Įkraunama...
Įkraunama...

Filmuotos medžiagos įrašymas į PC

QUOTE(dalyte.uk @ 2007 04 20, 17:49)
del LINK tai tikrai nebloga,jokio skirtumo ar is kameros per telika ziureti ar is disko.ziurint kaip perasysi blush2.gif kokiu formatu ir kiek suspausi g.gif  g.gif


avi formatas, pasirinkau geriausią kokybę,kol kas nespaudžiau, bet jei žiūriu pilnam lange tai rodo prasčiau nei per teliką g.gif
Atsakyti
Sveikos.Gal kas galite patarti, kaip perkelti filmuotą medžiagą iš miniDV į kompiuterį ? Man niekaip nesiseka verysad.gif .Instaliavau programėlę, kuri buvo prie kameros,neišėjo.Aš jungiuosi per USB jungtį.Parašykite, kaip jūs tai darote.Kokią programą naudojat ? Ačiū verysad.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2007 07 01, 22:18)
Sveikos.Gal kas galite patarti, kaip perkelti filmuotą medžiagą iš miniDV į kompiuterį ? Man niekaip nesiseka  verysad.gif .Instaliavau programėlę, kuri buvo prie kameros,neišėjo.Aš jungiuosi per USB jungtį.Parašykite, kaip jūs tai darote.Kokią programą naudojat ? Ačiū verysad.gif  4u.gif

na man rodos USB yra per lėtas DV kopijavimui. Su juo nebent galite perkopijuoti nuotraukas iš DV kameros.

Vaizdo medžiagą reikia kopijuoti per FireWire. Tam į kompiuterį teks įdėti FireWare kortą.

pasakykit ar kompiuteris nešiojamas ar ne ir pasakysiu kiek kainuos.
Atsakyti
Kompiuteris nešiojamas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2007 07 01, 22:27)
Kompiuteris nešiojamas  smile.gif

Nešiojamam kompiuterį gali būti dviejų tipų lizdai:

PCMCIA (jam tinkama korta yra čia: http://www.bms.lt/?preke=28160) dar gali skirtis greitis būna 1x ir 2x todėl geriausia į parduotuvę eiti su kompiuteriu, ir jums turėtų patarti.
ir Express, naujesnio modelio, jei tokia yra siūlau naudoti ją. (jam kortos BMS neradau, tačiau gal yra kokioj kitoj parduotuvėj. )

gali būti kad kompiuteryje yra abiejų tipų lizdai.
Atsakyti
Ačių už patarimus. 4u.gif .Bandysiu ieškoti,bent užvedėt ant kelio.O tai visai nusivylusi buvau verysad.gif .Apie jungtis kompiuteryje irgi nieko neišmanau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2007 07 01, 23:34)
Ačių už patarimus. 4u.gif .Bandysiu ieškoti,bent užvedėt ant kelio.O tai visai nusivylusi buvau  verysad.gif .Apie jungtis kompiuteryje irgi nieko neišmanau  blush2.gif


esu ir per usb ripines is kameros i kompa. vaizdas tik gaunasi nelabai kokybiskas, bet is esmes tai visai imanoma..
Atsakyti
QUOTE(Flymanas @ 2007 07 02, 09:49)
esu ir per usb ripines is kameros i kompa. vaizdas tik gaunasi nelabai kokybiskas, bet is esmes tai visai imanoma..

Kai kurių kamerų softas neduoda kopinti per USB. Taip buvo su mano svainio Sony MiniDV. Tai tik per FireWire pilna kokybė persikopijuoja. Bet vienai kasetei reikia apie 13 GB laisvos vietos...
Atsakyti
QUOTE(Flymanas @ 2007 07 02, 08:49)
esu ir per usb ripines is kameros i kompa. vaizdas tik gaunasi nelabai kokybiskas, bet is esmes tai visai imanoma..


O man kompiuteris per USB jungtį visai kameros neatpažįsta.
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2007 07 02, 20:24)
O man kompiuteris per USB jungtį visai kameros neatpažįsta.

čia kažkokios nesąmonės----kas gi taip daro?
vaizdą įsikelsi per Firewire,jei notebookas turi (greičiausia),bet vis tiek reik video softo su Capture funkcija!
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2007 07 02, 19:51)
čia kažkokios nesąmonės----kas gi taip daro?
vaizdą įsikelsi per Firewire,jei notebookas turi (greičiausia),bet vis tiek reik video softo su Capture funkcija!


Tai aš ir klausiu, nes nežinau kaip daryti.O kas tas video softas su capture funkcija ?Atsiprašau, gal kvailai skamba , bet aš tikrai nežinau blush2.gif Maniau turiu kompą, programą, laidus ir galiu perkelti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2007 07 02, 21:22)
Tai aš ir klausiu, nes nežinau kaip daryti.O kas tas video softas su capture funkcija ?Atsiprašau, gal kvailai skamba , bet aš tikrai nežinau  blush2.gif Maniau turiu kompą, programą, laidus ir galiu perkelti  biggrin.gif

nežinau kaip Windowsai,bet aš jau minėjau čia,kad naudojamės Ulead Video Studio programa (universali darbui su video medžiaga),yra aišku ir daugiau tų programų...Manau,kad naujokui šitoj srity vis gi reik parodyti gyvai,kaip tai daroma,nei čia rašinėt....
Papildyta:
na ir dar pridursiu,kad perkelt video yra vienas daiktas,o paskui jį dar reik ir suspaust iki atatinkamo lygio,-prasideda žaidimas su kodekais... g.gif
Ne viskas taip paprasta su ta videoprodukcija... blush2.gif
Atsakyti