Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

QUOTE(vitalyte25 @ 2009 10 04, 20:07)
sveikos ... as su gerom ziniom thumbup.gif  sesei menesines nuvelavo nes ji  pastojo pries GN  thumbup.gif  nebeprireike jos bedaryt... ale bereikalo net is UK gryzo..  lotuliukas.gif  na tas jau nebesvarbu..pastojo po 4 metu laukimo ir beveiksmiu gydymu pati.. naturaliai.. thumbup.gif 
tikekit mergaites ir jus savo sekme  wub.gif

Nu nerealiai bigsmile.gif blink.gif Dziaugiuosi uz tavo sesute wub.gif Tikras stebuklu metas... Kad visas tokia sekme aplankytu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ORDI @ 2009 10 04, 22:45)
Nu nerealiai bigsmile.gif  blink.gif  Dziaugiuosi uz tavo sesute wub.gif  Tikras stebuklu metas... Kad visas tokia sekme aplankytu rolleyes.gif

butinai pasiseks ir tau wub.gif siunciu kuo didesni virusiuka tau nestuke.gif 4u.gif wub.gif tikek savo sekme... kaip supratau reikia tik islaukt savo dienos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 10 05, 10:49)
butinai pasiseks ir tau  wub.gif  siunciu kuo didesni virusiuka tau  nestuke.gif  4u.gif  wub.gif  tikek savo sekme... kaip supratau reikia tik islaukt savo dienos  wub.gif

Vitalyte 4u.gif su savaitelemis tave ax.gif jau tau nedaug teliko mirksiukas.gif
P.S. ar zinai pilvo gyventojo lyti blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 10 05, 10:49)
butinai pasiseks ir tau  wub.gif  siunciu kuo didesni virusiuka tau  nestuke.gif  4u.gif  wub.gif  tikek savo sekme... kaip supratau reikia tik islaukt savo dienos  wub.gif

Oi aciu Tau uz virusiuka wub.gif Griebiu ir nebepaleidziu wub.gif
****************************************
Giliai sirdyje tikiu,kad maniskis kudikelis viena diena tikrai ateis rolleyes.gif Gal tik siek tiek pasiklydo blush2.gif biggrin.gif






Atsakyti
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 10 04, 18:07)
sveikos ... as su gerom ziniom thumbup.gif  sesei menesines nuvelavo nes ji  pastojo pries GN  thumbup.gif  nebeprireike jos bedaryt... ale bereikalo net is UK gryzo..  lotuliukas.gif  na tas jau nebesvarbu..pastojo po 4 metu laukimo ir beveiksmiu gydymu pati.. naturaliai.. thumbup.gif 
tikekit mergaites ir jus savo sekme  wub.gif



Nu sauniai cicia gavos thumbup.gif Cia taip pat kai as labai laukiau mmm pirmos dienos kad pradet leistis vaistus i pilva ovuliacijai stimuliuot, bet taip menesiniu ir nesulaukiau del zirniuko pilvuke thumbup.gif nestuke.gif SVeikinimai sesei good.gif
Atsakyti

Sveikaos,
šiandie ir man padarė GN doh.gif , oi, kaip aš bijojau.... blush2.gif

ax.gif galiu patart tom, kurios irgi bijo... išgert valerioniuku prieš einant, gyd. liepe pries valanda isidet Diclofenaco žvakute nuo skausmo. Ir dar turejau puškiamo Lidokaino, gimdos kakleliui niuskausmint. Va, ir po viso to, vistiek jautes tas nepaaiskinamas maudimas ir skausmas, bet ne toks stiprus-galima buvo iskest. Ir nerėkt biggrin.gif


jaučiu pats nemaloniausias momentas, kai suspaudžia žnyplem ir tempia, duria ta adta i vidu.

schmoll.gif be vaistu-nerizikuociau. g.gif ne veltui laiko už koju ir ranku, kol viska atlieka...

Linkiu visom lengvos procedūros 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gosiukas @ 2009 10 07, 14:26)
schmoll.gif be vaistu-nerizikuociau.  g.gif ne veltui laiko už koju ir ranku, kol viska atlieka...


manes niekas už kojų ir rankų nelaikė unsure.gif
o beja kiek mokėjai už kontrastą/pačią procedūrą?
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Na pagaliau ir man isaus tas rytas, kai eisiu darytis GN, nors ir labai bijau blush2.gif
Turejau makstyje bakteriju, todel keleta menesiu gydziausi, o vakar gavau paselio tyrimo atsakyma, kuris parode, kad niekas jau pas mane nebeauga thumbup.gif Labai apsidziaugiau wub.gif
Siandien man 22 c.d. Ryt keliausi pas gine pasiimti paprasto tepinelio ir jei viskas ciki, tuoj po mmm atliksiu sia procedura bigsmile.gif Sakykit, ar uztenka paprasto tepinelio? Kokiu dar tyrimu reikia darant GN?
Mano gine linkusi man ta procedura daryti su silpna narkoze, nes esu baisi jautruole, man netgi iprasta apziura buna nemaloni (neskausminga, bet labai nepatinka, kai ten krapstosi ir tyrineja mane) blush2.gif
Sakykit, kur pigiau guanasi - VK ar Grybo g. klinikoj? Gal kas susiduret?
Buciau dekinga uz pasisakymus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2009 10 08, 09:16)
manes niekas už kojų ir rankų nelaikė  unsure.gif
o beja kiek mokėjai už kontrastą/pačią procedūrą?

Sveikos,

kontrastas-22Lt, o procedūra-195Lt smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Pirma karta cia uzsukau... blush2.gif Praita penktadieni dariausi ir as GN, jokiu nuskausminimu nieko man niekas nedave, niekas uz koju ir ranku nelaike, buvo sioks toks skausmelis, nemaloni procedura, bet iskenciama... Padejo maloni sesele ir gydytoja, aciu joms... Viskas iskenciama kad tik rezultatai butu geri... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gosiukas @ 2009 10 08, 11:59)
Sveikos,

kontrastas-22Lt, o procedūra-195Lt smile.gif

privačiai dareisi?

QUOTE(Kristuciuke @ 2009 10 08, 19:44)
Sveikos,
Pirma karta cia uzsukau... blush2.gif Praita penktadieni dariausi ir as GN, jokiu nuskausminimu nieko man niekas nedave, niekas uz koju ir ranku nelaike, buvo sioks toks skausmelis, nemaloni procedura, bet iskenciama... Padejo maloni sesele ir gydytoja, aciu joms... Viskas iskenciama kad tik rezultatai butu geri... mirksiukas.gif

o kokie rezultatai tavo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2009 10 08, 10:27)
Labas rytas  4u.gif
Na pagaliau ir man isaus tas rytas, kai eisiu darytis GN, nors ir labai bijau  blush2.gif
Turejau makstyje bakteriju, todel keleta menesiu gydziausi, o vakar gavau paselio tyrimo atsakyma, kuris parode, kad niekas jau pas mane nebeauga  thumbup.gif  Labai apsidziaugiau  wub.gif
Siandien man 22 c.d. Ryt keliausi pas gine pasiimti paprasto tepinelio ir jei viskas ciki, tuoj po mmm atliksiu sia procedura  bigsmile.gif Sakykit, ar uztenka paprasto tepinelio? Kokiu dar tyrimu reikia darant GN?
Mano gine linkusi man ta procedura daryti su silpna narkoze, nes esu baisi jautruole, man netgi iprasta apziura buna nemaloni (neskausminga, bet labai nepatinka, kai ten krapstosi ir tyrineja mane) blush2.gif 
Sakykit, kur pigiau guanasi - VK ar Grybo g. klinikoj? Gal kas susiduret?
Buciau dekinga uz pasisakymus  ax.gif

Na Mergyte_82 pagaliau geros naujienos, dabar kai paselis nieko neparode tikrai uzteks tik vieno tepinelio daugiau papildomai nieko pries GN nereikia daryt. Kur pigiau nezinau, dariau Grybo g. man kainavo 440lt, gal kitos parasys kurios dare VK kiek kainavo. O kita info nusiunciau i AZ.
Atsakyti