Įkraunama...
Įkraunama...

Pirma nėščiosios apžiūra ginekologo kabinete

Sveikos,
Esu sveika moteriske ir Aciu Dievui poliklinikoje lankausi labai-labai retai. Galima sakyti nesilakau. Su pirmu lialium lankiausi privaciai. Su atru nusprendziau pataupyti ir nueti i poliklinika...

Pamaciau II juosteles ir su negera savijauta, bet ziauriai patenkinta nuejau i poliklinika. Kosmaras!!! Eiles kosmines, pagaliau papuoliau.... daktares saltos, joms nieko neidomu, nuotaika sugadino, pasake kad ner ko cia taip dziaugtis, palaukit dar menesi, kai bus 10 sav, tada ateisit... Pabandziau papasakot, kad man maudzia pilvo apacia, kad savijauta bloga, kad su pirmu taip nebuvo... Atskymas: "Jo, buna". g.gif

Cia normalu, ar man pasiseke? Ar as pripratau prie malonaus bendravimo, kai daktaras isklauso nusiskundimus, pataria, paaiskina?...
Atsakyti
eikit pas kitą ginekologę, niekas prie šitos nepririšo. Privačiose irgi ant pagerintų gydytojų galima papult, taip kad privati ar valstybinė nesvarbu. Svarbu gydytojas ir jo požiūris
Atsakyti
sveiki smile.gif na cia as esu naujoke. siandien turejo buti mano pirmasis apsilankymas pas ginekologa del nestumo.taciau labai nusivylus grizau...man kazkur yra 5 savaites nestumo,o gydytojas manes neapziurejo,pasake kas nestumas per mazas ir nieko nepamatis ir liepe ateiti kai bus 12 savaiciu verysad.gif dar issireiske tai ko tu is manes nori vaikeli.zodziu labai nusivyliau...
Atsakyti
QUOTE(kjustinak @ 2013 04 16, 22:14)
sveiki  smile.gif  na cia as esu naujoke. siandien turejo buti mano pirmasis apsilankymas pas ginekologa del nestumo.taciau labai nusivylus grizau...man kazkur yra 5 savaites nestumo,o gydytojas manes neapziurejo,pasake kas nestumas per mazas ir nieko nepamatis ir liepe ateiti kai bus 12 savaiciu verysad.gif dar issireiske tai ko tu is manes nori vaikeli.zodziu labai nusivyliau...


Niu va... as ne viena smile.gif 4u.gif
Labaiusiai nepatinka tai kad: neduoda juokio kontakto... nepaaiskina ka ir kaip daryti kilus neaiskumams, sunkumams... Gerai kai as turiu issaugojus savo privataus gyditojo asmeninius numerius (priziurejo kai buvau su pirmu nestuke.gif ) ir kai prie pilvo maudimu prisidejo tepliojimai, paemiau telefona, paskambinau, viska paaiskino, bet nenuramino, sutiko priimti, ir po keliu val as jau buvau rami, pamaciusi savo pupytes plakancia sirdele, 7 svaiteles smile.gif gavus visus atsakymus ir net nuotraukyte... (tiesa, prieme ir apziurejo nemokamai)
O jei neturieciau to tel nr? Vel kosmines eiles pusei dienos? Nereikalingi nervukai?... Ir visai galimas dalykas kad susidurciau vel su saltu atsakymu "Jo, buna". verysad.gif

Idomu, ar yra kazkokie daktaru isipareigojimai kokia reikia pateikti info nestukei per pirma apsilankyma?...

Atsakyti
Tai manau mergaites jog cia tik nuo gydytojo priklauso.... as einu pas lb gera ir nzn nieko nereikejo laukt nuejau eilej palaukiau ir psio. Kam idomu klaipedoj pas irena Saviloviene. Trecioj poliklinikoj
Atsakyti
QUOTE(kjustinak @ 2013 04 16, 22:14)
sveiki  smile.gif  na cia as esu naujoke. siandien turejo buti mano pirmasis apsilankymas pas ginekologa del nestumo.taciau labai nusivylus grizau...man kazkur yra 5 savaites nestumo,o gydytojas manes neapziurejo,pasake kas nestumas per mazas ir nieko nepamatis ir liepe ateiti kai bus 12 savaiciu verysad.gif dar issireiske tai ko tu is manes nori vaikeli.zodziu labai nusivyliau...

ką reiškia neapžiūrėjo? Poliklinikoj ir nežiūri, tik 19 - 20 savaitę priklauso echoskopas, jei nėštumas be komplikacijų. Mane pirmą kartą ant kėdės sodino, pamaigė pilvą, paėmė tepinėlius ir viskas. Buvo atrodo 8 savaitės, kai atėjau 10 savaičių pasveikino ir užvedė nėščiosios kortelę.
Pirmas klausimas, apskritai, buvo, ar gimdysiu. Nustebau, bet sako nenustebkit, visokių moterų ateina.
Ne visos tokios jautrios gydytojos, iki 12 savaičių natūrali atranka.
Nepatenkinta gydytoja, keiskit į kitą, juk nepririšo niekas prie šitos

QUOTE(Smagute @ 2013 04 16, 22:48)
Niu va... as ne viena smile.gif  4u.gif 
Labaiusiai nepatinka tai kad: neduoda juokio kontakto... nepaaiskina ka ir kaip daryti kilus neaiskumams, sunkumams... Gerai kai as turiu issaugojus savo privataus gyditojo asmeninius numerius (priziurejo kai buvau su pirmu  nestuke.gif ) ir kai prie pilvo maudimu prisidejo tepliojimai, paemiau telefona, paskambinau, viska paaiskino, bet nenuramino, sutiko priimti, ir po keliu val as jau buvau rami, pamaciusi savo pupytes plakancia sirdele, 7 svaiteles smile.gif gavus visus atsakymus ir net nuotraukyte... (tiesa, prieme ir apziurejo nemokamai)
O jei neturieciau to tel nr? Vel kosmines eiles pusei dienos? Nereikalingi nervukai?... Ir visai galimas dalykas kad susidurciau vel su saltu atsakymu "Jo, buna".  verysad.gif 

Idomu, ar yra kazkokie daktaru isipareigojimai kokia reikia pateikti info nestukei per pirma apsilankyma?...

pirmą kartą ir man nedavė jokio tel. Antrą kartą užvedė kortelę, davė kontaktus, kuriais reiktų skambint, jei kils kokių klausimų. Ir šiaip, kai pradėjo tepliot 11 savaitę, nuėjau ir laukiau be registracijos, priėmė maloniai, tada turėjau pirmą neplanuotą echo. Ir jei gydytojos nebūtų buvę, liepė kreiptis į bet kurią tuo metu dirbančią.
Paminėkit kainas privačių gydytojų, neturinčiom galimybių apie tai pasvajot. Be to, tos kurios dirba privačiai, dirba ir valstybinėse cool.gif
Įstatymas
Atsakyti
Jo! kainos dar tos 4u.gif Todel su atru ir nusprendziau pataupyti ir eiti i poliklinika... bet nesitikejau susidurti su tokia nemalonia aplinka, nemaloniu saltu bendravimu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 04 17, 07:47)
ką reiškia neapžiūrėjo? Poliklinikoj ir nežiūri, tik 19 - 20 savaitę priklauso echoskopas, jei nėštumas be komplikacijų. Mane pirmą kartą ant kėdės sodino, pamaigė pilvą, paėmė tepinėlius ir viskas. Buvo atrodo 8 savaitės, kai atėjau 10 savaičių pasveikino ir užvedė nėščiosios kortelę.
Pirmas klausimas, apskritai, buvo, ar gimdysiu. Nustebau, bet sako nenustebkit, visokių moterų ateina.
Ne visos tokios jautrios gydytojos, iki 12  savaičių natūrali atranka.
Nepatenkinta gydytoja, keiskit į kitą, juk nepririšo niekas prie šitos
pirmą kartą ir man nedavė jokio tel. Antrą kartą užvedė kortelę, davė kontaktus, kuriais reiktų skambint, jei kils kokių klausimų. Ir šiaip, kai pradėjo tepliot 11 savaitę, nuėjau ir laukiau be registracijos, priėmė maloniai, tada turėjau pirmą neplanuotą echo. Ir jei gydytojos nebūtų buvę, liepė kreiptis į bet kurią tuo metu dirbančią.
Paminėkit kainas privačių gydytojų, neturinčiom galimybių apie tai pasvajot. Be to, tos kurios dirba privačiai, dirba ir valstybinėse  cool.gif
Įstatymas


Taip taip manes irgi paklause ar gimdysiu wink.gif))
Atsakyti
Sveikos mamytes. Prisijungsiu ir as i jusu grupele smile.gif siandien pirmas vizitas pas ginekologe buvo- seimos klinikoje, kur lankiausi ir su pirmu vaiku. Tai pasigulde, apziurejo, bei padare ekoskopa net, kad man ramiau butu- nes skundziausi, jog pamaudzia pilvo apacia, jog jauciu tempima bei didziuli nuovargi. Kadangi 5 savaites, tai liepe ateiti po menesio, tik tada darysim tyrimus bei uzves kortele. Laba laukiu kito vizito, bei aisku kad viskas klostytusi mums puikiai! nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(erduciukas @ 2013 04 17, 20:00)
Sveikos mamytes. Prisijungsiu ir as i jusu grupele  smile.gif siandien pirmas vizitas pas ginekologe buvo- seimos klinikoje, kur lankiausi ir su pirmu vaiku. Tai pasigulde, apziurejo, bei padare ekoskopa net, kad man ramiau butu- nes skundziausi, jog pamaudzia pilvo apacia, jog jauciu tempima bei didziuli nuovargi. Kadangi 5 savaites, tai liepe ateiti po menesio, tik tada darysim tyrimus bei uzves kortele. Laba laukiu kito vizito, bei aisku kad viskas klostytusi mums puikiai!  nestuke.gif

Saunu, taip ir turetu buti... 4u.gif todel ir nesupratau kodel mane nei apziurejo, nei ko paklause, nei isklause nusiskundimus... pasiunte zodziais: "Jo, buna" sad.gif
Atsakyti
Mergytės, sveikos:)

prisijungiu prie jūsų.
Esu šiek tiek nerime.
Praeitą savaitę testas parodė, kad laukiuosi. Nuėjau pas ginekologe, jinai man nieko netikrino, sakė, kad dar tik 5 sav ir ateiti už 2 sav.
Tuo tarppu pas mane kelios bėdos. Kartais maudžia pilvą.. jau kokias 2 sav, atrodo, kad ten viduj kažkas vyksta ir kartais tiap nemaloniai (lyg per menesines). Kitas dalykas, tada, kai turėjo ateiti dienos, man buvo išskyros bet tokios vos vos rudos. Dabar kartais atsiranda tamsesnės išskyros, kartais neatsiranda. Pasakiau apie tai gydytojai, jinia nieko nesakė. Sakė, reikia palaukti, nes gali būti, kad nesivystantis nestumas. Žodžiu, kažkaip aš čia keistai jaučiuosi. Nejau enturėtų kažkokių vistų ar vitaminų išrašyti? Ar išskyros tamsesnės normalu? Ir man buvo keista, kad kai pasakiau, kad laukiuosi, gydytoja paklause "tai plauojat gimdyt, ar darysim valyma?"
Pasakykit, mergaitės, kaip ir kas. Dėkoju.
Atsakyti
QUOTE(modista @ 2013 05 20, 10:39)
Mergytės, sveikos:)

prisijungiu prie jūsų.
Esu šiek tiek nerime.
Praeitą savaitę testas parodė, kad laukiuosi. Nuėjau pas ginekologe, jinai man nieko netikrino, sakė, kad dar tik 5 sav ir ateiti už 2 sav.
Tuo tarppu pas mane kelios bėdos. Kartais maudžia pilvą.. jau kokias 2 sav, atrodo, kad ten viduj kažkas vyksta ir kartais tiap nemaloniai (lyg per menesines). Kitas dalykas, tada, kai turėjo ateiti dienos, man buvo išskyros bet tokios vos vos rudos. Dabar kartais atsiranda tamsesnės išskyros, kartais neatsiranda. Pasakiau apie tai gydytojai, jinia nieko nesakė. Sakė, reikia palaukti, nes gali būti, kad nesivystantis nestumas. Žodžiu, kažkaip aš čia keistai jaučiuosi. Nejau enturėtų kažkokių vistų ar vitaminų išrašyti? Ar išskyros tamsesnės normalu? Ir man buvo keista, kad kai pasakiau, kad laukiuosi, gydytoja paklause "tai plauojat gimdyt, ar darysim valyma?"
Pasakykit, mergaitės, kaip ir kas. Dėkoju.


Sveika,

suprantu, kad sunku laukti, bet manau tai vienintele iseitis. As buvau irgi pas ginei kai buvo 4,5 savaites, sako paziurinm jeigu nori, bet nieko nematysim..tai paziurejo, gimda storesne, kt pozymiai lyg ir yra, bet nieko nemate..liepe ateit po poros savaiciu..tada jau gal bus matyt maziuliukas smile.gif o pilvo maudimas manau yra normalu..del isskyru sunku komentuoti..
Atsakyti