Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

kuris kiausintakis nepraeinamas? ar turi vaiku?
Atsakyti
QUOTE(tisa @ 2009 12 03, 12:36)
as jau siandien po gimdos nuotraukos, be jokio nuskausminimo, man tai skaudejo  verysad.gif , pakenciama aisku bet jau tikrai ne is maloniuju proceduru
bet rezultatas dar labiau nuliudino: vienas kaisintakis nepraeinamas. Kike sumazeja galimybes pastoti su vienu kiasintakiu???

laporoskopijos nesiųlė daryti? unsure.gif
siaubas, manęs irgi laukia GN kitą sav, tikiuosi viskas gerai su kiaušintakiais bus.
Atsakyti
sveikutes 4u.gif na patiriau ir as siandien ta "malonuma" ,na istikruju tai kentet galima bet kol kas nenoreciau pakartot ta pati doh.gif man asmeniskai pati skaudziausia dalis buvo kol sudejo man ten tuos visus irankius doh.gif kai leido kontrasta o reikejo net du kartus nes spazmavo taip kad pirma karta nieko neisejo tai visai neskaudejo.na ir rezultatai nelabai kairys kiausintakis uzakes desinisis geras,o pati gimda maza,paklausiua tai ka iseina neisivisciusi,bet nuramino kad isivisciusi tesiog nera labai didele.tai kaip suprantu gali kilti problemu del isnesiojimo?pasake kad viskas dievo rankuose doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lenkaK @ 2009 12 03, 20:08)
sveikutes 4u.gif na patiriau ir as siandien ta "malonuma" ,na istikruju tai kentet galima bet kol kas nenoreciau pakartot ta pati doh.gif man asmeniskai pati skaudziausia dalis buvo kol sudejo man ten tuos visus irankius doh.gif kai leido kontrasta o reikejo net du kartus nes spazmavo taip kad pirma karta nieko neisejo tai visai neskaudejo.na ir rezultatai nelabai kairys kiausintakis uzakes desinisis geras,o pati gimda maza,paklausiua tai ka iseina neisivisciusi,bet nuramino kad isivisciusi tesiog nera labai didele.tai kaip suprantu gali kilti problemu del isnesiojimo?pasake kad viskas dievo rankuose doh.gif

ir dar norejau paklaust ar kam buvo taip kad labai skaudejo ir pute pilva po tos proceduros?nes man tai ispustas taip kad atrodau kaip koki 4-5 menesi nescia ir skauda kad negaliu normalei judet g.gif
Atsakyti
QUOTE(lenkaK @ 2009 12 03, 21:46)
ir dar norejau paklaust ar kam buvo taip kad labai skaudejo ir pute pilva po tos proceduros?nes man tai ispustas taip kad atrodau kaip koki 4-5 menesi nescia ir skauda kad negaliu normalei judet g.gif


Sveikute wink.gif
Na man tai nei pilvo pute, nei maude po GN g.gif GAlejau begioti, vaikscioti ir pan.
Jauciausi vissikai normaliai, isskyrus tai, kad truputi tepliojo.
Net ir ND po 2 dienu atlikom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lenkaK @ 2009 12 03, 20:46)
ir dar norejau paklaust ar kam buvo taip kad labai skaudejo ir pute pilva po tos proceduros?nes man tai ispustas taip kad atrodau kaip koki 4-5 menesi nescia ir skauda kad negaliu normalei judet g.gif

Man tikrai buvo išpūstas ir skaudėjo, net pirmą naktį nemiegojau. Bet paskui čia paskaičiau ir giniaus paklausiau, tai tipo viskas gerai, viskas normalu. Įkaliau vaistukų nuo skausmo ir SUPER mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės visos,
turiu ir aš keleta klausimuku.Pasidariau tepineli viskas ok.Taip pat si menesi gydziausi nuo ureplazmu, kontrolinio darytis negaliu ankstokai.
Ar priimtu mane darytis GN? g.gif Ar vis delto reikia atnesti ta ureaplazmu svaru kontrolini?
Atsakyti
QUOTE(valmar @ 2009 12 04, 13:09)
Sveikutės visos,
turiu ir aš keleta klausimuku.Pasidariau tepineli viskas ok.Taip pat si menesi gydziausi nuo ureplazmu, kontrolinio darytis negaliu ankstokai.
Ar priimtu mane darytis GN? g.gif Ar vis delto reikia atnesti ta ureaplazmu svaru kontrolini?

Nelabai tiksliai žinau, kas tos ureoplazmos, bet kiek suprantu, tai čia kažkas susiję su kaklekio uždegimais rolleyes.gif Bet jei tepinėlis nerado uždegimo, tai manau viskas gerai ir gali ramia sąžine "fotkintis" tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2009 12 04, 14:47)
Nelabai tiksliai žinau, kas tos ureoplazmos, bet kiek suprantu, tai čia kažkas susiję su kaklekio uždegimais  rolleyes.gif Bet jei tepinėlis nerado uždegimo, tai manau viskas gerai ir gali ramia sąžine "fotkintis"  tongue.gif  mirksiukas.gif


Dėkui tau 4u.gif , bandysiu pirmadienį skambintis registruotis smile.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif na siandien jau jauciuos neblogai pilvas jau netaip ispustas truputuka tik skauda smile.gif aciukas uz atsakimus 4u.gif 4u.gif mes viska iskesim vardan tuo tikslo kuri siekem wub.gif jei reiketu tai dar 100 kartu padariciau ta GN kad tai tik padetu tapti nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lenkaK: 04 gruodžio 2009 - 21:41
Mano pirmas ciklas po GN apvainikuotas mmm verysad.gif Bet vilties dar MARIOS ir mes tikrai sulauksim savo stebuklėlio wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
manęs rytoj laukia GN smile.gif bet su pamiegojimu smile.gif
Atsakyti