Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

QUOTE(Bacilla @ 2009 09 24, 14:36)
Labutis,siaip tai daro ne per mm smile.gif tik dabar neatsimenu tiksliai, bet daro labiau ciklo pradzioj man atrodo smile.gif

mano sese grysta is UK ir jai kaip tik prasideda mm..nu zodziu nuvelavo,kaip specialiai.. tai va ji del GN ir tegrysta,, tai nezianu,kaip cia dabar jai bus.. idomu,kaip ... o gal paskutinem mm dienom padarys unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 09 25, 08:28)
mano sese grysta is UK ir jai kaip tik prasideda mm..nu zodziu nuvelavo,kaip specialiai.. tai va ji del GN ir tegrysta,, tai nezianu,kaip cia dabar jai bus.. idomu,kaip ... o gal paskutinem mm dienom padarys  unsure.gif


Tai iskart po mmm tegul lekia darytis, nes kaip Famili minejo, daro pirmoj ciklo pusej, bet ne per mm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2009 09 23, 15:01)
Sveikos, aš ką tik iš kliniku. Atliko man GN ir ką aš galiu pasakyti, ogi kad juokas ta procedūra irnesakyk.gif  skausmo najaučiau, tiesiog kelias sekundes toks stipresnis maudimas ir fsio  paskui kai išėjau iš kabineto, tai ~15-20min. jaučiausi, kad lygtais man mmm kokia 2-3 diena. o dabar nieko nejaučiu, tik tiek, kad pakraujuoja. Nesuprantu mergaičių kurios darosi su narkozę šitą procedūrą. rezultatas-kiaušintakiai pratekami clap.gif už kontrastą sumokėjau ~23lt. taigi mergaitės nebijokit mirksiukas.gif

Sveikos merginos!praita savaite man atliko gimdos nuotrauka!skausmas buvo nerealus!as ir saukliau ir klykiau ir net samone kartais trukinejo!nezinau,gal cia tikrai kiekvienai skirtingai... verysad.gif pries procedura suleido tik vaistu nuo skausmo.jei kada reiketu pakartoti,tai tikrai zinodama,ka patirsiu,nezinau ar kas benuvarytu!na,bet tikiuose nebereiks,nes viskas buvo thumbup.gif nenoriu nei vienos isgasdinti,bet jeigu tik yra galimybe,tai pasitarkite su gydytojais del nuskausminamuju.....
Papildyta:
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 09 24, 09:06)
sveikos merginos, noriu jusu paklaust, ar daro GN per mm?  smile.gif

Sveikute!GN daro tiktik kai baigi kraujuoti...man dare praita savaite,tai as jau baiginejau sirgti,tik dar truputeli tepliojau... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bacilla @ 2009 09 25, 11:53)
Tai iskart po mmm tegul lekia darytis, nes kaip Famili minejo, daro pirmoj ciklo pusej, bet ne per mm smile.gif



QUOTE(ugnieska88 @ 2009 09 25, 14:36)
Sveikos merginos!praita savaite man atliko gimdos nuotrauka!skausmas buvo nerealus!as ir saukliau ir klykiau ir net samone kartais trukinejo!nezinau,gal cia tikrai kiekvienai skirtingai... verysad.gif pries procedura suleido tik vaistu nuo skausmo.jei kada reiketu pakartoti,tai tikrai zinodama,ka patirsiu,nezinau ar kas benuvarytu!na,bet tikiuose nebereiks,nes viskas buvo  thumbup.gif    nenoriu nei vienos isgasdinti,bet jeigu tik yra galimybe,tai pasitarkite su gydytojais del nuskausminamuju.....
Papildyta:

Sveikute!GN daro tiktik kai baigi kraujuoti...man dare praita savaite,tai as jau baiginejau sirgti,tik dar truputeli tepliojau... smile.gif

aciu mergaites... ax.gif kazin ar ji bespes pasidaryt unsure.gif antrad menesines ir sestadieni vel iskrenda.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 09 25, 18:45)
aciu mergaites...  ax.gif  kazin ar ji bespes pasidaryt  unsure.gif antrad menesines ir sestadieni vel iskrenda..  verysad.gif



Tai jei neilgos mm, pvz 4 dienas normaliai, o 5ta teplioja tik, tegul pasikonsultuoja su gydytoju ir pasidaro sestadieni smile.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti merginų kurioms skaudėjo, kurioje dalyje Jums labiausiai skaudėjo? Kai kišo visus įrankius? ar kai leido kontrastą?
g.gif
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2009 09 26, 11:15)
Norėjau paklausti merginų kurioms skaudėjo, kurioje dalyje Jums labiausiai skaudėjo? Kai kišo visus įrankius? ar kai leido kontrastą?
g.gif

mano atveju,man skaudejo nuo pat pradziu iki galo.skaudejo labai,kai prie gimdos kaklelio priznybe tuos znybtus,skaudejo kai tiesino gimda,na o kai pradejo leisti urografina,tai ne tik kad skaudejo,bet ir maniau,kad tuoj apsikakosiu...toks jausmas kad labai nori tustintis ir jau beveik...bet cia tik man taip... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2009 09 26, 12:15)
Norėjau paklausti merginų kurioms skaudėjo, kurioje dalyje Jums labiausiai skaudėjo? Kai kišo visus įrankius? ar kai leido kontrastą?
g.gif

Nezinau man nuo to momento kai pritrauke gimda ir visas kitas procesas labai sakudejo, o kai leido tai is vis suspazmavo, skausmas toks buvo, kad pradejau alpt, bet po proceduros is karto beveik jokiuo skausmo nebuvo, siaip siek tiek pamaude ir viskas, net grizau i darba ir dirbau toliau. manau jeigu isgerciau pries tai kokiu nuskausminamu, butu geriau.
Atsakyti
aš prieš važiuojant išgėriau kelias Ibuprofen tabl. Sukišo tą skėtiklį-jaučiausi kaip per apžiūrą. Patepė gimdos kaklelį spiritu, įkišo, suspaudė-tada buvo stipriausias maudimas, ir viskas. Gal kelias sekundes pamaudė. Toliau nieko nejaučiau, kaip kontrastą leido unsure.gif ir visa procedūra vyko ~10-15min. Jau su nuotraukos padarymu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Famili: 26 rugsėjo 2009 - 12:23
QUOTE(Famili @ 2009 09 26, 13:22)
aš prieš važiuojant išgėriau kelias Ibuprofen tabl. Sukišo tą skėtiklį-jaučiausi kaip per apžiūrą. Patepė gimdos kaklelį spiritu, įkišo, suspaudė-tada buvo stipriausias maudimas, ir viskas. Gal kelias sekundes pamaudė. Toliau nieko nejaučiau, kaip kontrastą leido  unsure.gif ir visa procedūra vyko ~10-15min. Jau su nuotraukos padarymu rolleyes.gif

niu va!matai,saunuole!gal as tik be reikalo tave gasdinau!na,bet kaip ir sakiau kiekvienai skirtingai!dziaugiuosi,kad jau tai praejai! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2009 09 26, 13:22)
aš prieš važiuojant išgėriau kelias Ibuprofen tabl. Sukišo tą skėtiklį-jaučiausi kaip per apžiūrą. Patepė gimdos kaklelį spiritu, įkišo, suspaudė-tada buvo stipriausias maudimas, ir viskas. Gal kelias sekundes pamaudė. Toliau nieko nejaučiau, kaip kontrastą leido  unsure.gif ir visa procedūra vyko ~10-15min. Jau su nuotraukos padarymu rolleyes.gif

drinks_cheers.gif Man irgi 23 d. darė nuotrauką. Negėriau aš jokių vaistų. Kai nuvykau, suleido kažkokius vaistus nuo skausmo kaip supratau. O toliau pati procedūra truko gal 15 min. Skaudėjo minimaliai, kentėti galima, pvz. man skaudžiau kai į pirštą duria. Tad su narkoze tokios procedūros tikrai nesidaryčiau. Beje man GN darė antroj ciklo pusė (tik gydytoja perpėjo, kad smileysex.gif tik su apsauga, maža kas).
Atsakyti
hmm g.gif o man H.S. nieko nesakė dėl smileysex.gif
Atsakyti