Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 12 18, 10:32)
nieko nebijok, tikrai smile.gif
aš esu didžiausia bailė, taip pergyvenau, rakos prakaitavo ir t.t. o pasirodo ten visiškas juokas biggrin.gif  atsibudus taip ir norėjosi juoktis biggrin.gif  pamatysi smile.gif
linkiu, kad rezai būtų geri mirksiukas.gif
parašyk po procedūros, kaip tau sekėsi smile.gif
kada daryti ruošiesi?


Aciu uz palaikyma smile.gif Uzsirasiau GN sausio 12 d., bet noretusi kuo greiciau ax.gif Kazkaip tas laukimas zudo doh.gif Del rezultato neramu, nes turejau negimdini nestuma, po to 2 IUI, kurios nepasiseke. Bet viliuosi, kad viskas bus gerai. O kada tu su IUI startuosi?
Atsakyti
QUOTE(silver7 @ 2009 12 18, 10:44)
Aciu uz palaikyma  smile.gif Uzsirasiau GN sausio 12 d., bet noretusi kuo greiciau  ax.gif Kazkaip tas laukimas zudo  doh.gif Del rezultato neramu, nes turejau negimdini nestuma, po to 2 IUI, kurios nepasiseke. Bet viliuosi, kad viskas bus gerai. O kada tu su IUI startuosi?

smile.gif
pirmą mm dieną turiu skambinti M, tada pasakys kada ateiti, stimuliuos ir darysim IUI, cia bus sausio pirmoje pusėje. Priklausomai kada mm ateis...Aišku viliuosi,kad neateis...būtų pati nuostabiausia Kalėdų dovana wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 12 18, 10:47)
smile.gif
pirmą mm dieną turiu skambinti M, tada pasakys kada ateiti, stimuliuos ir darysim IUI, cia bus sausio pirmoje pusėje. Priklausomai kada mm ateis...Aišku viliuosi,kad neateis...būtų pati nuostabiausia Kalėdų dovana wub.gif


Tai jau tikrai, butu pati geriausia Kaledu dovana nestuke.gif To tau ir linkiu nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 12 18, 10:47)
smile.gif
pirmą mm dieną turiu skambinti M, tada pasakys kada ateiti, stimuliuos ir darysim IUI, cia bus sausio pirmoje pusėje. Priklausomai kada mm ateis...Aišku viliuosi,kad neateis...būtų pati nuostabiausia Kalėdų dovana wub.gif

Linkiu Tau Kaledinio stebuklo smile.gif nestuke.gif
Atsakyti
ačiū mergaitės ax.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Visos mes sulauksim tokio stebuklo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 12 17, 10:10)
sveika smile.gif
taip VK pas M smile.gif
na labai džiaugiuosi, akd su narkoze darė, tai jokių blogų prisiminimų smile.gif
liepė 6 val prieš tai negerti ir nevalgyti dėl narkozės. Nuvežė mane MV, jis laukiamajame skaitė žurnalus tuo metu smile.gif na mane pasikvietė anesteziologė,davė popieriukus pasirašyti, sakė klausti jeigu kokių klausimų turiu smile.gif labai maloni buvo smile.gif šiaip visas personalas labai malonus, taip šypsojosi, ramino. Tada nuvedė į kabinetą, ten jau buvo atvežtas tas aparatas. Nusirengiau, atsiguliau. O Atėjo gydytoja. O tuo metu anesteziologė visą laiką mane kalbimo, viską darė labai švelniai. Įstatė kateterį, pradėjo leisti vaistus. Sako ar ką nors jaučiat, sakau skonis keistas smile.gif ir jau jaučiu kaip mane žadina smile.gif tik tada surpatau, kad buvau užmigusi. Viskas truko lygiai 20 min. pati procedūra gydytoja sakė, kad 10 min. Pabudus maudė pilvą, nros anesteziologė sakė, kad suleido man vaistų. Bet aš dar ibumetino įkaliau. Iš karto atsibudus sukosi galva, tada pagulėjau dar 10 min. Manęs dar paklausė ar noriu, akd vyras ateitų pabūdi šalia, bet nenorėjau smile.gif tada po 10 min atsikėliau, jaučiausi kaip išgėrusi smile.gif bet dar po 15 min viskas jau gerai buvo smile.gif Galėjau jau ir į darbą važiuoti, bet buvau atsiprašiusi, tai važiavau namo eglutės puošti lotuliukas.gif 
P.S. atsibudau toje pačioje palatoje, ant tos lovos, panašu į lėktuvą smile.gif bet kojos jau mano nukeltos buvo, ir buvau apklota smile.gif
Ši narkozė yra visai nepavojinga, jos net tikrai narkoze nepavadinsi, nes kvėpuoji pati, tik tavo spaudimą seka visą laiką smile.gif


sveikute.
o vaisngumo klinikoje pas kokia gydytoją dareisi GN ir kiek tai kainavo. nes as ir planuoju ja pasidaryti. tik galvoju ar gerai nepasitarus su ginekologe tai atlikti? o galo geriau pirm aberniuka sisuti tyrimams kad spermiuku greiti istirtu.
Atsakyti
QUOTE(zavingoji @ 2009 12 22, 09:50)
sveikute.
o vaisngumo klinikoje pas kokia gydytoją dareisi GN ir kiek tai kainavo. nes as ir planuoju ja pasidaryti. tik galvoju ar gerai nepasitarus su ginekologe tai atlikti? o galo geriau pirm aberniuka sisuti tyrimams kad spermiuku greiti istirtu.

sveika smile.gif
na logiškiausia būtų, jeigu pirma TV pasidarytų spermogramą smile.gif
o dėl GN, tai dėl jos reikia su gydytoja pasitarti, ji prieš tai turi padaryti tau tyrimus dėl chlamidijų ir kitų bakterijų.
Aš dariausi pas Meškauskienę, su narkoze kainavo 630 lt, bet VK daro tik su ja.
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 12 22, 10:57)
sveika smile.gif
na logiškiausia būtų, jeigu pirma TV pasidarytų spermogramą smile.gif
o dėl GN, tai dėl jos reikia su gydytoja pasitarti, ji prieš tai turi padaryti tau tyrimus dėl chlamidijų ir kitų bakterijų.
Aš dariausi pas Meškauskienę, su narkoze kainavo 630 lt, bet VK daro tik su ja.


aciu uz info. tai jauciu pirmiausia savo berniuka siusiu pasidaryti tyrimus, o jei pas ji viskas gerai tada as. gydytoja siunte ir as dariausi visus tyrimus: chlamidiju, uraplasmu, maikoplazmu ir žpv tuo paciu. tai pagrindiniai tyrimai yra.
na pasiskaicius apie skausma be narkozes tai rysiuosi su narkoze daryti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zavingoji @ 2009 12 22, 11:54)
aciu uz info. tai jauciu pirmiausia savo berniuka siusiu pasidaryti tyrimus, o jei pas ji viskas gerai tada as. gydytoja siunte ir as dariausi visus tyrimus: chlamidiju, uraplasmu, maikoplazmu ir žpv tuo paciu. tai pagrindiniai tyrimai yra.
na pasiskaicius apie skausma be narkozes tai rysiuosi su narkoze daryti.  smile.gif

o seniai daryti tau visi tyrimai? nes ten jie turi būti padaryti prieš GN. bet aišku siūsk SB išsitirti smile.gif maža kas smile.gif o tada pas ginę užsirašyk smile.gif o kiek laiko gandrus gaudot?
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 12 22, 13:20)
o seniai daryti tau visi tyrimai? nes ten jie turi būti padaryti prieš GN. bet aišku siūsk SB išsitirti smile.gif maža kas smile.gif o tada pas ginę užsirašyk smile.gif o kiek laiko gandrus gaudot?


lapkricio pabaigoje daryti visi tyrimai. pas amne rado žpz 33 ir 39. tai dabar del to vaistsu naudoju. tai kai lankysiusosi pas gine pasiteirausiu del GN priest nusiusiu berniu. kai uzsiminiau jam tai sake be manes neis ten lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o gandriukus gaudom jau gerus puse metu. ir per pacias vaisingiausias diena, taciau kaip ner tai ner rezultato vis tos nelemtos mmm ateina. ir po 3 men nesisaugojimo nutariau apsilankyt pas gine, ir issiunte visu tyrimu darytis nes pap rado pakitimus.
nes kai gine ziurejo tai sake kad kaip viskas ok pas mane, kaišidės reikiamo dydzio . jokiu pakitimu nematė, galvoju gal pas ji kazkas.
bandysim ziuresim kaip cia kas bus. tikiusoi kad greit tie gandrai apsilankys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zavingoji @ 2009 12 22, 12:39)
lapkricio pabaigoje daryti visi tyrimai. pas amne rado žpz 33 ir 39. tai dabar del to vaistsu naudoju. tai kai lankysiusosi pas gine pasiteirausiu del GN priest nusiusiu berniu. kai uzsiminiau jam tai sake be manes neis ten  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
o gandriukus gaudom jau gerus puse metu. ir per pacias vaisingiausias diena, taciau kaip ner tai ner rezultato vis tos nelemtos mmm ateina. ir po 3 men nesisaugojimo nutariau apsilankyt pas gine, ir issiunte visu tyrimu darytis nes pap rado pakitimus.
nes kai gine ziurejo tai sake kad kaip viskas ok pas mane, kaišidės reikiamo dydzio . jokiu pakitimu nematė, galvoju gal pas ji kazkas.
bandysim ziuresim kaip cia kas bus. tikiusoi kad greit tie gandrai apsilankys  smile.gif

na panašiai kaip ir pas mus smile.gif aš po 2 mėn nesisaugojimo nubėgaus pas ginę, nes mm vėlavo 3 dienas ir blogai jaučiausi. Ji pasiūrėjo ir kažkaip pasiūlė vyrui išsitirti. Na maniškis kai nuėjo tai sužinojom,kad nekas, natūraliai gali labai ilgai užtrukti, o gali ir nepavykti visai... tai dar 4 mėn bandėm, aš per tą laiką pasidariau krūvas tyrimų, tada nėjom į VK, ten ir pasiūlė GN, ens nuo sausio startuosim su IUI. Tai gerai, kad ir nelaukėm metus... o griebėm jautį už ragų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 12 22, 13:50)
na panašiai kaip ir pas mus smile.gif aš po 2 mėn nesisaugojimo nubėgaus pas ginę, nes mm vėlavo 3 dienas ir blogai jaučiausi. Ji pasiūrėjo ir kažkaip pasiūlė vyrui išsitirti. Na maniškis kai nuėjo tai sužinojom,kad nekas, natūraliai gali labai ilgai užtrukti, o gali ir nepavykti visai... tai dar 4 mėn bandėm, aš per tą laiką pasidariau krūvas tyrimų, tada nėjom į VK, ten ir pasiūlė GN, ens nuo sausio startuosim su IUI. Tai gerai, kad ir nelaukėm metus... o griebėm jautį už ragų smile.gif


na jo tikiuosi kad viskas jums pavyks ir sulauksit dziaugsmelio. as tai ir pradejau visokius tyrimus darytis nelaukus metu. mano berniukas mane ramino jei metus nepavyks tai eisim pas daktarus, bet gerai akd nepaklausiau ir anksciau tuo susirupinau.
paršyk kaip pasiseks su IUI smile.gif
svarbiausia kad galutinis rezultatas būtų nestuke.gif
Atsakyti