Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

man net nepasiūlė be narkozės g.gif VK turbūt visoms su ja daro...
Atsakyti
sveikos mergaites.

esu naujoke, tai norėciau pas jus apsiteirauti dėl GN darymo.

pasiskaičiau pas jus forume kokie tyrimai reikalinga , kaip kas ir iškilo klausimas. man chlamidiju ir visu kitu nerado, buvo tyrimai pries 3 sav. taciau rado žpv 33 ir žpv 39, ir šiuo metu paskire vaistus naudoti,tai kaip speju turbut GN galesiu darytis kai pabaigsiu si gydyma?
Atsakyti
zavingoji, net nežinau ką tau atsakyti, bijau apsimeluoti. g.gif

Aš savo iniciatyva nutariau pasidaryti GN, nes vienas ginius sako, kad nepratekamas tik dešinys kiaušintakis, kita ginė - kad abu. sad.gif Tai noriu išsiaiškinti kaip yra iš tiesų. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sella: 20 lapkričio 2009 - 15:54
QUOTE(Sella @ 2009 11 20, 14:53)
zavingoji, net nežinau ką tau atsakyti, bijau apsimeluoti. g.gif

Aš savo iniciatyva nutariau pasidaryti GN, nes vienas ginius sako, kad nepratekamas tik dešinys kiaušintakis, kita ginė - kad abu. sad.gif  Tai noriu išsiaiškinti kaip yra iš tiesų. g.gif



Sveika,o tau per laparaskopija tikrino? g.gif Kas siaip pas tave naujo,gal kokiu geresniu naujienu jau yra?
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2009 11 20, 17:14)
Sveika,o tau per laparaskopija tikrino? g.gif Kas siaip pas tave naujo,gal kokiu geresniu naujienu jau yra?


Taip, tikrino per laparoskopiją, bet ginė įvarė baimės sakydama, kad ir tas geras kiaušintakis su laiku užsikemša...Tai noriu žinoti kaip dabar yra iš tiesų. g.gif

Naujienos tokios, kad pasidariau kolposkopiją, trumpas, bet oi koks nemalonus tyrimas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2009 11 20, 17:31)
Taip, tikrino per laparoskopiją, bet ginė įvarė baimės sakydama, kad ir tas geras kiaušintakis su laiku užsikemša...Tai noriu žinoti kaip dabar yra iš tiesų. g.gif

Naujienos tokios, kad pasidariau kolposkopiją, trumpas, bet oi koks nemalonus tyrimas  unsure.gif


Jo,laikas musu priesas siuo atveju.Atrodo ir ne 50+ mums,bet....

O kolposkopijos metu dare ka nors ar tik ziurejo.As 3 jas turejau,dvi tik ziurejo,o per viena salina pazeista kaklelio dali,veliau jau tyrimai geri atejo.

Na tikiuosi,kad GN pasalintu visus mazus trukdzius ar bent abejones,ir linkiu kaledinio stebukliuko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2009 11 20, 19:40)
Jo,laikas musu priesas siuo atveju.Atrodo ir ne 50+ mums,bet....

O kolposkopijos metu dare ka nors ar tik ziurejo.As 3 jas turejau,dvi tik ziurejo,o per viena salina pazeista kaklelio dali,veliau jau tyrimai geri atejo.

Na tikiuosi,kad GN pasalintu visus mazus trukdzius ar bent abejones,ir linkiu kaledinio stebukliuko  4u.gif


Kolposkopija buvo tik diagnostinė, čia privalomas man tyrimas prieš icsi.Bobikės laukiamajam buvo nustebusios, kad man jau reikia darytis tokį tyrimą, bet negi aiškinsi kodėl jį darau. blush2.gif

Dėkui 4u.gif

Kaip tu jautiesi?
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2009 11 20, 18:46)
Kolposkopija buvo tik diagnostinė, čia privalomas man tyrimas prieš icsi.Bobikės laukiamajam buvo nustebusios, kad man jau reikia darytis tokį tyrimą, bet negi aiškinsi kodėl jį darau. blush2.gif

Dėkui  4u.gif 

Kaip tu jautiesi?



Nu jo,o bobikem viskas idomu smile.gif

Normaliai jau,taip pat laukiu stebuklo-kaledinio ar velykinio,kazkada vis tiek turi buti gerai.Kol kas rimto nieko neplanuoju,sausio menesi einu i valdiska konsultacijai-nezinau ka darys,siulys stimuliacijas leidziamais ar iskart i ivf sarasa trauks.Cia viena nemokama daro,bet eiles tai atitinkamos doh.gif Zinau,kad seimos gydytojas siuntima rase i pasikartojanciu persileidimu centra,berods didziausia klinika europoje,tai laukiu ir ten pasimatymo,gal ka naujo pasakys.
O jei nieko iki pavasario galo neivyksta,tikriausiai kreipsimes i privacia klinika,ten bent tempai greitesni.
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 11 19, 19:56)
mergaitės, o būtina padaryti tepinėlį prieš GN? man daktarė nedarė, ir nieko neminėjo g.gif

nereikia jokio tepinelio!
Papildyta:
QUOTE(allisa @ 2009 11 20, 11:51)
butinai isgersiu,abu kartus nualpau is skausmo,bijau nerealiai doh.gif

uzjauciu!ir as alpau!
Atsakyti
QUOTE(ugnieska88 @ 2009 11 21, 17:33)
nereikia jokio tepinelio!


Man liepė pasidaryti tepinėlį, kol jis nebus visiškai neigiamas, tol negalėsiu užsirašyti gimdos nuotraukai... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2009 11 24, 15:15)
Man liepė pasidaryti tepinėlį, kol jis nebus visiškai neigiamas, tol negalėsiu užsirašyti gimdos nuotraukai... verysad.gif

čia gla kaip kuri gydytoja pasako g.gif man tai va padarė šį mėnesį kartu su PAP, nes šio tyrimo metu yra tiriamas epitelis ir visa kita, ir prieš Gn nedarys daugiau g.gif
Atsakyti
as jau siandien po gimdos nuotraukos, be jokio nuskausminimo, man tai skaudejo verysad.gif , pakenciama aisku bet jau tikrai ne is maloniuju proceduru
bet rezultatas dar labiau nuliudino: vienas kaisintakis nepraeinamas. Kike sumazeja galimybes pastoti su vienu kiasintakiu???
Atsakyti