Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

QUOTE(aušra28 @ 2009 05 28, 15:47)
Sveikos merginos, prisijungsiu ir as prie jusu. as gydausi nuo 2008 m. jau dariausi IVF ICSI, bet nepavyko schmoll.gif o dabar nutariau pabandyt IUI, na aisku iki to turiu pasidaryt gimdos nuotrauka, o tai bus birzelio men.

Sveika 4u.gif . kazkaip atbudai su tavim elgiasi g.gif Visu pirma gydytojai siulo darytis Gimdos nuotrauka, tik tada ivertine kiausintakius gali skirti IUI, o jei kiausintakiai uzake tai ir IVF. O kokia tavo diagnoze 4u.gif
Atsakyti
Na, aš jau po procedūros smile.gif Kadangi darė su narkoze, tai jokio skausmo ir nejutau, tik pabudus labai svaigo galva. Grįžus namo iškart ir užmigau, nors buvo tik po pietų smile.gif Vakar dar truputį kraujavo, o šiandien ryte vos vos rusvai patepliojo ir visiškai nieko neskauda thumbup.gif Tiesa, kai dar laukiau, kada mane priims, seselė išvedė merginą, kuriai, kaip supratau, irgi darė gimdos nuotrauką. Nežinau, ką ten jai padarė, bet mergina atrodė labai nekaip unsure.gif Mes su vyru tik susižvalgėm, ką jau ten tokio daro, kad tokius paleidžia blink.gif Bet aš po viskam jaučiausi ir atrodžiau geriau.
Atsakyti
QUOTE(Vyturiukė @ 2009 05 29, 13:13)
Na, aš jau po procedūros smile.gif Kadangi darė su narkoze, tai jokio skausmo ir nejutau, tik pabudus labai svaigo galva. Grįžus namo iškart ir užmigau, nors buvo tik po pietų smile.gif Vakar dar truputį kraujavo, o šiandien ryte vos vos rusvai patepliojo ir visiškai nieko neskauda  thumbup.gif Tiesa, kai dar laukiau, kada mane priims, seselė išvedė merginą, kuriai, kaip supratau, irgi darė gimdos nuotrauką. Nežinau, ką ten jai padarė, bet mergina atrodė labai nekaip  unsure.gif Mes su vyru tik susižvalgėm, ką jau ten tokio daro, kad tokius paleidžia  blink.gif Bet aš po viskam jaučiausi ir atrodžiau geriau.


nu zinai tikrai tai nera malonumas tokia procedura, o dar kai pamaciau, kaip viskas atrodo-tai beveik kaip siaubo filme, kai tavo [COLOR=yellow]putkej styro ilgos zirkles ir dar ten kazkoks viskas ir tada liepia slinkti i virsu, nu patikek tongue.gif o man galva svaigo ir kojos linko nuo tu vaistu, kur suleido, kad atsipalaiduotu raumenys biggrin.gif ir atsipalaidavo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l'orage: 29 gegužės 2009 - 15:22
QUOTE(l'orage @ 2009 05 29, 16:22)
nu zinai tikrai tai nera malonumas tokia procedura, o dar kai pamaciau, kaip viskas atrodo-tai beveik kaip siaubo filme, kai tavo [COLOR=yellow]putkej styro ilgos zirkles ir dar ten kazkoks viskas ir tada liepia slinkti i virsu, nu patikek  tongue.gif  o man galva svaigo ir kojos linko nuo tu vaistu, kur suleido, kad atsipalaiduotu raumenys  biggrin.gif  ir atsipalaidavo  biggrin.gif

As irgi prisiskaiciau cia baisiu istoriju-tai eidama daryti GN,ketanovo isgeriau,kinkos drebejo maniau,kad mirsiu is baimes. O procedura buvo visiskai neskausminga,kai nuskausminamuju suleido,visai nepajutau,kai leido kontrasta,jauciau,kad kazka leidzia,bet neskaudejo. Matyt daug kas priklauso nuo gyd.profesionalumo ir sugebejimo proceduros metu viska laiku komentuot ir informuot,kas kada bus daroma ir kai busi pasirengus -tes. Manes visiskai netroskino ir dariausi be narkozes.
Atsakyti
QUOTE(Dronge @ 2009 05 29, 17:17)
As irgi prisiskaiciau cia baisiu istoriju-tai eidama daryti GN,ketanovo isgeriau,kinkos drebejo maniau,kad mirsiu is baimes. O procedura buvo visiskai neskausminga,kai nuskausminamuju suleido,visai nepajutau,kai leido kontrasta,jauciau,kad kazka leidzia,bet neskaudejo. Matyt daug kas priklauso nuo gyd.profesionalumo ir sugebejimo proceduros metu viska laiku komentuot ir informuot,kas kada bus daroma ir kai busi pasirengus -tes. Manes visiskai netroskino ir dariausi be narkozes.


gali but, bet stai gydytoja kuri dare ta GN man visiskai nesake, ka daro, o kalbejo apie kazkokius savo reikalus, tik vienu pasake, kad puse padaryta, paskui paklause ar esu gyva, ir labai grubiai elgesi su tais saukstais doh.gif belekaip ji ten makalavosi, maniau kad padarys is manes vyra lotuliukas.gif
bet nenumiriau ax.gif nes buvo gera sesute ir matesi, kad ji labiau rupinasi nei gydytoja biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena visom!!! As irgi neseniai dariuasi GN blink.gif O as nezinojau kad galima pries tai isgerti vaistu. tai va labai spazmavo iki samones praradimo,bet man atrodo kad visom turi but skirtingai. Jeigu as zinociau, kad galima tai daryti su narkoze, tikrai daryciau narkoze. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dronge @ 2009 05 29, 18:17)
As irgi prisiskaiciau cia baisiu istoriju-tai eidama daryti GN,ketanovo isgeriau,kinkos drebejo maniau,kad mirsiu is baimes. O procedura buvo visiskai neskausminga,kai nuskausminamuju suleido,visai nepajutau,kai leido kontrasta,jauciau,kad kazka leidzia,bet neskaudejo. Matyt daug kas priklauso nuo gyd.profesionalumo ir sugebejimo proceduros metu viska laiku komentuot ir informuot,kas kada bus daroma ir kai busi pasirengus -tes. Manes visiskai netroskino ir dariausi be narkozes.


Man nebuvo pasirinkimo - su narkoze ar be, nes VK daro tik su narkoze smile.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif , gal kas Klaipedoj daretes gimdos nuotrauka? Esu uzsirasius kita savaite, ir nezinau ar ten su narkoze ar be daro g.gif
Atsakyti
QUOTE(dija78 @ 2009 06 03, 10:49)
sveikutes 4u.gif , gal kas Klaipedoj daretes gimdos nuotrauka? Esu uzsirasius kita savaite, ir nezinau ar ten su narkoze ar be daro g.gif

O Klaipėdoje konkrečiai kur? Jei jūrininkų ligoninėje, tai be narkozės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2009 06 03, 10:54)
O Klaipėdoje konkrečiai kur? Jei jūrininkų ligoninėje, tai be narkozės  4u.gif


Tai jurininku smile.gif
Atsakyti
Kadangi man kuris laikas nepavyksta tapti nestuke.gif , o ir MB tyrimai nėra labai superiniai, bet dar ant ribos, tai man ginė rekomendavo pasidaryti GN ir pažiūrėti kiaušintakių praienamumą

Tai kaip tik vakar ir pasidariau, Northway med. centre (čia Vilniuje), be jokių narkozių. Kai registravausi (turi būti iki 10 ciklo dienos), liepė ateiti lengvai pavalgius (netuščiu skrandžiu, bet ir nepersivalgius), nes būna, kad gali supykinti. Žinojau, kad procedūra ne iš maloniųjų, bet kažkaip labai nesijaudinau, suvalgiau truputį varškės su džiūvėsiu, jokių nuskausminančių ar raminančių negėriau.

Gydytoja su sesele gana ilgai ten ruošėsi tai procedūrai, rankiojosi ir dėliojo visokius įrankius, tai matydama tą bruzdesį ir belaukdama jau pradėjau kiek nervintis. Bet viskas truko max 15 min, gydytoja ir seselė buvo labai malonios, vis drąsino, perspėdavo, kada gali suskausti, aiškino, ką ten daro. Ten dar sukiojosi toks jaunas daktarėlis, matyt, dar studentas, kuris dirbo su pačiu rentgeno aparatu, vis ateidavo gydytojos paklausti kaip geriau ten ką nustatyti, ta jam paaiškindavo, o aš guliu išpleikta ant stalo lotuliukas.gif

Pamenu, kai man darė skrandžio gastroendoskopiją (tą, kur reikia praryti zondą), buvo nemaloniau, nors esmė ta pati: įkiša kažką nesvarbu per kurį galą ir pamakaluoja ten viduriuose smile.gif
Bet pilnos narkozės tikrai neverta darytis - ji vis tik bereikalingas krūvis organizmui, po to kažkiek laiko reikia atsigavinėti, o čia pakentėti 15 min tikrai nieko nereiškia (NEPAMIRŠKIM, KAD MES, MOTERYS, JUK ESAM STIPRIOS). Nors šiaip tai aš gana atspari visokiems silpnumams ir pykinimams, gydytoja net truputį nustebo, nes liepė po to pagulėti ramiai 10 min, o man jau už 2 min norėjosi keltis, ir sakė kad aš malačius, nei pabalau, nei paraudau cool.gif. Gal labiau psichologiškai jaučiausi kiek sutrikusi (nes pirmą kartą rimčiau kažką tyriausi gin.), bet iškeliavau iš karto į darbą ir nieko. Tiesa, mano šio tyrimo rezultatai gavosi gana džiuginantys thumbup.gif

Šiandien truputį pamaudžia pilvą kaip per mm. Dėl infekcijos pavojaus (nes ten lieka kraujuojančios žaizdelės, kaip suprantu, kurios turi užgyti per kelias dienas, todėl pateplioja) perspėjo po to 3-4 dienas saugoti save, neperšalti, nekelti sunkiai (turbūt ir fiz. krūvis nelabai gerai), jokių baseinų ir vonių, nekalbant apie lyt. santykius smile.gif
Todėl kas planuojant šį tyrimą, pasiplanuokit po to keletą ramesnių dienų.

Beje, kainavo 336 Lt.
Atsakyti
Mergaitės, ar jums nebuvo taip, kad po gimdos nuotraukos skaudėtų krūtis? Man jau apie tris savaites praėjo nuo tos nuotraukos darymo, ir visą laiką labai skausmingos krūtys, na kaip prieš mmm. Dar nė karto nebuvo taip, kad iškart po mmm pradėtų skaudėti. Ar čia jau man susirūpinti, ar nekreipti dėmesio? g.gif
Atsakyti