Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 12 11, 09:34)
verysad.gif  kada darysies laporoskopija ir kur?
o po procedūros nekraujavai?


Vaisingumo klinikoj laparoskopijos nedaro, tai gydytoja sake, kai pribresiu pasiskambinti jai asmeniskai ir sutarsime. cia jau bus po nauju. iki tol bandysim kitus tyrimukus pasidaryti, nes ir hormonai tuo paciu i sona nukrype ir vyrelis savo spermiukus pirty pagarino, tai gaus keliaut pas urologa.
po proceduros siek tiek dar kraujuoju, bet kasdienio ikloto uztenka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VIN: 11 gruodžio 2009 - 08:47
QUOTE(VIN @ 2009 12 11, 09:44)
Vaisingumo klinikoj laparoskopijos nedaro, tai gydytoja sake, kai pribresiu pasiskambinti jai asmeniskai ir sutarsime. cia jau bus po nauju. iki tol bandysim kitus tyrimukus pasidaryti, nes ir hormonai tuo paciu i sona nukrype ir vyrelis savo spermiukus pirty pagarino, tai gaus keliaut pas urologa.
po proceduros siek tiek dar kraujuoju, bet kasdienio ikloto uztenka. o tau antibiotiku neisrase po proceduros?

Daro ir BAK'e dabar ten akcija 600lt, aš asmeniškai ten daryčiausi jeigu man reikėtų.
Po procedūros kraujavau, reikėjo 2 paketų, grįžusi namo tai šoką gavau, nes mano mm negausios blink.gif bet gal ten kontrastas dar ištekėjo, dėl to taip ir apsirodė, bet spalva tai raudona buvo, antrą dieną irgi dar paketą turėjau, bet jau nestipriai, vakar irgi dar tepė, nepasakyčiau, kad labai silpnai. Šiandien kol kas tik vos vos... matyt taip ir turi būti, kiekvienai čia individualiai. Antibiotikus geriu, bet kiek žinau, ne visoms išrašo, gal jeigu procedūros metu sužeidžia labiau, kraujuoji, tada ir skiria. Man reikia 5 dienas gerti.
Atsakyti
sveikos merginos,jungiuosi ir as prie jusu. Vakar dare man sia procedura vaisingumo klinikoje, dare zinoma su narkoze, bet vakare labai dure pilvo apacia, net miegot negalejau, ir siek tiek kraujavau. Siandien atejau i darba, bet pilva vistiek raizo,dar reiks siandien pakentet. tai va bet svarbiauisa kad kiausintakiai praeinami smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa7 @ 2009 12 11, 10:42)
sveikos merginos,jungiuosi ir as prie jusu. Vakar dare man sia procedura vaisingumo klinikoje, dare zinoma su narkoze, bet vakare labai dure pilvo apacia, net miegot negalejau, ir siek tiek kraujavau. Siandien atejau i darba, bet pilva vistiek raizo,dar reiks siandien pakentet. tai va bet svarbiauisa kad kiausintakiai praeinami smile.gif

niu tai ir yra svarbiausia thumbup.gif
aš tai ibumetino įkaliau dar namie, man taip sakė ginė, nors anesteziologė po procedūros paminėjo, akd suleido man vaistų nuo skausmo.
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 12 11, 09:48)
Daro ir BAK'e dabar ten akcija 600lt, aš asmeniškai ten daryčiausi jeigu man reikėtų.
Po procedūros kraujavau, reikėjo 2 paketų, grįžusi namo tai šoką gavau, nes mano mm negausios blink.gif  bet gal ten kontrastas dar ištekėjo, dėl to taip ir apsirodė, bet spalva tai raudona buvo, antrą dieną irgi dar paketą turėjau, bet jau nestipriai, vakar irgi dar tepė, nepasakyčiau, kad labai silpnai. Šiandien kol kas tik vos vos... matyt taip ir turi būti, kiekvienai čia individualiai. Antibiotikus geriu, bet kiek žinau, ne visoms išrašo, gal jeigu procedūros metu sužeidžia labiau, kraujuoji, tada ir skiria. Man reikia 5 dienas gerti.


pasitarsiu su savo gine. turiu itarima, kad BAK'e dar uz ka nors papildomai nulups g.gif jei manishke gine daro tokias operacijas, tai mieliau jai sumokeciau kelis simtelius
Atsakyti
QUOTE(VIN @ 2009 12 11, 13:01)
pasitarsiu su savo gine. turiu itarima, kad BAK'e dar uz ka nors papildomai nulups  g.gif  jei manishke gine daro tokias operacijas, tai mieliau jai sumokeciau kelis simtelius

o pas ką Gn dareisi? ax.gif kokios preblemytės pas tave ar TB? man tai IUI darys sausį, todėl ir GN padarė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 12 11, 14:12)
o pas ką Gn dareisi? ax.gif  kokios preblemytės pas tave ar TB? man tai IUI darys sausį, todėl ir GN padarė smile.gif

nuotrauka dariausi VK pas Meškauskienę. Kiek žinau, ji dirba ir Antakalnyje, tai gal ten ir daro tokias operacijas, nesugalvojau vakar paklausti blush2.gif . pas mane visada taip - griztu i namus, viska apgalvoju, klausimu milijonas...
o jei laparoskopijos rezultatai bus blogi, IUI naudoti jau nebegalesime. tuo atveju liktu tik IVF verysad.gif
o ka reiskias TB? g.gif
Atsakyti
QUOTE(VIN @ 2009 12 11, 14:43)
nuotrauka dariausi VK pas Meškauskienę. Kiek žinau, ji dirba ir Antakalnyje, tai gal ten ir daro tokias operacijas, nesugalvojau vakar paklausti  blush2.gif . pas mane visada taip - griztu i namus, viska apgalvoju, klausimu milijonas...
o jei laparoskopijos rezultatai bus blogi, IUI naudoti jau nebegalesime. tuo atveju liktu tik IVF  verysad.gif
o ka reiskias TB?  g.gif

aš irgi pas ją lankausi smile.gif
na reikia tikėtis, kad laporoskopija išspręs visas bėdas ir gal dar galėsi IUI bandyti smile.gif
TB- tavo brangusis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 12 11, 14:50)

TB- tavo brangusis smile.gif


sutrumpinimas - jegelė thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, šį rytą ir aš apturėjau tokį malonumą GN. Tačiau norėčiau padrąsinti tas, kurios darysis. Na asmeniškai aš dariausi Klaipėdoje, Jūrininkų ligoninėje. Skausmas pirmą kartą truko gal 5 sek. o po to dar 8. smile.gif Trumpai, ir taip kaip per mmm. Atvirai pasakius nesuprantu, kam ta narkozė, kai pasiskaitau kitų atsiliepimus. Gal kai prisiskaitom internete visokių atsiliepimų, po to ir bijom menkausio skausmo. Gimdyt tai teks, ne tiek dar kentėsim ax.gif Sekmės.
Atsakyti
QUOTE(Neringasha @ 2009 12 14, 15:29)
Sveikos merginos, šį rytą ir aš apturėjau tokį malonumą GN. Tačiau norėčiau padrąsinti tas, kurios darysis. Na asmeniškai aš dariausi Klaipėdoje, Jūrininkų ligoninėje. Skausmas pirmą kartą truko gal 5 sek. o po to dar 8.  smile.gif  Trumpai, ir taip kaip per mmm. Atvirai pasakius nesuprantu, kam ta narkozė, kai pasiskaitau kitų atsiliepimus. Gal kai prisiskaitom internete visokių atsiliepimų, po to ir bijom menkausio skausmo. Gimdyt tai teks, ne tiek dar kentėsim  ax.gif  Sekmės.

o koks tyrimo ats? smile.gif
na matai, kaip gerai, kad taip viskas sklandžiai praėjo smile.gif
aš tai neturėjau pasirinkimo, nes labkausi VK, o čia tik su narkoze daro.
Atsakyti
Daktare pasake, kad rezultatas ja dziugina, tai suprask kad praeinami smile.gif
Atsakyti