Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

QUOTE(Famili @ 2009 09 01, 13:43)
nežinau  unsure.gif
Papildyta:
skambinau į M ir V kliniką, tai registratūroje pasakė, kad čia ne tas pats kas GN. Skambinisu po pietų gydytojui, kuris atlieka šitą tyrimą-pasikalbėsiu ir Jums pranešiu

Zinok man dare GN ir lape kuriam buva surasyta kas kaip, butent buvo parasyta, kad man dare Histerosalpingosonoskopija ir tikrai zinau, kad man tikrino kiausintakiu pareinamuma, o ne ka kita ir nekitaip kaip nors g.gif o tu pati ar suzinojai?
Atsakyti
Kalbėjau dėl šios procedūros su gydytoju Stankevičium, tai jis man irgi pasakė, kad čia ne tas pats kas GN. Kontrastas įvedamas, bet žiūrima ultragarsu, ar jis praeina. Pagal rezultativumą ir tikslumą jis priskyrė šiai procedūrai 3-čia vietą. M ir V neturi kažkokio aparato kuris reikalingas norint atlikti GN. Tai vat..
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2009 09 02, 09:40)
Kalbėjau dėl šios procedūros su gydytoju Stankevičium, tai jis man irgi pasakė, kad čia ne tas pats kas GN. Kontrastas įvedamas, bet žiūrima ultragarsu, ar jis praeina. Pagal rezultativumą ir tikslumą jis priskyrė šiai procedūrai 3-čia vietą. M ir V neturi kažkokio aparato kuris reikalingas norint atlikti GN. Tai vat..

Na tikriausiai ten todel ir yra dar paaiskinimas Kiaušintakių pratekamumo tyrimas ultragarsu (Hysterosalpingosonoskopija), o ne taip kaip daugumai daro ta histerosalp., o butent ultragarsu, o pavadinimas vienodas, tik kitaip daro. Bet matai skyria siai procedurai tik 3 vieta g.gif tai gal tada neverta ir daryt, geriau jau normaliai kaip ir visom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akilezna: 02 rugsėjo 2009 - 08:30
merginos, kurios darėsi klinikuose su siuntimu: kiek Jums kainavo visa procedūra GN? nes net neįsivaizduoju kiek pinigėlių vežtis g.gif
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2009 09 01, 21:12)
Zinok man dare GN ir lape kuriam buva surasyta kas kaip, butent buvo parasyta, kad man dare Histerosalpingosonoskopija ir tikrai zinau, kad man tikrino kiausintakiu pareinamuma, o ne ka kita ir nekitaip kaip nors  g.gif o tu pati ar suzinojai?



radau šiek tiek informacijos inete:
Ultragarsinis kontrastinis tyrimas (HSU)
Šio tyrimo metu mes ultragarsu ištiriame moters gimdą ir kiaušintakių praeinamumą. Tyrimas trunka 10 minučių ir paprastai yra neskausmingas. Kai kurios moterys nestiprų skausmą tyrimo metu. Šis tyrimas dar vadinamas hysterosalpingoultrasonografija (HSU). Tai dažniausiai naudojamas gimdos ir kiaušintakių tyrimo metodas.
Hysterosalpingografija (HSG)
Hysterosalpingografija sutrumpintai vadinama HSG. HSG yra rentgenologinis tyrimo metodas, kurio metu rentgenokontrastinė medžiaga yra leidžiama į gimdą ir kiaušintakius bei atliekamos rentgenogramos, kurios paskui vertinamos. Kartais tyrimo metu jaučiamas nestiprus skausmas.

Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2009 09 02, 16:48)
radau šiek tiek informacijos inete:
Ultragarsinis kontrastinis tyrimas (HSU)
Šio tyrimo metu mes ultragarsu ištiriame moters gimdą ir kiaušintakių praeinamumą. Tyrimas trunka 10 minučių ir paprastai yra neskausmingas. Kai kurios moterys nestiprų skausmą tyrimo metu. Šis tyrimas dar vadinamas hysterosalpingoultrasonografija (HSU). Tai dažniausiai naudojamas gimdos ir kiaušintakių tyrimo metodas.
Hysterosalpingografija (HSG)
Hysterosalpingografija sutrumpintai vadinama HSG. HSG yra rentgenologinis tyrimo metodas, kurio metu rentgenokontrastinė medžiaga yra leidžiama į gimdą ir kiaušintakius bei atliekamos rentgenogramos, kurios paskui vertinamos. Kartais tyrimo metu jaučiamas nestiprus skausmas.

nestuke.gif na va dabar aiskus skirtumas, bet as apie ta pirma net negirdejau, kad taip dar tikrinami kiausintakiai g.gif
Atsakyti
Labas vakaras. man dare su siuntimu gydytojos Miezenienes ir ji pati dare man Hysterosalpingografija (HSG) , tai pagal viska ta procedura yra nemokama, tik kontrasta reikejo paciai nusipirkti (100 Lt, dabar tiksliai nepamenu). Dare man Tilto gatveje, Vilniuje. (buvusiame Raudonajame kryziuje). ten poliklinikoje dirba Klimas ir Mezeniene - vienintele istaiga, kur nevaisingumo klausimais konsultuoja (turint siuntima) nemokamai. Ten seimos planavimo centras. O Hysterosalpingografija (HSG) atlieka gyd. Miezeniene. Kaip ir sakiau, reikia su daktare kalbeti, bet procedura yra nemokama. ax.gif (aisku, jei niri, gali gyd. i kisene duoti..., bet nebutinai...)
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2009 09 02, 10:24)
merginos, kurios darėsi klinikuose su siuntimu: kiek Jums kainavo visa procedūra GN? nes net neįsivaizduoju kiek pinigėlių vežtis  g.gif



man GN dare pats stankevicius ir man visiskai niekas nekainavo nei kontrastas nei dar kazkas ,bet tai buvo jau senokai preies keturis metelius
Atsakyti
sveikos, as ka tik po GN nuotraukos. Na ka galiu pasakyti, kad antra kart daryciau su narkoze ax.gif Na istikro taip jau ziauriai nebuvo, labiausiai skaudejo iki tirpalo leidimo, kol pritvirtino aparata, o tirpala suleido gal per kokias 15 sekundziu, tiek ir to skausmo blush2.gif bet jau ziauriai nemalonu buvo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*Zylute* @ 2009 09 07, 08:58)
sveikos, as ka tik po GN nuotraukos. Na ka galiu pasakyti, kad antra kart daryciau su narkoze  ax.gif  Na istikro taip jau ziauriai nebuvo, labiausiai skaudejo iki tirpalo leidimo, kol pritvirtino aparata, o tirpala suleido gal per kokias 15 sekundziu, tiek ir to skausmo blush2.gif  bet jau ziauriai nemalonu buvo schmoll.gif

jo jo,ziaurekas ten verysad.gif
o as kai ejau ,tai buvau nusiteikus,kaip rentgeno fotke darytis doh.gif
Atsakyti
Pusaite, klinikuose tau darė?
Atsakyti
as pas miezieniene irgi dariaus, jau cia rasiau. kad nemalonu, bet greita ir trumpa procedura ir nereik jokiu vaistu. ale as mokejau uz skysty 190 lt.
Atsakyti