Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

Sveikos ,

man GN nuotrauka darys sios savaites pabaigoje . Pereita menesi nedare, nes rado grybeli(kurio net nejutau esant) , susidejau Lomexil'io zvakutes grybelis dingo, bet leukocitu atsirado , tepinelis darytas pries menesines, sako kad tuo laiku gali buti padidejes leukocitu skaicius. Gydyt. israse per menesines pagerti Fluconazol Nycomed dvi tabletes ir Trichopol antibiotikus 5 dienas, poto ateiti pakartoti tepineli, sako kad bus viskas jau gerai. Zodziu treciadieni kartoju tepineli, penktadieni GN tikiuosi kad iseis daryti. Ar Jums visoms su labai svariais tepineliais daro GN , nes man kaip tycia blogi tepineliai pasidare pries GN , iki tol viskas lyg gerai budavo smile.gif
Ir gal kas daretes Jurininku ligonineje , kaip ten viskas vyksta ? Labai jau skaudziai , nes pagal kaina suprantu , kad niekas nieko nenuskausmins, neliepe jokiu vaistu isgerti ( beje juk nieko nei gert, nei valgyt pries GN nuotrauka net negalima ) .
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2009 10 19, 15:39)
As nesioju kontaktinius lesius. Man darys GN su lengva nejautra. Skykit, ar reikes lesius issiimti, ar galima ir su jais buti?  blink.gif


Sveikos kolegės smile.gif Ačiū už nuomones visoms, bet kadangi reikėjo apsispręsti greitai ir nelabai buvo su kuo pasitarti, tai pasitikėjau savo gydytojos nuomone. Narkozė lengvutė, trumputė, spalvoti sapnai ir puiki nuotaika smile.gif Dėl lęšių net nepagalvojau, niekas manęs nieko neklausė ir jokių problemų su jais nebuvo, neišsiiminėjau. O geriausia naujiena, kad tyrimo atsakymai geri. Todėl tikiuosi greitai persikraustyti į gretimą skyrelį kur nestuke.gif smile.gif Ko visoms nuoširdžiai ir linkiu.
Atsakyti
pasidalinsiu ir aš savo GN istorija smile.gif
nuotrauką dariausi Klaipėdoje, jūrininkų ligoninėje. GN kaina - 195 lt. plius reikia turėti urografino (kontrasto) ampolę - apie 25 lt.
GN čia daromos be narkozės. prieš tai suleidžia atpalaiduojančių vaistų. nuo jų truputį svaigo galva, kankino žiovulys ir tuo pačiu pasidarė šiek tiek ramiau. nors ir taip buvau pakankamai rami prieš šią procedūrą, nes morališkai jai nusiteikinėjau panašiai 2 mėnesius rolleyes.gif per tą laiką spėjau pergyventi visas emocijas, pradedant baime ir panika, baigiant ramybe ax.gif pritariu toms, kurios sako, kad skausmas darant GN kiekvienai individualus. o aš buvau nusiteikus dideliam skausmui ir neklydau. norėjau šokti nuo to stalo ir bėgti lauk neatsigręždama blush2.gif atrodė, kad viskas tęsėsi amžinybę, nors realiai tai nė 10 minučių turbūt netruko unsure.gif niu bet negasdinu nė vienos ir linkiu neskausmingų GN ok.gif
tiesa, perskaičiusi jūsų žinutes, kad prieš GN turi būti atlikti įvairūs tyrimai ir tepinėlis ne senesnis, kaip 2 sav. turi būti, šiek tiek sunerimau unsure.gif man ginė tik tyrimą dėl chlamidijų atliko, o tepinėlis 2 mėn. prieš nuotrauką buvo darytas... na, tikėkimės, kad viskas bus gerai...
dar ginė sakė, kad kokią savaitę po foto saugotis peršalimo ir vengti lytinių santykių, kad nepakliūtų kokia infekcija. taip pat minėjo, kad po GN pasitaikio atvejų, kai pas gydytojus tenka vaikščioti nebe dėl nevaisingumo problemų, o dėl pilvelyje apsigyvenusios naujos gyvybės thumbup.gif taigi, paskaičiusi, kad kitoms apie lytinių santykių vengimą niekas nieko nesakė, o kai kuriom netgi liepė kibti į darbus, manau ir aš kokį porą dieneliu pakenčiu ir puolu darbuotis smileysex.gif gal ištikro įvyks stebuklas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wixi @ 2009 10 24, 12:35)
dar ginė sakė, kad kokią savaitę po foto saugotis peršalimo ir vengti lytinių santykių, kad nepakliūtų kokia infekcija. taip pat minėjo, kad po GN pasitaikio atvejų, kai pas gydytojus tenka vaikščioti nebe dėl nevaisingumo problemų, o dėl pilvelyje apsigyvenusios naujos gyvybės thumbup.gif taigi, paskaičiusi, kad kitoms apie lytinių santykių vengimą niekas nieko nesakė, o kai kuriom netgi liepė kibti į darbus, manau ir aš kokį porą dieneliu pakenčiu ir puolu darbuotis  smileysex.gif gal ištikro įvyks stebuklas  ax.gif


Sveika smile.gif
As irgi antradieni dariausi GN Vilniuje, Grybo g. klinikoje. Man viskas kainavo 418 lt.
Neleido man jokiu nuskausminamuju, nieko. Bet ir nereikejo smile.gif Man skausmingiausias momentas buvo tuomet, kai dejo visokius daiktus i mane, kol praplete kakleli... O pats kontrasto leidimas buvo greitas ir jauciau nedideli maudima. Po proceduros iskart norejau sokt nuo stalo, nes jauciausi gerai, bet sesele pristabde smile.gif Liepe kelias minutes paguleti.
Siandien jau ketvirta para baigiasi po GN, kartais po wc pasirodo dar truputi rusvu isskyru, bet labai labai ne daug. Jauciuosi gerai, todel jau vakar atlikom ND wub.gif Is didelio noro wub.gif
Taip kad, jei ir tu jautiesi gerai, nekraujuoji, manau nera ko stabdyti su ND ax.gif

Atsakyti
Pagaliau ir mano gimda su fotografijomis smile.gif
Dariausi Klaipedoje, Jurininku ligonineje , kaip ir auksciau rase mergina - kainavo 195Lt, plius urografino ampule apie 25 Lt . Dar reikejo tepinelio gero, bet mano su leukocitais buvo- tai viena gera gydytoja patare is vakaro isidet zvakute, o kita gera daktare isvale pries GN zvakutes liekanas ir viska sbuvo OK). Pries procedura suleido raumenis atpalaiduojanciu vaistuku- tai nuo ju man labiausiai dziuvo burna ir truputi galva svaigo, bet viskas normoj istikro:)
O pati procedura labai trumpa ir turbut visai neskausminga smile.gif Man nemaloniausia bvo kai leido ta skysti - toks tempimas buvo, o kol ten ruose - tai nieko as ten nejutau- matyt labai jau gera gydytoja pasitaike, ji man viska pasakojo, aptareme tolimesni mano kelia link leliuko ir jau sako viskas , duok ranka lipam zemen smile.gif Tiesa ten sesute paruosia GN labai jau gera , po proceduros, liepe atsigert kavos (sake, kad vaistai tada lengviau tie atpalaiduojantys iseina) , zodziu nespejau isgert kavos kaip jau GN atnese smile.gif
Nezinau kaip kituose miestuose, bet Klaipeda manes nenuvyle, tikrai nera ko bijot merginos smile.gif Viskas labai greit praeina:)
O po GN sako padideja tikimybe pastoti, gydytoja dariusi man GN patare nemiegoti ir daryt ND smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupauoga @ 2009 10 24, 21:56)
Pagaliau ir mano gimda su fotografijomis smile.gif
O po GN sako padideja tikimybe pastoti, gydytoja dariusi man GN patare nemiegoti ir daryt ND smile.gif


Dziugu, kad viskas puikiai pavyko bigsmile.gif
Kokie rezultatai?
Beje, kaip suprantu, tai ND leido daryti jau si cikla be jokios apsaugos? Nieko neminejo del rentgeno zalos, jei butu pastojimas po GN?
Ar teplioja tau?
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2009 10 25, 10:36)
Dziugu, kad viskas puikiai pavyko  bigsmile.gif
Kokie rezultatai?
Beje, kaip suprantu, tai ND leido daryti jau si cikla be jokios apsaugos? Nieko neminejo del rentgeno zalos, jei butu pastojimas po GN?
Ar teplioja tau?


Rezultatai geri, viskas visur prateka, gydytoja iskart pries procedura konstatavo , kad viskas jos manymu bus gerai smile.gif Gal todel, kad viena mergyte jau turime smile.gif
ND leido daryti pakankamai greitai, penktadieni dare GN , o sake savaitgali jau nebemiegoti, del rentgeno spinduliu zalos irgi kalbejome, kad dar netokio brudo is aplinkos gauname ir kad neviena sekmingai pastoja po GN smile.gif , nes kaip gydytoja issireiske , kad sio proceso metu prapuciami visi takai smile.gif
O teplioti tai teplioja truputi, ta diena pakraujavo, o jau kita tepliojo, bet ne nuolat smile.gif
Tik ka noreciau patarti merginom, kurios ruosiasi GN - nepersalkite po sios proceduros, uzsidekite striuke ar palta toki, kad jau gerai uzdengtu sedyne. As sekancia diena po GN isejau su vos sedyne dengiancia striuke, atrodo nesalta buvo, bet dabar kazkas kazkur paskauda , gal cia taip turi but po proceduros, bet manau saugotis tikrai salcio reikia. Dabar sedziu su ilgu chalatu sildau sedyne smile.gif
Atsakyti
Merginos - turiu klausimeli g.gif
GN man dare spalio 13 d., rytoj vakare bus lygiai savaite.
Po jos jauciausi gerai, tepliojo kartais ir labai labai nedaug (keleta kartu buvo ir kraujingu isskyru).
Su vyru atlikom ND praejus 3 paroms po GN.
5 para pajutau pagausejima isskyru. Vakare isidejau polygynax zvakute (pries uzdegimine). Tai buvo praeita nakti.
Siandien man dar labiau padaugejo isskyru, jos vis dar turi rausvai rusvo atspalvio g.gif Po wc ju ypac padaugeja, atrodo, kad isbega kaip sysiukas blush2.gif
Galvoju, gal nuo zvakutes cia man taip? O gal vel grybas islindo?
Net nezinau, gal skambintis gydytojai, gal patars ka nors?

Gal pasidalins kas nors patirtimi, gal kam nors panasiai buvo?
Beje, jauciuosi gerai, neskauda nieko, temperaturos nera.
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2009 10 26, 15:29)
Gal pasidalins kas nors patirtimi, gal kam nors panasiai buvo?
Beje, jauciuosi gerai, neskauda nieko, temperaturos nera.


Man irgi pateplioja, buvo isskyru ir su krauju. Ir pamaudzia pilvo apacia.
O jei isidejai zvakute- tai kita diena ji issivalo.
Bet pas gydytoja nueiti manau nepakenktu.
Atsakyti
QUOTE(Anyte_uogyte @ 2009 05 20, 22:07)
Pastebejau,kad tema buvo uzdaryta,o niekas nesukure naujos.Tai kvieciu prisijungti biggrin.gif


o man darė be nuskausminamųjų ooo blink.gif blink.gif blink.gif dabr jau galiu palyginti skausmas kaip per sąrėmius
Atsakyti
kzuzia ir man be nuskausminamuju, as net tabletkų negeriau jokiu namie pries tai.. ir nieko.. wink.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.As sioj srity naujoke. man dare vaisingumo klinikoj vilniuje pas meskauskiene exoskopija ir kolkas tyrima del xlamidiju. rytoj bus 3ciklo diena, vel eisiu krauja pridavinet, ir kazkada turesiu darytis GN. bet neisivaizduoju kaip uzsirasyt nes sergu labai nereguliariai, buna kas antra menesi. dabar nezinau kada tiksliai susirgsiu kad uzsirasyt, o dabar negaliu dar darytis GN nes gyd dar neskyre ir dar nepaskambino pasakyti atsakymo del xlamidiju. verysad.gif
Atsakyti