Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

o gal kas patars, jeigu buvo negimdinis ir vienas kiausintakys yra operuotas 2 kartus, bet ne pasalintas, o kita lygtasi po laporaskopijos pasake, kad be pakitimu, ar verta darytis nuotrauka, ar geriau bandyti pro sveika kiausintaki pastoti?
ir kiek laiko turi po operacijos praeiti, kad pasidaryti galima butu nuotrauka?
gal kas susiduret.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(paperdoll @ 2009 09 28, 13:27)
o gal kas patars, jeigu buvo negimdinis ir vienas kiausintakys yra operuotas 2 kartus, bet ne pasalintas, o kita lygtasi po laporaskopijos pasake, kad be pakitimu, ar verta darytis nuotrauka, ar geriau bandyti pro sveika kiausintaki pastoti?
ir kiek laiko turi po operacijos praeiti, kad pasidaryti galima butu nuotrauka?
gal kas susiduret.. sad.gif

Sveikute 4u.gif
Man po laparoskopijos,del pakitimu kiasintakiuose liepe GN pasidaryti po 3men. patikrinti,ar po operacijos atstatymas isliko ar atsinaujino saaugos. as GN pasidariau po 6men.
Mano nuomone,tau reiketu bandyti pastoti su ta likuse puse,jeigu ji tikrai sveika,manau tikrai pavyks 4u.gif
Mano pazystamai po negimdinio,pavyko nanuraliai pastoti su vienu kiausintakiu wub.gif
Sekmes
Atsakyti
labas ORDI,

pas mane praejo beveik 3 men. po laporoskopijos (negimdinio) ar irgi galvoju apie nuotrauka, bet nezinau ar verta ar tiesiog bandyti pastoti per kita puse, jei tai imanoma.
o idomu jeigu laporoskopijos metu pasake, kad kitas kiausintakis be pakitimu, tai jis turetu buti sveikas, a ne? unsure.gif

o kur geriausiai darytis nuotrauka Vilniuje? o kaina, kaip suorantu apie 500.. a ne?
Atsakyti
QUOTE(paperdoll @ 2009 09 30, 09:40)
labas ORDI,

pas mane praejo beveik 3 men. po laporoskopijos (negimdinio) ar irgi galvoju apie nuotrauka, bet nezinau ar verta ar tiesiog bandyti pastoti per kita puse, jei tai imanoma.
o idomu jeigu laporoskopijos metu pasake, kad kitas kiausintakis be pakitimu, tai jis turetu buti sveikas, a ne?  unsure.gif

o kur geriausiai darytis nuotrauka Vilniuje? o kaina, kaip suorantu apie 500.. a ne?

Labukas smile.gif

Geriausiai tau butu pasitarti su gydytoju,ka jis siulo. Bet jei tau po laparoskopijos pasake kad kitas kiausintakis be pakitimu-tai manau,jis tikrai sveikas ir veiksnus mirksiukas.gif Jei tau paciai neramu ir norisi zinoti tisliai,prasyk savo gydytojo siuntimo GN su juo ji bus atliekama nemokamai.
As gydziausi pas Klima,tai jis mane siunte pas gydytoja Miezeniene. Mokejau tik uz kontrasta..
Atsakyti
o pas Klima gydeisi privaciai ar tilto g?
Atsakyti
QUOTE(paperdoll @ 2009 09 30, 10:34)
o pas Klima gydeisi privaciai ar tilto g?

Gydziausi privaciai-Eugenijos klinikoje,jis mane siunte pasidaryti GN i tilto g. pas savo kolege 4u.gif Nuostabi moteris,rupestinga ir svelni wub.gif
Atsakyti
aisku, o as vat nenoriu i eugenijos klinika sad.gif
Atsakyti
QUOTE(paperdoll @ 2009 09 30, 11:31)
aisku, o as vat nenoriu i eugenijos klinika sad.gif

Tai eik i tilto g. ten ir pinigeliu sutaupysi,uz vizita moket nereikes 4u.gif Nes E. klinikoj,kainos kosmines doh.gif tai jei per menesi bent pora vizitu+ kokie tyrimai,tai jau ziauroka buna paskaiciavus unsure.gif Nebent Klimas tau ne prie sirdies.
O jei atliekamu pinigeliu yra,gali ir be siuntimo uzsirasyti GN..VK pavyzdiui. Bet manau,kad tu dar palauk ax.gif manau,jog viskas pas tave bus gerai ir pastosi naturaliai 4u.gif To linkiu is visos sirdies wub.gif
Atsakyti
ORDI,, aciu labai, kaip as noreciau..

bet cikla vistiek reikia trumpint turbut ir hormonus paziuret, ir surast priezasti kode man taip nutko sad.gif( as nebuvau pas Klima ne karto, nors ir daug girdejau.. gal verta nueiti.. o ar galima per menesines pas ji eiti?
Atsakyti
QUOTE(paperdoll @ 2009 09 30, 12:40)
ORDI,, aciu labai, kaip as noreciau..

bet cikla vistiek reikia trumpint turbut ir hormonus paziuret, ir surast priezasti kode man taip nutko sad.gif( as nebuvau pas Klima ne karto, nors ir daug girdejau.. gal verta nueiti.. o ar galima per menesines pas ji eiti?

Man jis liepdavo ateiti iskart po mmm paziuredavo ar cistu neuzsiliko is preito ciklo,paziuredavo ar bresta kas ir liebdavo ateiti po Ov. daug maz i gala ciklo..pasidariau hormonus 3-5c.d
Seip fainas daktariukas,tik labai jau laika temdavo doh.gif kaip mano vyras juokdavosi,nuvaziuoji..paziuri echo..ir paskiria gydyma folio rukstimi biggrin.gif sumoki beveik 200lt ir atvaziuoji vel mazdaug uz dvieju sav. ir vel tas pats.. tai nervino truputi,kad taip ilgai..beveik po metu tokio gydymo man paskyre lapar. po jos tapo viska aisku 4u.gif
Atsakyti
nepatinka man tas ilgumas, nes chirurge kuri operavo minejo, kad po mano intervenciju geriau nedelsti , gydytis ir greiciau pastoti, nes yra tikimybe saaugu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bacilla @ 2009 09 25, 23:07)
Tai jei neilgos mm, pvz 4 dienas normaliai, o 5ta teplioja tik, tegul pasikonsultuoja su gydytoju ir pasidaro sestadieni smile.gif

sveikos ... as su gerom ziniom thumbup.gif sesei menesines nuvelavo nes ji pastojo pries GN thumbup.gif nebeprireike jos bedaryt... ale bereikalo net is UK gryzo.. lotuliukas.gif na tas jau nebesvarbu..pastojo po 4 metu laukimo ir beveiksmiu gydymu pati.. naturaliai.. thumbup.gif
tikekit mergaites ir jus savo sekme wub.gif
Atsakyti