Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

QUOTE(Mergyte_82 @ 2009 10 11, 20:20)
Aciu  4u.gif
Vakar isidejau pirma zvkute, siandien pratesiu, tik jauciu, kad menesines tuoj prasides, teks pratesti po ju smile.gif
O GN man gausis 14-15 c.d.
Tai tada jau tas ciklas tuscias, nes kiek zinau, tai ND po GN galima tik po savaites? Ar as klystu? Kada jus pradejot? Kiek ilgai po GN teplioja?


o man kaip tik gyd. liepė kuo daugiau sex blush2.gif . sakė, kad tokis kiekis to rengeno-niekai. GN met viska praplauna, tai gali but gera galimybė pastot.
O tepliojo tik kokia valandele ir viskas. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Bacilla @ 2009 10 12, 13:23)
Nu kaip ir viskas gerai kol kas, senai pas gydytoja buvau. Eisiu vel penktadieni ar pirmadieni, tai dabar baime kad nebutu nieko blogo  schmoll.gif  Bet tikiuosi isnesiosiu ir viskas bus labai gerai  4u.gif


Sveika,
jei gerai jauties, storeji po biski, tai viskas ir yra gerai. ax.gif neprisigalvok nieku... 4u.gif 4u.gif

Nors ir as visokiu baisybiu prasimanydavau su pirmaja... blush2.gif matyt, taip natūraliai gaunas.
Atsakyti
QUOTE(gosiukas @ 2009 10 12, 15:14)

Sveika,
jei gerai jauties, storeji po biski, tai viskas ir yra gerai.  ax.gif neprisigalvok nieku... 4u.gif  4u.gif

Nors ir as visokiu baisybiu prasimanydavau su pirmaja... blush2.gif  matyt, taip natūraliai gaunas.


Nu as manau visos mergaites pirmaji savi nestuma visko bijo, ypac kai pastot buvo sudetinga wub.gif Bet aisku viskas bus kuo puikiasiai nestuke.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Merginos, ka tik pasiskaiciau senesnese GN temose, kad Kaune, M&V klinikoje GN daro echoskopu?
Gal kaunietes parasys, kurios ten daresi?
Kaip suprantu, tai procedura tuomet buna neskausminga? Ir kaina labai priimtina - 260 lt. g.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės. Aš čia naujokė. Visai neseniai prasidėjo kelionės pas baltus chalatus gandrų beieškant smile.gif Po kelių dienų laukia GN. Kaip supratau, man pasiūlė patį brangiausią, bet patį, jei šiuo atveju galima taip išsireikšt, "maloniausią" metodą, t.y. su narkoze. O štai netikėtai matau, kad yra alternatyva - be rentgeno, be narkozės, ir pigiau M&V klinikoje Kaune. Gal kas žinot esminius šių būdų skirtumus: narkozinio/rentgeninio ir echoskopinio?
Atsakyti
QUOTE(Avietina @ 2009 10 13, 15:53)
Sveikos, mergaitės. Aš čia naujokė. Visai neseniai prasidėjo kelionės pas baltus chalatus gandrų beieškant smile.gif Po kelių dienų laukia GN.  Kaip supratau, man pasiūlė patį brangiausią, bet patį, jei šiuo atveju galima taip išsireikšt, "maloniausią" metodą, t.y. su narkoze.  O štai netikėtai matau, kad yra alternatyva - be rentgeno, be narkozės, ir pigiau M&V klinikoje Kaune. Gal kas žinot esminius šių būdų skirtumus: narkozinio/rentgeninio ir echoskopinio?


Darykis rentgena jei nori, tik nepatariu daryt narkozes,nes del 10 minuciu tikrai neverta smile.gif O ir skausmas jei bus tai pakenciamas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2009 10 08, 21:48)
o kokie rezultatai tavo? blush2.gif

Mano rezultatai geri thumbup.gif Kad tik tai padetu tapti nestuke.gif jei si cikla nepavyks keliausiu stimuliuotis...
Atsakyti
QUOTE(Bacilla @ 2009 10 15, 14:09)
Darykis rentgena jei nori, tik nepatariu daryt narkozes,nes del 10 minuciu tikrai neverta  smile.gif O ir skausmas jei bus tai pakenciamas  4u.gif


o man skausmo visai nebuvo, neverta mokėti šitokius pinigus už narkozę dėl kelių min procedūros. Jug gimdysi be narkozės? ar ne? o skausmas bus žyyyymiai didesnis mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2009 10 15, 23:30)
o man skausmo visai nebuvo, neverta mokėti šitokius pinigus už narkozę dėl kelių min procedūros. Jug gimdysi be narkozės? ar ne? o skausmas bus žyyyymiai didesnis  mirksiukas.gif  biggrin.gif

drinks_cheers.gif pritariu tau 100 procwntu kad neverta darytis narkozes darant GN drinks_cheers.gif
Gimdyt ruosiuosi tikrai be narkozes lotuliukas.gif
Atsakyti
tas klausimas dėl gimdymo buvo skirtas Avietinai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2009 10 16, 20:52)
tas klausimas dėl gimdymo buvo skirtas Avietinai biggrin.gif

blush2.gif blush2.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Nu bet tiko jis ir man, prisitaikiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Norejau paklausti, gal kuri busit susidurusi su tuo smile.gif
As nesioju kontaktinius lesius. Man darys GN su lengva nejautra. Skykit, ar reikes lesius issiimti, ar galima ir su jais buti? blink.gif
Gal esat ka nors apie tai girdejusios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2009 10 19, 14:39)
Norejau paklausti, gal kuri busit susidurusi su tuo smile.gif
As nesioju kontaktinius lesius. Man darys GN su lengva nejautra. Skykit, ar reikes lesius issiimti, ar galima ir su jais buti?  blink.gif
Gal esat ka nors apie tai girdejusios  ax.gif


Siulyciau issiimti 4u.gif Paskui gi vel uzsidesi smile.gif
Atsakyti