Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

Sveikos mergaitės 4u.gif planuojam nestuke.gif 6 mėnesį jau, vyrui astenospermija, tai man pasiūlė GN pasidaryti, nes planuojame IUI. Padarė chlamidijų tyrimas, nieko nerado. Gruodžio 8 d. darysiuosi VK pas gyd M smile.gif tikiuosi, kad tyrimas bus geras...

Atsakyti
mergaitės, o būtina padaryti tepinėlį prieš GN? man daktarė nedarė, ir nieko neminėjo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 11 19, 19:56)
mergaitės, o būtina padaryti tepinėlį prieš GN? man daktarė nedarė, ir nieko neminėjo g.gif


Dovilyte5, saunu, kad chlamidiju nerado thumbup.gif
Na man tai tepineli dare g.gif O ar is tikruju reikia, ar ne, net nezinau...
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2009 11 20, 09:14)
Dovilyte5, saunu, kad chlamidiju nerado  thumbup.gif
Na man tai tepineli dare  g.gif  O ar is tikruju reikia, ar ne, net nezinau...

bandysiu dar išsiaiškinti g.gif pasiskambinsiu jiems, vakar vakare skambinau tai nekėlė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 11 19, 18:56)
mergaitės, o būtina padaryti tepinėlį prieš GN? man daktarė nedarė, ir nieko neminėjo g.gif

Man irgi nieko nesakė, bet aš pasidariau rolleyes.gif Juk blogiau nebus. O juk viskas eina gilyn, tai manau, nelabai norėtum, kad kokia zaraza persikeltų gilyn unsure.gif
Atsarga gėdos nedaro mirksiukas.gif Aš pasidariau ir man rado grybą, tai sugėriau turbinę dozę vaistukų ir vsio- ŠVARU thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2009 11 20, 10:28)
Man irgi nieko nesakė, bet aš pasidariau rolleyes.gif Juk blogiau nebus. O juk viskas eina gilyn, tai manau, nelabai norėtum, kad kokia zaraza persikeltų gilyn  unsure.gif
Atsarga gėdos nedaro  mirksiukas.gif Aš pasidariau ir man rado grybą, tai sugėriau turbinę dozę vaistukų ir vsio- ŠVARU  thumbup.gif

pasiskambinau į VK, sakau tepinėlio man nedarė, tai registratorė pasakė, kad jeigu gydytojai nekyla įtarimų tai ir nedaro, tai aš tada pasakiau, o kas jeigu pas mane beprasidedanti kokia pineligė ir ginė nematė, nes šiaip pas mane ji kartodavosi 3 emtus kasmenesį, tą ir sakiau gydytojai, bet ji nesugalvojo tepinėlio paimti, tada registratorė pasakė, kad šiandien paskambins jie, tia nežinau ar ginė ar registratorė, man juk neramu g.gif ji man 2 kartus pakartojo, akd svarbiausias yra chlamidijų tyrimas.
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 11 20, 09:59)
pasiskambinau į VK

Nu žinok, aš tavo vietoj pasidaryčiau rolleyes.gif Jei esi turėjus pienliges tokias dažnas, tai žinok REIKIA mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2009 11 19, 16:25)
allisa,  prieš GN išgerk nuskausminačių.


butinai isgersiu,abu kartus nualpau is skausmo,bijau nerealiai doh.gif
Atsakyti
nu va, paskambino iš VK smile.gif viską man paaiškino smile.gif peržiūrėjo tyrimus gydytoja, bet registratorė skambino smile.gif sako kai imamas PAP, tai tiriama yra viskas, visa flora, pakitimai ir t.t. Tai pas mane nerasta absoliuččiai jokių floros pakitimų, galima atlikti GN smile.gif sako jeigu būtų pakitimų radę, tada reikėtų dar žvakutes vartoti ar vaistus gerti. O šiaip gydytoja kai darė PAP ji matė, nes jeigu kiltų įtarimas, arba būtų buvę labi daug išskyrų, būtų nedarę PAP, o pirmą paimtų tepinėlį.
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 11 20, 11:04)
nu va, paskambino iš VK smile.gif viską man paaiškino smile.gif peržiūrėjo tyrimus gydytoja, bet registratorė skambino smile.gif sako kai imamas PAP, tai tiriama yra viskas, visa flora, pakitimai ir t.t. Tai pas mane nerasta absoliuččiai jokių floros pakitimų, galima atlikti GN smile.gif sako jeigu būtų pakitimų radę, tada reikėtų dar žvakutes vartoti ar vaistus gerti. O šiaip gydytoja kai darė PAP ji matė, nes jeigu kiltų įtarimas, arba būtų buvę labi daug išskyrų, būtų nedarę PAP, o pirmą paimtų tepinėlį.

Nu super tada thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Linkiu gražiai ir neskausmingai papozuoti, juk vis dėlto nuotrauka tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2009 11 20, 14:15)
Nu super tada  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Linkiu gražiai ir neskausmingai papozuoti, juk vis dėlto nuotrauka  tongue.gif  mirksiukas.gif

man VK darys, o ten tik su narkoze.. blush2.gif tai, kad bus neskausminga tai tikrai ax.gif bet narmozę darys man pirmą kartą, tai baisoka.
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2009 09 23, 16:01)
Sveikos, aš ką tik iš kliniku. Atliko man GN ir ką aš galiu pasakyti, ogi kad juokas ta procedūra irnesakyk.gif  skausmo najaučiau, tiesiog kelias sekundes toks stipresnis maudimas ir fsio  paskui kai išėjau iš kabineto, tai ~15-20min. jaučiausi, kad lygtais man mmm kokia 2-3 diena. o dabar nieko nejaučiu, tik tiek, kad pakraujuoja. Nesuprantu mergaičių kurios darosi su narkozę šitą procedūrą. rezultatas-kiaušintakiai pratekami clap.gif už kontrastą sumokėjau ~23lt. taigi mergaitės nebijokit mirksiukas.gif



sveika.
norėjau pasiteirauti kokioje klinioje dareisi GN, ir kiek kainavo?
aciu uz atsakymą smile.gif
Atsakyti