Įkraunama...
Įkraunama...

Pirma nėščiosios apžiūra ginekologo kabinete

kai as eisiu pas gydytoja bus 6-7 sav. sakykit ar jau darys ekoskopija ar matys kanors? Ir jeigu taip, tai ar gali vyras mane palydet, kad abu matytume? ar vyrai eina tik tada, kai jau viskas aisku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dytea @ 2013 10 01, 16:21)
kai as eisiu pas gydytoja bus 6-7 sav. sakykit ar jau darys ekoskopija ar matys kanors? Ir jeigu taip, tai ar gali vyras mane palydet, kad abu matytume? ar vyrai eina tik tada, kai jau viskas aisku  blush2.gif

valstybinėse nedarys. Echoskopas priklauso tik apie 12 savaitę
Atsakyti
QUOTE(dytea @ 2013 10 01, 16:21)
kai as eisiu pas gydytoja bus 6-7 sav. sakykit ar jau darys ekoskopija ar matys kanors? Ir jeigu taip, tai ar gali vyras mane palydet, kad abu matytume? ar vyrai eina tik tada, kai jau viskas aisku  blush2.gif



QUOTE(Vitulka @ 2013 10 02, 11:04)
valstybinėse nedarys. Echoskopas priklauso tik apie 12 savaitę


Daro ir valstybinese, gal nuo gydytojos priklauso. man dare ir pries 5 metus tik atejus 6 savaiciu ir va pries kelis menesius dare, kai buvo 6 savaites.
Jos ten turi vietoj echo kabineta ir pasidaro, pasidziuri, o normaliai 19sav apziurai jau siuncia pas echoskopuotoja
Atsakyti
QUOTE(Batukė @ 2013 10 04, 11:37)
Daro ir valstybinese, gal nuo gydytojos priklauso. man dare ir pries 5 metus tik atejus 6 savaiciu ir va pries kelis menesius dare, kai buvo 6 savaites.
Jos ten turi vietoj echo kabineta ir pasidaro, pasidziuri, o normaliai 19sav apziurai jau siuncia pas echoskopuotoja

turi kabinetą. Man pati ginė echoskopavo, nesiuntė pas echoskopuotoją.
Matyt nuo gydymo įstaigos priklauso, ne ginės, nes pinigus kainuoja.
Ir pagal įstatymą nepriklauso, todėl ir reikalaut negali smile.gif
Atsakyti
Kad echoskopa tikrai daro visokiose ligoninese nepriklausomai nuo savaiciu
Atsakyti
QUOTE(jovitelius @ 2013 10 13, 22:11)
Kad echoskopa tikrai daro visokiose ligoninese nepriklausomai nuo savaiciu

Ligoninėse nežinau, neteko važiuot, kol gimdyt nereikėjo smile.gif
Atsakyti
Teko susidurti tai tikrai siuncia thumbup.gif o privaciai taip pat tikrai nereikia 12savaiteliu laukti thumbup.gif
Atsakyti
Labukas, aš ir po pirmo apsilankymo. Iš karto išklausinėjo kaip kas, po to iš karto nusivedė padarė echoskopija. Pasakė, kad viskas tvarkoje, nėštumas gimdoje. Už poros savaičiu einu kitu tyrimu darytis smile.gif Nėštumas 4-5 savaičiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LiKraRa: 29 spalio 2013 - 13:45
Sveikutes, as ir prisijungsiu smile.gif spalio pradzioje niekaip nesulaukiau menesiniu, pasidariau 3 testus, ir visi II bigsmile.gif tj is karto uzsirasiau pas gine, i paprasta poliklinika (siauliu, dainu pol) na ir kagi, pasakiau apie teigiamus testus, gydytoja paklause ar gimdysiu blink.gif ..pasakiau kad taip. gydytoja pasake kad per mazai laiko veluoja menesines, kad dar nieko nesimatys, kad nera reikalo lysti i vidu, ir be reikalo draskyti kaklelio.. ir kad ateiciau uz keliu savaiciu..pasakiau kad taip, ir kad jauciu stipru skausma, maudima pilvo apacioje, lyg pries menesines pojuciai. ji pasake kad cia taip turi buti ir viskas nrml, gydytoja buvau patenkinta. na kagi, apsilankiau pas gyd praeita diena, paskraidino, pamaide ir pasake kad taip, esu nescia, kokias 7,8 savaites, israse folio rugsties, prirase tyrimu ir uzvede kortele, dar pasvere ir pamatavo spaudima ir sake ateiti uz poros savaiciu. pilvo skausmai sumazejo, dar kartais uzeina bet retai jau, o seip, kartais papykina rytais ar nuo kokio kvapo suerzina, o daugiau jokiu simtomu g.gif kazi kada ekoskopa daryti turetu ??? labai noriu isitikinti ar viskas gerai, nes buna kad paskauda tj kairi, tj desni sono apacia..
Atsakyti
QUOTE(teduke meskiuke @ 2013 11 02, 12:56)
kazi kada ekoskopa daryti turetu ???

valstybinėse poliklinikose, jei nėštumas normalus, tik 19-20tą savaitę echoskopuos.
Atsakyti
smile.gif sveikos, gal galite rekomenduoti gerą privačią ginekologę Vilniuje pirmai apžiūrai?
Atsakyti
QUOTE(Edukologe @ 2013 11 15, 21:28)
smile.gif  sveikos, gal galite rekomenduoti gerą privačią ginekologę Vilniuje pirmai apžiūrai?

gyd. Kasilovskiene, dirba Maxmeda (prie Mindaugo maximos)
Atsakyti