Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

Sveikos, dariau gimdos nuotrauka raudonajam kryziui, buvau prigasdinta kad labai skaudes tai gydytojos prasiau kad nuskausmintu, bet ji sake na kai jau labai skaudes tai tada paziuresim. Tai zinokit visiskai neskaudejo, prisimenu guliu ir sakau tai kada skaudes o gydytoja nusisypsojo ir sako tai kad jau viskas. Man atrodo svarbu kas daro sia nuorauka kokia gydytojo patirtis.
Atsakyti
QUOTE(Neringasha @ 2009 12 14, 17:07)
Daktare pasake, kad rezultatas ja dziugina, tai suprask kad praeinami  smile.gif


jegele drinks_cheers.gif
matyt gydytojos megsta sita zodi - maniske pasake, kad "NEdziugina" lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(duniaša @ 2009 12 14, 18:11)
Sveikos, dariau gimdos nuotrauka raudonajam kryziui, buvau prigasdinta kad labai skaudes tai gydytojos prasiau kad nuskausmintu, bet ji sake na kai jau labai skaudes tai tada paziuresim. Tai zinokit visiskai neskaudejo, prisimenu guliu ir sakau tai kada skaudes o gydytoja nusisypsojo ir sako tai kad jau viskas. Man atrodo svarbu kas daro sia nuorauka kokia gydytojo patirtis.


nemanau, kad tik nuo gydytojos priklauso rolleyes.gif ir nuo taves, ir nuo oro, ir nuo noro, ir dar nuo bile ko wink.gif
as asmeniskai dariausi su narkoze nes kitaip nedare, bet skaiciau ir labai daug skausmingu atsiliepimu
Atsakyti
QUOTE(Neringasha @ 2009 12 14, 16:07)
Daktare pasake, kad rezultatas ja dziugina, tai suprask kad praeinami  smile.gif

Kai kiaušintakiai praeinami, tai ir didelio skausmo nėra mirksiukas.gif
Sveikinu- dabar lauksim NT su II thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aga, noreciau, kad jie butu ant tiek praeinami, kaip autostrada musu,nes vyro grikiai kaip tu laiku ziguliai juda bigsmile.gif nieko, sutvarkysim ir tuos reikalus. Sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringasha @ 2009 12 15, 10:11)
Aga, noreciau, kad jie butu ant tiek praeinami, kaip autostrada musu,nes vyro grikiai kaip tu laiku ziguliai juda  bigsmile.gif  nieko, sutvarkysim ir tuos reikalus. Sekmes visoms  4u.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 12 09, 08:47)
sveikos smile.gif na aš jau po GN smile.gif kadangi darė su narkoze tai nieko negaliu daug papasakoti smile.gif bet viskas praėjo sklandžiai smile.gif kitą kartą irgi tik su ja daryčiausi, procedūra truko 10 min smile.gif miegojau 20. Galva pasisuko dar 15 min smile.gif Išvada kiaušintakiai praeinami smile.gif


Dovilyte, kiek supratau, GN tu dareisi VK pas M. Norejau pasiteirauti apie pacia procedura. Pries metus man GN dare be narkozes, tai po siai dienai man nesinori tos proceduros prisiminti unsure.gif Bet tada pagulde vienai dienai i ligonine, i procedura as nuejau su chalatu, po to dar pagulejau palatoje 4 valandas ir mane paleido. I VK man sake atvaziuoti su MB, nes po to negalima vairuoti. O kur tu atsibudai po proceduros: ant stalo, [COLOR=yellow]lektuve ? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(silver7 @ 2009 12 16, 18:04)
Dovilyte, kiek supratau, GN tu dareisi VK pas M. Norejau pasiteirauti apie pacia procedura. Pries metus man GN dare be narkozes, tai po siai dienai man nesinori tos proceduros prisiminti  unsure.gif Bet tada pagulde vienai dienai i ligonine, i procedura as nuejau su chalatu, po to dar pagulejau palatoje 4 valandas ir mane paleido. I VK man sake atvaziuoti su MB, nes po to negalima vairuoti. O kur tu atsibudai po proceduros: ant stalo, [COLOR=yellow]lektuve ? wub.gif

sveika smile.gif
taip VK pas M smile.gif
na labai džiaugiuosi, akd su narkoze darė, tai jokių blogų prisiminimų smile.gif
liepė 6 val prieš tai negerti ir nevalgyti dėl narkozės. Nuvežė mane MV, jis laukiamajame skaitė žurnalus tuo metu smile.gif na mane pasikvietė anesteziologė,davė popieriukus pasirašyti, sakė klausti jeigu kokių klausimų turiu smile.gif labai maloni buvo smile.gif šiaip visas personalas labai malonus, taip šypsojosi, ramino. Tada nuvedė į kabinetą, ten jau buvo atvežtas tas aparatas. Nusirengiau, atsiguliau. O Atėjo gydytoja. O tuo metu anesteziologė visą laiką mane kalbimo, viską darė labai švelniai. Įstatė kateterį, pradėjo leisti vaistus. Sako ar ką nors jaučiat, sakau skonis keistas smile.gif ir jau jaučiu kaip mane žadina smile.gif tik tada surpatau, kad buvau užmigusi. Viskas truko lygiai 20 min. pati procedūra gydytoja sakė, kad 10 min. Pabudus maudė pilvą, nros anesteziologė sakė, kad suleido man vaistų. Bet aš dar ibumetino įkaliau. Iš karto atsibudus sukosi galva, tada pagulėjau dar 10 min. Manęs dar paklausė ar noriu, akd vyras ateitų pabūdi šalia, bet nenorėjau smile.gif tada po 10 min atsikėliau, jaučiausi kaip išgėrusi smile.gif bet dar po 15 min viskas jau gerai buvo smile.gif Galėjau jau ir į darbą važiuoti, bet buvau atsiprašiusi, tai važiavau namo eglutės puošti lotuliukas.gif
P.S. atsibudau toje pačioje palatoje, ant tos lovos, panašu į lėktuvą smile.gif bet kojos jau mano nukeltos buvo, ir buvau apklota smile.gif
Ši narkozė yra visai nepavojinga, jos net tikrai narkoze nepavadinsi, nes kvėpuoji pati, tik tavo spaudimą seka visą laiką smile.gif
Atsakyti
Dovilyte,
Aciu uz info smile.gif Kazkaip galvojau, kad nebeteks dar karta patirti GN, bet turejau negimdini nestuma ir gydytoja M. siulo dar karta paziureti ar viskas gerai. Si karta darysiuos su narkoze ir norejau zinoti bendra vaizda kaip ten su ta narkoze vyksta. Dekui tau dar karta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(silver7 @ 2009 12 17, 10:21)
Dovilyte,
Aciu uz info  smile.gif Kazkaip galvojau, kad nebeteks dar karta patirti GN, bet turejau negimdini nestuma ir gydytoja M. siulo dar karta paziureti ar viskas gerai. Si karta darysiuos su narkoze ir norejau zinoti bendra vaizda kaip ten su ta narkoze vyksta. Dekui tau dar karta.  4u.gif

nėr už ką mirksiukas.gif jeigu kas neišku gali klausti smile.gif pamatysi kaip ten viskas sklandžiai vyks mirksiukas.gif Nieko nepajusi ir nepastebėsi kai jau reikės namo važiuoti thumbup.gif
sėkmytės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(duniaša @ 2009 12 14, 18:11)
Sveikos, dariau gimdos nuotrauka raudonajam kryziui, buvau prigasdinta kad labai skaudes tai gydytojos prasiau kad nuskausmintu, bet ji sake na kai jau labai skaudes tai tada paziuresim. Tai zinokit visiskai neskaudejo, prisimenu guliu ir sakau tai kada skaudes o gydytoja nusisypsojo ir sako tai kad jau viskas. Man atrodo svarbu kas daro sia nuorauka kokia gydytojo patirtis.

Labas, pas kokia gydytoja dareisi? Cia Kaune taip? Ar ten ir tyrimus padare del visu zarazu? Su siuntimu vaziavai ar privaciai pasiskambinai? Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 12 17, 10:29)
nėr už ką mirksiukas.gif  jeigu kas neišku gali klausti smile.gif pamatysi kaip ten viskas sklandžiai vyks mirksiukas.gif  Nieko nepajusi ir nepastebėsi kai jau reikės namo važiuoti thumbup.gif 
sėkmytės 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Aciu tau uz pagalba 4u.gif Kazkaip dabar nusiraminau del proceduros, pergyvenu tik del rezultatu, bet reikia tiketi, kad viskas bus gerai wub.gif O tau sekmingos pirmos IUI nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(silver7 @ 2009 12 18, 10:19)
Aciu tau uz pagalba  4u.gif Kazkaip dabar nusiraminau del proceduros, pergyvenu tik del rezultatu, bet reikia tiketi, kad viskas bus gerai  wub.gif O tau sekmingos pirmos IUI  nestuke.gif

nieko nebijok, tikrai smile.gif
aš esu didžiausia bailė, taip pergyvenau, rakos prakaitavo ir t.t. o pasirodo ten visiškas juokas biggrin.gif atsibudus taip ir norėjosi juoktis biggrin.gif pamatysi smile.gif
linkiu, kad rezai būtų geri mirksiukas.gif
parašyk po procedūros, kaip tau sekėsi smile.gif
kada daryti ruošiesi?
Atsakyti