Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

QUOTE(pupa7 @ 2009 10 29, 22:55)
Sveikos merginos.As sioj srity naujoke. man dare vaisingumo klinikoj vilniuje pas meskauskiene exoskopija ir kolkas tyrima del xlamidiju. rytoj bus 3ciklo diena, vel eisiu krauja pridavinet, ir kazkada turesiu darytis GN. bet neisivaizduoju kaip uzsirasyt nes sergu labai nereguliariai, buna kas antra menesi. dabar nezinau kada tiksliai susirgsiu kad uzsirasyt, o dabar negaliu dar darytis GN nes gyd dar neskyre ir dar nepaskambino pasakyti atsakymo del xlamidiju. verysad.gif


Tai GN nuotraukai bent jau Klaipedoje uzsirasyti skambinau pirma menesiniu diena, zodziu tik sulaukei menesiniu ir skambini uzsirasyti GN. Nes GN daro iskart po menesiniu. Apskaiciuosi kada baigiasi mm ir rasaisi tai datai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupauoga @ 2009 10 30, 00:08)
Tai GN nuotraukai bent jau Klaipedoje uzsirasyti skambinau pirma menesiniu diena, zodziu tik sulaukei menesiniu ir skambini uzsirasyti GN. Nes GN daro iskart po menesiniu. Apskaiciuosi kada baigiasi mm ir rasaisi tai datai smile.gif

taip taip....tik susergi ir is karto skambini,o jie taves paklausia kiek diienu kraujuoji..ir jau kai baigi kraujuoti is karto leki darytis....sekmes!
Atsakyti
nezinau kokius tyrimus darys del ovuliacijos sutrikimo gyd.V.Klimas, ar pas ji daroma gn su narkoze?
Atsakyti
QUOTE(vjz @ 2009 11 11, 10:13)
nezinau kokius tyrimus darys del ovuliacijos sutrikimo gyd.V.Klimas, ar pas ji daroma gn su narkoze?

Tai,kad kiek suprantu ovuliacijos sutrikimus rodo harmonu tyrimai...
Atsakyti
Mergaitės, padėkit ax.gif

Vakar turėjau GN rolleyes.gif Vienas kiaušintakis buvo lyg ir pasikimšęs, bet pravalė ir dabar lauksim rezultatų thumbup.gif thumbup.gif

O sakykit, ar tą patį ciklą galima planuoti g.gif Nepakenks rentgeno spinduliai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice tea: 17 lapkričio 2009 - 10:00
QUOTE(Ice tea @ 2009 11 17, 10:57)
Mergaitės, padėkit  ax.gif

Vakar turėjau GN rolleyes.gif Vienas kiaušintakis buvo lyg ir pasikimšęs, bet pravalė ir dabar lauksim rezultatų  thumbup.gif  thumbup.gif

O sakykit, ar tą patį ciklą galima planuoti g.gif Nepakenks rentgeno spinduliai  ax.gif


Sveikute
O ar stipriai tau kraujuoja? Man po GN tik tepliojo, labai negausiai, bet uztat visa savaite. Skausmo ar maudimo man nebuvo, nors vienas kiausintakis ir nepratekejo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2009 11 17, 10:05)
Sveikute
O ar stipriai tau kraujuoja? Man po GN tik tepliojo, labai negausiai, bet uztat visa savaite. Skausmo ar maudimo man nebuvo, nors vienas kiausintakis ir nepratekejo sad.gif

Nu kraujuoja ax.gif , sakyčiau, kaip antrą mmm dieną rolleyes.gif Vakar visą paketą privariau. O šiandien lyg ir mažiau, bet skausmas tas neramina doh.gif Visą naktį kankinausi- visokios durnos mintys į galvą lindo- kad man ten neprapūtė, o sudraskė kiaušintakį lotuliukas.gif lotuliukas.gif O dabar lyg ir jaučiu tuos kiaušintakius verysad.gif
Bet kokiu atveju po pietų žygiuosiu pas ginių, tai bus matyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2009 11 17, 11:10)
Nu kraujuoja  ax.gif , sakyčiau, kaip antrą mmm dieną  rolleyes.gif Vakar visą paketą privariau. O šiandien lyg ir mažiau, bet skausmas tas neramina  doh.gif Visą naktį kankinausi- visokios durnos mintys į galvą lindo- kad man ten neprapūtė, o sudraskė kiaušintakį  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif O dabar lyg ir jaučiu tuos kiaušintakius  verysad.gif
Bet kokiu atveju po pietų žygiuosiu pas ginių, tai bus matyt  mirksiukas.gif

Sveikute!nieko ten tau nepradure....viskas yra gerai....o paskaudeti,paskauda...ir pakraujuoja....zinoma,kad darykit si cikla....niekas niekam nepakenke....jeigu butum nescia ,tai taip,et juk nieko cia tie spinduliai....
Atsakyti
QUOTE(ugnieska88 @ 2009 11 17, 13:45)
Sveikute!nieko ten tau nepradure....viskas yra gerai....o paskaudeti,paskauda...ir pakraujuoja....zinoma,kad darykit si cikla....niekas niekam nepakenke....jeigu butum nescia ,tai taip,et juk nieko cia tie spinduliai....

blush2.gif hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif

Ačiū mirksiukas.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pasipasakosiu ką ginius sakė mirksiukas.gif
Po GN gali skaudėti 2-3 paras, nes kontrastas suteka į pilvo ertmę ir skauda, nes organizmas naikina svetimkūnį, todėl ir skauda mirksiukas.gif
ND po GN ne tai kad galimi, bet BŪTINI thumbup.gif thumbup.gif

Ir dar sakė, kad ganėtinai dažnas ir čia normalus atvejis, kai pas moterį vienas kiaušintakis būna labiau užakęs nei kitas mirksiukas.gif

Bet kokiu atveju išsiskyrėm pusmečiui, o paskui, jei vis tiek bus šnipštas, tai trys skylutės mirksiukas.gif
Atsakyti
man jau trecia karta tikrins,ar pratekami kiausintakiai,praeitus du kartus prisimenu kaip didziausia kosmara doh.gif bet dabar kaip turiu tik viena kiausintaki,gal maziau skaudes g.gif
Atsakyti
allisa, prieš GN išgerk nuskausminačių.
Atsakyti