Įkraunama...
Įkraunama...

Filmuotos medžiagos įrašymas į PC

QUOTE(logika @ 2007 03 30, 13:50)
o kaip man kompiteryje apversti nufilmuotą vaizdą? g.gif

Apversti? Kuria prasme? Viršų su apačia, ar galą atkelti i priekį? Normaliai perkėlus vaizdas būna tvarkingas.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 03 30, 14:39)
Apversti? Kuria prasme? Viršų su apačia, ar galą atkelti i priekį? Normaliai perkėlus vaizdas būna tvarkingas.

kad ten nufilmuota šonu.o reikia,kad rodytų vertikaliai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(logika @ 2007 03 30, 17:55)
kad ten nufilmuota šonu.o reikia,kad rodytų vertikaliai  blush2.gif

Naudokitės gūgliu.
Atsakyti
labas.kaip filmouta medziaga pakeisti i dvd formata.perkeliau viska i kompa yra avi formatu.15 min kazkur 2gb g.gif
Atsakyti
QUOTE(dalyte.uk @ 2007 04 17, 08:53)
labas.kaip filmouta medziaga pakeisti i dvd formata.perkeliau viska i kompa yra avi formatu.15 min kazkur 2gb g.gif

Aš naudoju retkarčiais ulead dvd movie 3. O ar apsimoka dėl 15min irašinėti dvd diską?
O konvertavimui ivesk i google avi to dvd converter, ir gausi kruvą nuorodų.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 04 17, 16:56)
Aš naudoju retkarčiais ulead dvd movie 3.  O ar apsimoka dėl 15min irašinėti dvd diską?
O konvertavimui ivesk i google avi to dvd converter, ir gausi kruvą nuorodų.

matai.as turiu pinacle studio 9,cia isrinkau reikalinga medziaga.tai tiek ir gavos.draugam reikia permesti,bet cia 2 gb g.gif .o per nero ar galima?
Atsakyti
QUOTE(dalyte.uk @ 2007 04 17, 22:28)
matai.as turiu pinacle studio 9,cia isrinkau reikalinga medziaga.tai tiek ir gavos.draugam reikia permesti,bet cia 2 gb g.gif .o per nero ar galima?

Žiurint kokios kokybės reikia. Siuntimui netu buvau 2gb suspaudęs iki 200mb. Kokybė nekažin kokia, bet žiurėti galima.
Dėl nero, su papildiniais , atrodo, galima. Nors pats niekada nemėginau.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 04 17, 20:33)
Žiurint kokios kokybės reikia. Siuntimui netu buvau 2gb suspaudęs iki 200mb. Kokybė nekažin kokia, bet žiurėti galima.
Dėl nero, su papildiniais , atrodo, galima. Nors pats niekada nemėginau.

kazin kokia programa geriausiau naudoti butu ax.gif dabar per interneta parsisiunciau kazkokia cucusoft.eisiu paziuret per dvd kas gavos bigsmile.gif
Atsakyti
o kaip žinoti ar pas mane USB 2.0 ar ne g.gif Jei žinočiau, kad ne tai gal reikia nuspirkti i.LINK laidą, gauti geresnei nokybei g.gif Pas mane kamera SONY DCR-HC19E
Atsakyti
QUOTE(Frėja @ 2007 04 20, 12:48)
o kaip žinoti ar pas mane USB 2.0 ar ne g.gif  Jei žinočiau, kad ne tai gal reikia nuspirkti i.LINK laidą, gauti geresnei nokybei  g.gif  Pas mane kamera SONY DCR-HC19E

pas mane kamera irgi tokia ir kompas sony.tai as tik su LINK kabeliu galiu perkelti.su USB tik paziureti vaizda per kompa
Atsakyti
QUOTE(dalyte.uk @ 2007 04 20, 17:32)
pas mane kamera irgi tokia ir kompas sony.tai as tik su LINK kabeliu galiu perkelti.su USB tik paziureti vaizda per kompa


Aš tai persikelt galiu mirksiukas.gif Bet norėčiau jeigu įmanoma geresnės kokybės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Frėja @ 2007 04 20, 15:38)
Aš tai persikelt galiu  mirksiukas.gif  Bet norėčiau jeigu įmanoma geresnės kokybės  ax.gif

del LINK tai tikrai nebloga,jokio skirtumo ar is kameros per telika ziureti ar is disko.ziurint kaip perasysi blush2.gif kokiu formatu ir kiek suspausi g.gif g.gif
Atsakyti