Įkraunama...
Įkraunama...

Pirma nėščiosios apžiūra ginekologo kabinete

Sveiki,
pirmajai apziurai lankiausi 7sav. Patikrino nestuma echoskopu, israse kruva tyrimu - kraujo, slapimo, toksoplazmozes. Na ir dabar teks pasirodyti po 2 sav tyrimu atsakymams. Ant kedes nelaipino, jokiu tepineliu neeme.
Atsakyti
Mane pirma karta apziurejo, kiso ir pirstus, kad apziuret gimdos kakleli. Po to echoskopu i vidu, nes nestumas labai mazas, kitaip butu nieko nemate tikriausiai. Bet man atrodo, kad turiu infekcija, nes vis paniezti, bet ar galima zvakutes kazkokias naudot?speju reikes issiprasyt tepineli, kad imtu jeigu pati nesiulys, bet dabar eisiu tik rugsejo 5d. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Oijv @ 2013 08 03, 12:28)
Mane pirma karta apziurejo, kiso ir pirstus, kad apziuret gimdos kakleli. Po to echoskopu i vidu, nes nestumas labai mazas, kitaip butu nieko nemate tikriausiai. Bet man atrodo, kad turiu infekcija, nes vis paniezti, bet ar galima zvakutes kazkokias naudot?speju reikes issiprasyt tepineli, kad imtu jeigu pati nesiulys, bet dabar eisiu tik rugsejo 5d.  doh.gif

dėl to ir neičiau, kai nėštumas mažas. Tie kaišiojimas nėr gerai.
Reikėjo sakyt, kai buvot, apie uždegimą, būtų tuo pačiu kaišiojimu ir tepinėlį paėmę smile.gif Žvakutes galima, aš turbūt nuo nėštumo pradžios visokias išrašytas naudoju doh.gif nesibaigianti pienligė, nors nei tepinėlis, nei pavaduojanti ginė iš akies pažiūrėjus nematė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 08 04, 11:09)
dėl to ir neičiau, kai nėštumas mažas. Tie kaišiojimas nėr gerai.
Reikėjo sakyt, kai buvot, apie uždegimą, būtų tuo pačiu kaišiojimu ir tepinėlį paėmę smile.gif Žvakutes galima, aš turbūt nuo nėštumo pradžios visokias išrašytas naudoju doh.gif nesibaigianti pienligė, nors nei tepinėlis, nei pavaduojanti ginė iš akies pažiūrėjus nematė  doh.gif

As ejau todel, kad man labai skaudejo pilva, bijaujau kad leliukas gali pabegti ir tai i priimamaji vaziavom, nes kitur niekas neprieme, arba atostogos arba lauk vos ne menesi. Kai jau nueinu su skausmu tai daktarui neaiskinsi ka reikia daryti, svarbiausia apziuri, kad viskas gerai, dabar eisiu tai jau bus 11 savaiciu tai sirdele tures jau plakti wub.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,
Sakykit kada gi vis dėl to gydytoja turi skirti visokius kraujo, šlapimo tyrimus - pirmą kartą apsilankius ir patvirtinus nėštumą ar 12 savaitę kai oficialiai įtraukia į įskaitą? Buvau pas gydytoją prieš savaitę, paėmė tepinėlį ir pasakė ateit po savaitės. Šiandien eidama jau maniau kad gausiu likusius tyrimus, bet ji tik galutinai patvirtino kad viskas gerai, širdutė plaka ir liepė ateit kai bus 12 sav. g.gif
Atsakyti
Pirmo vizito metu gydytoja paklausė, kokiu būdu sužinojau apie nėštumą, kada buvo paskutinių mėnesinių pirma diena, paklausė ar pykina, ar vartoju folio rūgštį, labai atsargiai paimė tepinėlį ir pažiūrėjo, ar padidėjusi gimda, užrašė echoskopui smile.gif Sakė, kad jei neturėsiu nusiskundimų, daugiau ant kėdės nėštumo metu nesodins smile.gif Pirmas vizitas buvo 8 savaičių smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
QUOTE(kjustinak @ 2013 04 16, 18:14)
sveiki  smile.gif  na cia as esu naujoke. siandien turejo buti mano pirmasis apsilankymas pas ginekologa del nestumo.taciau labai nusivylus grizau...man kazkur yra 5 savaites nestumo,o gydytojas manes neapziurejo,pasake kas nestumas per mazas ir nieko nepamatis ir liepe ateiti kai bus 12 savaiciu verysad.gif dar issireiske tai ko tu is manes nori vaikeli.zodziu labai nusivyliau...

Pas mane ta pati situacija 4u.gif as nenorejau jokiu apziuru tiesiog tikejaus ramaus pokalbio, patarimu. O palaike mane vos ne dundunke kad vos ne ko cia atejai as dar net nematysiu tavo nestumo, tipo nori echo ar kad ant apziurėciau ant kedes unsure.gif nu zodziu... o jinai dar tokia giriama visu daktare. As jai sakau kad noreciau pas ja lankytis jinai man- as neturiu laiko doh.gif zodziu... visokiu yra.Lankysiuos pas kita, nuejau normaliai man viska isaiskino ir sake ateit dar po menesiuko smile.gif o tada visi tyrimai ir pan 4u.gif Esu dirbanti, moku mokescius ir tikrai nezadu moket kazkam uz tai kad graziai su manim elgtusi.
Atsakyti
Sveikos merginos, kadangi vakar pamačiau NT II ir šyryt tą patį, o mms nė menkiausio ženklo nerodo, nutariau, kad esu nestuke.gif thumbup.gif Taigi dabar turiu milijoną klausimų. Aišku norėčiau kuo greičiau skuosti pas gydytoją, bet paskaičiau šį forumą ir supratau, kad nereikia skubėti, nes rugsejo 3d. buvau pas ginekologę ir nieko nesakė, kad laukčiausi. Tai arba jinai nematė arba aš dar nebuvau pastojus. O dabar dėl daktarų. Esu prisirašius valstybinėj gydymo įstaigoj, bet pas ginekologę einu privačiai, ar reikia eiti pas šeimos daktarę (ale, kad žinotų, į kortelę įrašytų ar pan.) ar užtenka vien tik pas ginekologę ir jie jau sužinos, kai atvažiuosiu gimdyt?
Atsakyti
QUOTE(dytea @ 2013 09 27, 08:56)
Sveikos merginos, kadangi vakar pamačiau NT II ir šyryt tą patį, o mms nė menkiausio ženklo nerodo, nutariau, kad esu  nestuke.gif  thumbup.gif  Taigi dabar turiu milijoną klausimų. Aišku norėčiau kuo greičiau skuosti pas gydytoją, bet paskaičiau šį forumą ir supratau, kad nereikia skubėti, nes rugsejo 3d. buvau pas ginekologę ir nieko nesakė, kad laukčiausi. Tai arba jinai nematė arba aš dar nebuvau pastojus. O dabar dėl daktarų. Esu prisirašius valstybinėj gydymo įstaigoj, bet pas ginekologę einu privačiai, ar reikia eiti pas šeimos daktarę (ale, kad  žinotų, į kortelę įrašytų ar pan.) ar užtenka vien tik pas ginekologę ir jie jau sužinos, kai atvažiuosiu gimdyt?



sveikos,ir as vel istoju i nestuke.gif bureli 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif man 5 sav,laukiu nesulaukiu apsilankymo pas gine,bet sakiau be 8 sav turbut ir neisiu...

jei lankaisi privaciai tai ir lankykis,nebutina tau eit pas seimos gydytoja,kad irasytu i korta,turesi atskira nesciosios kortele ir tiek.

o del anksciau ci aminetu apziuriu,su pirmu nuejau kai nestumas buvo 6berods sav,lipau ant kedes,pamaige,sake yra nestumas,diskomforto del to tikria nejutau,padare iskart ir echo i vidu,parode puslyte,nieko blogo tame nematau,nereik but iitempusiai tai nei skaudes ten kas nei bus baisu wink.gif
o antra syki lipau del streptokoko,kita syk del pienliges.jei reik ir lipi,patikra,kaip kitaip pasiziures ar gerai viskas.
Atsakyti
Sveikos. Prisijungsiu ir as, dar tik pora dienu kaip testas rodo II ir pagal preliminarius paskaiciavimus 4 savaites nestuke.gif Tai kada vis gi yra rekomenduojama nueiti pirma karta pas ginekologe jei neturi jokiu nusiskundimu?
Atsakyti
Aš tai labai nekantrauju, bijau, kad nebutu kas blogai, todel noriu, jog paziuretu ir, tikiuosi, nuramintu. Uzsirasiau pas gydytoja spalio 10 d. turėtu buti 7 sav.
Atsakyti
Tai as taip ir nesuprantu, kada reikia lankytis as ta gine pirma karta?.. man tai skausmai nerealus, galvojau pries mm, bet ju nera jau 10 d. akar ir snd NT testas II rodo, tai ryt mane priims gine, nes nerealiai pilva skauda.. net susileidziu vietoje is skausmo.. labai bijau, kad nebutu kas blogai...
Atsakyti