Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

sveikos smile.gif na aš jau po GN smile.gif kadangi darė su narkoze tai nieko negaliu daug papasakoti smile.gif bet viskas praėjo sklandžiai smile.gif kitą kartą irgi tik su ja daryčiausi, procedūra truko 10 min smile.gif miegojau 20. Galva pasisuko dar 15 min smile.gif Išvada kiaušintakiai praeinami smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 12 09, 08:47)
Išvada kiaušintakiai praeinami smile.gif


Tai ir svarbiausia! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2009 12 09, 15:12)
Tai ir svarbiausia! thumbup.gif

mano pirmas klausimas atsigavus buvo ar viskas gerai smile.gif tai kai pasakė, kad gerai, tai gulėjau ir šypsojausi biggrin.gif o gydytojai dar sugebėjau pasakyti, kad galėsim dabar IUI daryti lotuliukas.gif o liežuvis sukosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 12 09, 15:23)
mano pirmas klausimas atsigavus buvo ar viskas gerai smile.gif tai kai pasakė, kad gerai, tai gulėjau ir šypsojausi biggrin.gif o gydytojai dar sugebėjau pasakyti, kad galėsim dabar IUI daryti  lotuliukas.gif  o liežuvis sukosi biggrin.gif


sveikutes.
rytoj ir as ta "dziaugsma" turesiu. Dovilytes rezultatai siek tiek ikvepia drasos rolleyes.gif kur dareisi tyrimuka?
man gydytoja dar kazkodel liepe 2 dienas pries procedura zvakute nuo grybelio isideti.
Atsakyti
QUOTE(VIN @ 2009 12 09, 23:41)
sveikutes.
rytoj ir as ta "dziaugsma" turesiu. Dovilytes rezultatai siek tiek ikvepia drasos  rolleyes.gif kur dareisi tyrimuka?
man gydytoja dar kazkodel liepe 2 dienas pries procedura zvakute nuo grybelio isideti.

sėkmytės tada tau 4u.gif o su narkoze darys? man darė VK smile.gif žinok ir aš panaudojau žvakučių, 2 dienas prieš tai, nors ginė nesakė, bet, kadangi pienligė mėgsta apsilankyti, tai galvoju nepakenks. O po procedūros ginė antibiotikų išrašė. Kraujavau dieną, kitą dieną tik tepė, šiandien jau švaru.
Atsakyti

kairys nepraeinamas verysad.gif , vaiku neturim
, vis laukiam gal Kaledu stebuklaim mus aplankys smile.gif

QUOTE(paperdoll @ 2009 12 03, 13:40)
kuris kiausintakis nepraeinamas? ar turi vaiku?


Papildyta:
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 12 03, 13:42)
laporoskopijos nesiųlė daryti? unsure.gif
siaubas, manęs irgi laukia GN kitą sav, tikiuosi viskas gerai su kiaušintakiais bus.



man rugpjuti dare laparaskopija (pirma buvo 2006) ir sake kad tikrino praeinamuma bet neparode tai vat reikejo dabar tikrinti ir paaiskejo, siulo dirbtini g.gif bet kazkaip bijau, gal nepribrendau tam zingsniui
Atsakyti
QUOTE(tisa @ 2009 12 10, 12:21)
kairys nepraeinamas  verysad.gif , vaiku neturim
, vis laukiam gal Kaledu stebuklaim mus aplankys smile.gif
Papildyta:
man rugpjuti dare laparaskopija (pirma buvo 2006) ir sake kad tikrino praeinamuma bet neparode tai vat reikejo dabar tikrinti ir paaiskejo, siulo dirbtini  g.gif bet kazkaip bijau, gal nepribrendau tam zingsniui

tai gal per tuos metus kažkas pasikeitė. Įdomu ar gali jis tapri nepratekamas ir dėl kokių priežasčių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 12 10, 11:25)
Įdomu ar gali jis tapri nepratekamas ir dėl kokių priežasčių g.gif

Gali verysad.gif
Aš vieną vaikelį turiu, o va antrą gaudom ir šššššš.... doh.gif Po GN paaiškėjo, kad dešinys buvo sunkiau praeinamas, bet "praplovė"- laukiam rezultato rolleyes.gif
O dėl užakimo, tai ten su kiekvienom mmm vyksta kažkokie pakitimai. Tiksliai nežinau, bet teko skaityti, kad su kiekvienu neapvaisintu kiaušinėliu susidaro kažkokie randeliai ar kažkas panašaus doh.gif Nu žodž, yra kažkokie reikalai blush2.gif
Juk ir kraujagyslės palaipsniui kalkėja unsure.gif

Radau bigsmile.gif
"Jei kiaušinėlis neapvaisinamas, geltonkūnis sunyksta, vietoj susiformuoja randinis audinys. Todėl po kiekvienų mėnesinių kiaušidė vis labiau randėja, mažėja ir raukšlėjasi." info
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice tea: 10 gruodžio 2009 - 13:52
QUOTE(Ice tea @ 2009 12 10, 14:46)
"Jei kiaušinėlis neapvaisinamas, geltonkūnis sunyksta, vietoj susiformuoja randinis audinys. Todėl po kiekvienų mėnesinių kiaušidė vis labiau randėja, mažėja ir raukšlėjasi." info

blink.gif blink.gif blink.gif blyn tai reikėjo 18 metų tada jau planuotis, su metais vis sunkiau darosi, pagal šį pasakymą blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 12 10, 10:26)
sėkmytės tada tau 4u.gif  o su narkoze darys? man darė VK smile.gif žinok ir aš panaudojau žvakučių, 2 dienas prieš tai, nors ginė nesakė, bet, kadangi pienligė mėgsta apsilankyti, tai galvoju nepakenks. O po procedūros ginė antibiotikų išrašė. Kraujavau dieną, kitą dieną tik tepė, šiandien jau švaru.


Niu va... Dovilytes padrasinimas deja nepadejo - kiausintakiai nepratekami verysad.gif reikes laparoskopijos, kad butu aiksu, kiek blogai. sprendziant is gydytojas "nepadarsinimu" panasu, kad gero tiketis neverta...
biskiuka liudna, bet siaip jauciuosi gana neblogai turint galvoj aplinkybes. netgi neapsizliumbiau pas gydytoja ax.gif (cia jau daug) blush2.gif

o pati procedura - dzin dzilin su narkoze. labai gerai numigau rolleyes.gif po to pamaude kaip per lengvas menesinis ir tiek ziniu
Papildyta:
QUOTE(Ice tea @ 2009 12 10, 14:46)

Radau  bigsmile.gif
"Jei kiaušinėlis neapvaisinamas, geltonkūnis sunyksta, vietoj susiformuoja randinis audinys. Todėl po kiekvienų mėnesinių kiaušidė vis labiau randėja, mažėja ir raukšlėjasi." info


mano supratimu, tavo citatoje kalbama apskritai apie moters ciklo procesus, o ne apie nepraeinamus kiausintakius... g.gif nors nzn...
Atsakyti
QUOTE(VIN @ 2009 12 10, 20:03)
mano supratimu, tavo citatoje kalbama apskritai apie moters ciklo procesus, o ne apie nepraeinamus kiausintakius...  g.gif  nors nzn...

Taip taip mirksiukas.gif Tu TEISINGAI supratai mirksiukas.gif Ir kiek suprantu, tai tie "randeliai" mikroskopiškai maži, bet..... Gal dėl to ir sako, kad su metais vis sunkiau pastoti rolleyes.gif Bet kai perskaičiau šitą info, man irgi baisokai nuskambėjo blink.gif
Ai, kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių tongue.gif - kuo daugiau domiesi, tuo labiau plaukai šiaušiasi doh.gif

Atsakyti
QUOTE(VIN @ 2009 12 10, 21:03)
Niu va... Dovilytes padrasinimas deja nepadejo - kiausintakiai nepratekami  verysad.gif reikes laparoskopijos, kad butu aiksu, kiek blogai. sprendziant is gydytojas "nepadarsinimu" panasu, kad gero tiketis neverta...
biskiuka liudna, bet siaip jauciuosi gana neblogai turint galvoj aplinkybes. netgi neapsizliumbiau pas gydytoja  ax.gif  (cia jau daug)  blush2.gif 

o pati procedura - dzin dzilin su narkoze. labai gerai numigau  rolleyes.gif po to pamaude kaip per lengvas menesinis ir tiek ziniu

verysad.gif kada darysies laporoskopija ir kur?
o po procedūros nekraujavai?
Atsakyti