procedura be narkozes,bet daug domejausi pries ja..tai galiu siek tiek patart ax.gif
Narkoze trunka 10-15min. kaip ir pati procedura 4u.gif Kaip ir minejai,ja atlieka nieko negerus ir nepalgius,turek pasiemus iklota,gali po visko prireikti mirksiukas.gif As dar turejau vandenuko negazuoto,nes girdejau kad kartais troskina.. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ORDI @ 2010 02 13, 13:26)
Sveikute 4u.gif Apturejau sia procedura be narkozes,bet daug domejausi pries ja..tai galiu siek tiek patart ax.gif
Narkoze trunka 10-15min. kaip ir pati procedura 4u.gif  Kaip ir minejai,ja atlieka nieko negerus ir nepalgius,turek pasiemus iklota,gali po visko prireikti mirksiukas.gif  As dar turejau vandenuko negazuoto,nes girdejau kad kartais troskina.. Sekmes 4u.gif

aciuks.gif
Skaitineju kad visoms cia liepia issitirti bacilas pries GN, man tai Visoc nieko neliepe unsure.gif Gal VK is karto ant staigio istirs viska g.gif
Atsakyti
QUOTE(allisa @ 2010 01 11, 16:16)
Aš jau po foro,taip bijojau,o viskas taip greitai ir beveik be skausmo buvo smile.gif
Gal todėl,kad tik vienas kiaušintakis likęs?
Gal galite,kuri pakomnetuoti:kiaušintakis pratekamas,bet labai sunkiai,gimda užsirietus,reikalinga lapraskopija.Čia gal dėl sąaugų,ar ko? g.gif

Sveika 4u.gif Kiausintakis gali buti susiaurejes del saaugu arba labai vingiuotas,todel sunkiai prateka..turejau laparoskopija ir as..per ja ir islaisvino gimda ir jos priedus is daug daug saaugu.. po operacijos buvo atlikta GN kuri parode,jog viskas prateka puikiai,taip kad nedvejok ir pasidaryk ja.. Tikiuosi jog jos metu viska sutvarkys ir pagausi gandra 4u.gif
Papildyta:
BUM tiesa,buvau pamirsus doh.gif Man Klimas taip pat buvo daves siuntima issitirti del visu tu bacilu,nes senokai buvo atliktas tepinelis..ir profilaktiskai pries procedura tris vakarus pries miega zvakutes i maksti LOMEXIN 300mg. arba pries procedura viena nakti zvakute 600mg.Apsidarudimui,kad nebutu taip kad kokios bacijos i gimda ir kiausintakius nukeliautu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ORDI: 13 vasario 2010 - 13:40
QUOTE(bum @ 2010 02 13, 12:07)
Keliu temele i virsu 4u.gif
Darysiu GN su narkoze, bet vien del to kad ten eiliu nera. Kiek laiko ta narkoze uztrunka gal kas zino? Ten jokio pasiruosimo apart kad negerus nevalgius nereikia? Perskaitysiu tema ir gal rasiu atsakymus smile.gif

sveika smile.gif
prieš procedūrą ištiria dėl bakterijų tikrai, tada tik taro GN. Narkozė trunka labai trumpai, aš pabudusi pamačiau, kad 20 min praėjo. Reikia negerti ir nevalgyti prieš ją 6 val, pasiimti įklotėlį, nes gali patepti. Manęs asmeniškai po procedūros visai netroškino. Dar ginė išrašo po GN kelioms dienoms antibus pagerti.
Atsakyti
QUOTE(ORDI @ 2010 02 13, 13:39)
BUM tiesa,buvau pamirsus doh.gif  Man Klimas taip pat buvo daves siuntima issitirti del visu tu bacilu,nes senokai buvo atliktas tepinelis..ir profilaktiskai pries procedura tris vakarus pries miega zvakutes i maksti LOMEXIN 300mg. arba pries procedura viena nakti zvakute 600mg.Apsidarudimui,kad nebutu taip kad kokios bacijos i gimda ir kiausintakius nukeliautu..

Reiks gal uzsipirkti g.gif

QUOTE(Dovilyte5 @ 2010 02 13, 13:44)
sveika smile.gif
prieš procedūrą ištiria dėl bakterijų tikrai, tada tik taro GN. Narkozė trunka labai trumpai, aš pabudusi pamačiau, kad 20 min praėjo. Reikia negerti ir nevalgyti prieš ją 6 val, pasiimti įklotėlį, nes gali patepti. Manęs asmeniškai po procedūros visai netroškino. Dar ginė išrašo po GN kelioms dienoms antibus pagerti.

O tiria pries pat procedura? Nes man nieko daugiau nesake tik kada ir kur atvykti nevalgius negerus mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(ORDI @ 2010 02 13, 14:39)
Sveika 4u.gif  Kiausintakis gali buti susiaurejes del saaugu arba labai vingiuotas,todel sunkiai prateka..turejau laparoskopija ir as..per ja ir islaisvino gimda ir jos priedus is daug daug saaugu.. po operacijos buvo atlikta GN kuri parode,jog viskas prateka puikiai,taip kad nedvejok ir pasidaryk ja.. Tikiuosi jog jos metu viska sutvarkys ir pagausi gandra


Man taip pat buvo daroma GN, toks senukas, kuris mane gydė (pavardės neatsimenu doh.gif - tai buvo prieš daug metų) nusprendė, jog kiaušintakiai nepraeinami ir niekada neturėsiu vaikų verysad.gif , bet patarė dar kreiptis į Klimą. Šis nusprendė, jog kiaušintakiai praeinami, tik, kad išsklaidytų abejones, paskyrė laparoskopiją. Jos metu išskaidė sąaugas kiaušintakiuose.
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2010 02 13, 22:40)
Man taip pat buvo daroma GN, toks senukas, kuris mane gydė (pavardės neatsimenu doh.gif - tai buvo prieš daug metų) nusprendė, jog kiaušintakiai nepraeinami ir niekada neturėsiu vaikų  verysad.gif , bet patarė dar kreiptis į Klimą. Šis nusprendė, jog kiaušintakiai praeinami, tik, kad išsklaidytų abejones, paskyrė laparoskopiją. Jos metu išskaidė sąaugas kiaušintakiuose.

Dziaugiuosi uz tave,Onele 4u.gif Klimas puikus gydytojas ir seip sau nieko nedaro rolleyes.gif
Mano atveju jis pastebejas mane metus,nusprende iskart daryti laparoskopija(turbut itare kazka,bet nesake doh.gif ) Ji parode ,kad viskas blogai... verysad.gif bet jos metu padare viska ka galejo,uz tai esu dekinga operavusiai gydytojai..Po operacijos pradejo eiti antri metai,deja be rezultatu doh.gif Nors GN rode kad viskas gerai,bijau jog mano kiausintakiai liko neveiksnus unsure.gif Bet dziaugiuosi,kad mano atveju visdar yra problemos iseitis..
Atsakyti