Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

QUOTE(Pusaite @ 2009 09 07, 12:22)
jo jo,ziaurekas ten verysad.gif
o as kai ejau ,tai buvau nusiteikus,kaip rentgeno fotke darytis doh.gif


kai gryzau namo turbut dar veike nuskausminamieji, po kokios valandikes, pradejau purtyris, paeit negaliu, taip pradejos skaudeti, kad net apsizliumbiau, paskambinau MB nuleke i vaistine ketanovo, tai pora iskart ikaliau ir i lova. Praejo pora val kaip ir nieko dabar bet dar jauciu, issitiesus negaliu vaiksiot,atrodo gimda atitruks schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*Zylute* @ 2009 09 07, 12:46)
kai gryzau namo turbut dar veike nuskausminamieji, po kokios valandikes, pradejau purtyris, paeit negaliu, taip pradejos skaudeti, kad net apsizliumbiau, paskambinau MB nuleke i vaistine ketanovo, tai pora iskart ikaliau ir i lova. Praejo pora val kaip ir nieko dabar bet dar jauciu, issitiesus negaliu vaiksiot,atrodo gimda atitruks schmoll.gif

nu siaubas,man tai buvo prastai,bet ne taip verysad.gif
Atsakyti
na visoms skirtingai, vieno sjau iskart i darba, kitos atsipraso ir paguli viena dienele ... bet nesigasdinkit, juk mes ne visos vienodos smile.gif
Atsakyti
o aš iš to noro, turėti 2.gif nebijau jau nieko schmoll.gif mes gi MOTERYS, mes-ištvermingesnės mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Famili: 07 rugsėjo 2009 - 15:08
QUOTE(Pusaite @ 2009 09 07, 15:59)
nu siaubas,man tai buvo prastai,bet ne taip verysad.gif


Labas rytas, na siandien jau geriau, bet vakar tai visa diena gulejau lovoj, nieko negalejau valgyt, be to temperatura pakilo iki 38,7, ir siandien dar atsaggiai vaikstau blush2.gif bet nieko del nestuke.gif ir as viska galiu iskesti. Ai rezultatai tai geri, kiausintakiai pratekami, tai ieskos nauju rpeizasciu kodel negaliu nestuke.gif
Atsakyti
Famili- saunuole- pritariu tau wink.gif
Atsakyti
Gimdos nuotrauką dariausi pirmadienį VK. Nežinau kaip kitoms čia taip blogai būna blink.gif Matyt tikrai individualu. Noriu padrąsinti besiruošiančias. Tikrai nėra nieko baisaus. Man darė su narkoze, net nesiūlė kito varianto. O aš ir būčiau darius tik su ja. Pirmiausia dėl skausmo (nors neaišku koks stiprus jis išvis būtų buvęs), antra, kad skausmas neužspazmuotų visko viduje ir neiškreiptų rezultatų. Tik suleidus vaistus ramiai užmigau, o po 35 min. pabudau, atsikeliau ir išėjau. Čia prisiskaičius buvau baisybių, labai bijojau, o tikrai nebuvo ko - eilinis vizitas pas ginekologą, tik su nusnaudimu lotuliukas.gif Tą dieną pamaudė lyg per mėnesines, o jokių skausmų daugiau nejutau, jokių vaistų negėriau, kelias dienas teplioja, bet nieko neskauda thumbup.gif Taip kad neįsibauginkit ir nenusitieikit, kad bus baisu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
na man irgi dabar gresia ta procedura-gimdos nuotrauka,nes as irgi turiu problemu su pastojimu verysad.gif tai dabar net bijau apie ja galvoti tiek cia prisiskaiciau visko kad net nebezinau ir ka manyti,man ja atliks jurininku ligonineje,gal kurios ten jau atlikot ja kaip viskas ten vyksta?
Atsakyti
man gydytojas griežtai uždraudė skaityti "atsiliepimus" apie gimdos nuotrauką, nes čia labai individualus "dalykas", vienoms skauda, kitoms nelabai.. o mes prisiskaitom ir einam su baime paskui darytis. Manes ši procedūra laukia 23d., žinau, kad nebus malonu, bet pagalvokit prieš tai dėl ko mes tai darom? jug dėl mūsų busimų mažuliukų.. jug gymdyt bus sunkiau biggrin.gif taigi negąsdinkit savęs psihologiškai, eikit ramios ir viskas bus gerai!!! Svarbiausia, kad rezultatas būtu geras thumbup.gif
Atsakyti
sveikos...prie kuri laika ir man dare GN, pries tai skaiciau ir komentarus, kad susidaryti vaizda kas ir kaip...pati procedura skaudejo tiek, kiek buvo daktare grubi doh.gif jei ne tas grbumas, tai nebutu buve baisu visai... doh.gif o dar sesute sako-labai svelni gydytoja, bet s nepatikejau tuo gerumu schmoll.gif siaip pati procedura nebuvo labai baisi skaudi, nors aisku, skausmas labai individualus dalykas lotuliukas.gif
as karta isipjoviau i pirsta, tai nualpau, MB siek tiek pavargo, kol mane atgaivino doh.gif
geriau jau GN man padarytu, nei dar karta i pirtsa taip isipjauciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2009 09 02, 15:48)
radau šiek tiek informacijos inete:
Ultragarsinis kontrastinis tyrimas (HSU)
Šio tyrimo metu mes ultragarsu ištiriame moters gimdą ir kiaušintakių praeinamumą. Tyrimas trunka 10 minučių ir paprastai yra neskausmingas. Kai kurios moterys nestiprų skausmą tyrimo metu. Šis tyrimas dar vadinamas hysterosalpingoultrasonografija (HSU). Tai dažniausiai naudojamas gimdos ir kiaušintakių tyrimo metodas.
Hysterosalpingografija (HSG)
Hysterosalpingografija sutrumpintai vadinama HSG. HSG yra rentgenologinis tyrimo metodas, kurio metu rentgenokontrastinė medžiaga yra leidžiama į gimdą ir kiaušintakius bei atliekamos rentgenogramos, kurios paskui vertinamos. Kartais tyrimo metu jaučiamas nestiprus skausmas.

Man visai neseniai atliko pirmąjį tyrimą Motinos ir vaiko klinikoj g.gif Prieš usvalandį iki tyrimo suleido ketanovo ir nošpos, bet skausmą vis tiek jutau, nors trumpai, bet stiprų. Po procedūros jokio skausmo nebuvo.
Įdomu dėl tyrimo patikimumo pasidarė, bet iš to, kaip viskas buvo daroma ir ką mačiau bei kaip aiškino, nelabai man tikisi, kad jo rezultatų patikimumas mažas ax.gif Beje, kiek suprantu, pirmasis tyrimas mažiau kensmingas už antrąjį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estik: 13 rugsėjo 2009 - 20:53
sveikos,

gal mergaites ka patarsit..

as po negimdinio nestumo, taip atsitiko, kad kiausintaki ta karta operavo 2 kartus sad.gif
liepe bandyti pastoti geriau pro kita puse, bet as pries tai vistiek noriu pasidaryti ta nuotrauka ir paziureti kokioj buklej mano operuotas kiausintakis ..

gal zinote, kiek laiko turi praeiti po laparoskopines operacijos del negimdinio nestumo, kad galima butu daryti ta nuotrauka?


p.s. as tiek skausmo isgyvenau per ta negimdini nestuma ( ir fizinio ir dvasinio), o dar ir trisakio nervo uzdegimu sirgau, kad man visiskai dzin kaip ten skaudes, kad tiktai rezultatai butu geri ir kad pagaliau butu geras nestumas sad.gif((
noriu darytis be narkozes, nes ir taip per nepilnus metus patyriau 3 narkozes..
Atsakyti