Įkraunama...
Įkraunama...

Pirma nėščiosios apžiūra ginekologo kabinete

QUOTE(Vitulka @ 2013 03 23, 19:03)
mane irgi pirmą kartą ant samalioto laipino ir tepinėlių paėmė. Vieną pienligei nustatyt, kitą onkocitologinį. Vnž tuo pačiu biggrin.gif  o jums nesakė kam tepinėlius paėmė?
įdomu, ką ten echoskopu žiūrėjo, juk širdutė dar neplaka  mastau.gif
kraujo neemė, antro vizito metu davė siuntimą, kad kraujo grupę nustatyt ir dar kažką

džiaukitės, kad stropi, nereik prašyt elementarių tyrimų.


Tepinėlius tiems dviems tyrimams atrodo ir paėmė ax.gif balandžio 4 vėl eisiu. Bus atsakymai.
Aš labiausiai nustebau dėl to, kad apie tą ginekologę prisiskaičiau daug nekokių atsiliepimų, bet tokio rūpesčio pacientu jau senokai nemačiau. Matyt dėl to, kad kreipiausi į privačią kliniką biggrin.gif
Atsakyti
as pirma kart nuejau tepineli paeme, ant rytojasu pasiskambinau sake viskas ok israse kazkokais zvakutes, folio rugsties gert ir psio sako ateik balandzio 8 su ranksluosciu, slapimu , nevalgisu pasisverus ir t..t anksti ryte -ziuresim wink.gif)
Atsakyti
QUOTE(trashke @ 2013 03 27, 17:49)
as pirma kart nuejau tepineli paeme, ant rytojasu pasiskambinau sake viskas ok israse kazkokais zvakutes, folio rugsties gert ir psio sako ateik balandzio 8 su ranksluosciu, slapimu , nevalgisu pasisverus ir t..t anksti ryte -ziuresim wink.gif)

Jei viskas ok, kam tos žvakės?
Ir kam tas rankšluostis?
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2013 03 27, 20:04)
Jei viskas ok, kam tos žvakės?
Ir kam tas rankšluostis?

Aha, man irgi keista, kam skirti žvakutes, jeigu geri tepinėlio rezultatai g.gif O rankšluostis gal po echoskopijos, pilvukui apsivalyti. Šiaip duoda vienkartinių rankšluostėlių, bet čia kaip kur kokia tvarka. Anksčiau pamenu kol nesilaukiau yra prašiusi ginekologė atsinešti rankšluostuką būtent šiuo tikslu smile.gif
Atsakyti
Tainiskart per pirma apsilankyma jas paskyre, kazkas nepatiko, o kai pasiskambinau tai sako viskas gerai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(trashke @ 2013 03 27, 19:50)
Tainiskart per pirma apsilankyma jas paskyre, kazkas nepatiko, o kai pasiskambinau tai sako viskas gerai wink.gif

kaip galėjo paskirt neatlikus tyrimų? blink.gif nuo ko, jei nežinojo diagnozės?
Atsakyti
nu sake kad tepinelis kazkokios ne tokios spalvos, paskyre zvakutes, sako pasiskambinkit del tikslesniu rezultatu, kai pasiskambinau sako mes jum paskyrem zvakutes daugiau nieko nereikia, to pakaks
Atsakyti
kokiam čia mieste? kaip sau norit, bet pagal tepinėlio spalva man nėra vaistų išrašę. išvis kol tyrimų nepadaro vaistų neišprašysi
Atsakyti
klaipedoj, tai kad cia net ne vaistai tos zvakutes skaitos wink.gif daktare sei ptai laba iegra, ir visi pas ja tik ir nori papult, nemanau kad nesamones daro.
Atsakyti
QUOTE(trashke @ 2013 03 28, 00:13)
klaipedoj, tai kad cia net ne vaistai tos zvakutes skaitos wink.gif daktare sei ptai laba iegra, ir visi pas ja tik ir nori papult, nemanau kad nesamones daro.

Aš irgi galvoju, kad verta pasitikėti gydytoja ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(trashke @ 2013 03 27, 23:13)
klaipedoj, tai kad cia net ne vaistai tos zvakutes skaitos wink.gif daktare sei ptai laba iegra, ir visi pas ja tik ir nori papult, nemanau kad nesamones daro.

kokia pavardė? kur dirba? ax.gif
Atsakyti
Per pirmą apsilankymą echo darė ir viskas. Ant kėdės nesodino, o ir nemanau, kad reik ten kištis... Pirmą kartą akušeris lindo (neskaitant tepinėlio streptokoko) likus savaitei iki gimdymo - kaklelį žiūrėjo.
Atsakyti