Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

Akutee, nu tu irgi saunuole thumbup.gif Ir pilvukas savaites skirtumas drinks_cheers.gif Mergaites, imkit pavyzdi is musu: nereikia bijot, GN daryt be nuskausminamuju ir bus laiminga pabaiga nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, aš ką tik iš kliniku. Atliko man GN ir ką aš galiu pasakyti, ogi kad juokas ta procedūra irnesakyk.gif skausmo najaučiau, tiesiog kelias sekundes toks stipresnis maudimas ir fsio paskui kai išėjau iš kabineto, tai ~15-20min. jaučiausi, kad lygtais man mmm kokia 2-3 diena. o dabar nieko nejaučiu, tik tiek, kad pakraujuoja. Nesuprantu mergaičių kurios darosi su narkozę šitą procedūrą. rezultatas-kiaušintakiai pratekami clap.gif už kontrastą sumokėjau ~23lt. taigi mergaitės nebijokit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2009 09 23, 15:01)
Sveikos, aš ką tik iš kliniku. Atliko man GN ir ką aš galiu pasakyti, ogi kad juokas ta procedūra irnesakyk.gif  skausmo najaučiau, tiesiog kelias sekundes toks stipresnis maudimas ir fsio  paskui kai išėjau iš kabineto, tai ~15-20min. jaučiausi, kad lygtais man mmm kokia 2-3 diena. o dabar nieko nejaučiu, tik tiek, kad pakraujuoja. Nesuprantu mergaičių kurios darosi su narkozę šitą procedūrą. rezultatas-kiaušintakiai pratekami clap.gif už kontrastą sumokėjau ~23lt. taigi mergaitės nebijokit mirksiukas.gif

Aš irgi taip manau thumbup.gif thumbup.gif
O kur dareisi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2009 09 23, 15:39)
Aš irgi taip manau  thumbup.gif  thumbup.gif
O kur dareisi  g.gif


KMUK pas H.Stankevičių ax.gif
Atsakyti
Mes taip pat ilgokai nesulaukėme kad ateitų mažylis. Po metu kreipėmės į gydytoją. Dar pusė metų praėjo ir po visokių tyrimų gydytoja pasiūlė daryti nuotrauką. Irgi be nuskausminimo darė, bet tikrai viskas normaliai - iškentėti galima. Nuotrauka viską rodė gerai. Ir kas geriausia - per sekantį ciklą pastojau biggrin.gif Visom linkiu sėkmės!
Atsakyti
QUOTE(mergelike @ 2009 09 23, 16:49)
Mes taip pat ilgokai nesulaukėme kad ateitų mažylis. Po metu kreipėmės į gydytoją.  Dar pusė metų praėjo ir po visokių tyrimų gydytoja pasiūlė daryti nuotrauką. Irgi be nuskausminimo darė, bet tikrai viskas normaliai - iškentėti galima. Nuotrauka viską rodė gerai. Ir kas geriausia - per sekantį ciklą pastojau biggrin.gif  Visom linkiu sėkmės!


Tai as esu girdejus kad jei viskas gerai, tik ilgiau nepastoji, kartais padeda gimdos nuotrauka, nes tekantis kontrastas pravalo kiausintakius, jei buna kokios mazytes saaugeles thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Famili @ 2009 09 23, 14:01)
Sveikos, aš ką tik iš kliniku. Atliko man GN ir ką aš galiu pasakyti, ogi kad juokas ta procedūra irnesakyk.gif  skausmo najaučiau, tiesiog kelias sekundes toks stipresnis maudimas ir fsio  paskui kai išėjau iš kabineto, tai ~15-20min. jaučiausi, kad lygtais man mmm kokia 2-3 diena. o dabar nieko nejaučiu, tik tiek, kad pakraujuoja. Nesuprantu mergaičių kurios darosi su narkozę šitą procedūrą. rezultatas-kiaušintakiai pratekami clap.gif už kontrastą sumokėjau ~23lt. taigi mergaitės nebijokit mirksiukas.gif


Nu saunuole tu, matai ir nera ko cia bijot tos GN mirksiukas.gif Tik labai jau mazai tau kainavo kaip tai, bet dziugu smile.gif nes as jei gerai pamenu mokejau 300-400lt verysad.gif
Tai ka, dabar laukiam su gerom naujienom 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos, noriu jusu paklaust, ar daro GN per mm? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 09 24, 08:06)
sveikos merginos, noriu jusu paklaust, ar daro GN per mm?  smile.gif


Labutis,siaip tai daro ne per mm smile.gif tik dabar neatsimenu tiksliai, bet daro labiau ciklo pradzioj man atrodo smile.gif
Atsakyti
GN daroma pirmoje ciklo pusėje iki O
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2009 09 23, 16:01)
Sveikos, aš ką tik iš kliniku. Atliko man GN ir ką aš galiu pasakyti, ogi kad juokas ta procedūra irnesakyk.gif  skausmo najaučiau, tiesiog kelias sekundes toks stipresnis maudimas ir fsio  paskui kai išėjau iš kabineto, tai ~15-20min. jaučiausi, kad lygtais man mmm kokia 2-3 diena. o dabar nieko nejaučiu, tik tiek, kad pakraujuoja. Nesuprantu mergaičių kurios darosi su narkozę šitą procedūrą. rezultatas-kiaušintakiai pratekami clap.gif už kontrastą sumokėjau ~23lt. taigi mergaitės nebijokit mirksiukas.gif

Nu labai dziugu uz tave, kad visiskai neskaudejo tau. Bet cia labai skirtingai...man asmeniskai ziurei skaudejo, as net dusti pradejau nuo to skausmo verysad.gif
Atsakyti
man pačiai keista buvo.. tikėjausi skausmo, o gydytojas man sako: "Nu va jau skaudžiausia ateiti" blink.gif o man nieko net neskaudėjo g.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katuliux @ 2009 09 24, 13:45)
Nu labai dziugu uz tave, kad visiskai neskaudejo tau. Bet cia labai skirtingai...man asmeniskai ziurei skaudejo, as net dusti pradejau nuo to skausmo  verysad.gif


Katuliux, o pas tave pratekami kiausintakiai buvo?Nes labai skauda kiek zinau kai kiausintakiai nepratekami arba is baimes uzspazmuoja stipriai verysad.gif
Atsakyti