Įkraunama...
Įkraunama...

Filmuotos medžiagos įrašymas į PC

Aš manau, kad taip neturėtų būti mirksiukas.gif
Atsakyti
labas.parsisiunciau Pinnacle Studio 9 bet niekaip nesuinstaliuoju g.gif gal ka netaip spaudziu.gal kas padesit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 02 19, 18:44)
jungties tipas kokybei įtakos nedaro jokios.

Pasirodo, įtaką turi. Nusipirkau kabeliuką, pasisiunčiau video per firewire jungtį. Tai su video siųsta per USB nėra net ką lyginti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2007 03 08, 16:23)
Pasirodo, įtaką turi. Nusipirkau kabeliuką, pasisiunčiau video per firewire jungtį. Tai su video siųsta per USB nėra net ką lyginti  doh.gif

Neturi, jei USB jungtis antros versijos (2.0).
Atsakyti
smile.gif+2007 03 08, 16:49-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 03 08, 16:49)
Neturi, jei USB jungtis antros versijos (2.0).

Taigi taigi, būtent.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 03 08, 17:27)
Taigi taigi, būtent.

Teoriškai pralaidumo pakanka. O praktiškai ar mėginote sulyginti kokybe?
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 03 08, 19:32)
Teoriškai pralaidumo pakanka. O praktiškai ar mėginote sulyginti kokybe?

Pasitaisau!
Visų pirma, reikėtų žinoti apie kokią videokamerą eina kalba.
Tik iš paskutinių laidų Panasonic (Matsushita) firmos miniDV videokamerų naudojant su kamera duodamą programą galima pilna kokybe perkelti filmuotą medžiagą į PC per USB 2.0!
Iš visų kitų videokamerų pilna kokybe perkelti medžiagą per USB, NEPAVYKS!
Atsakyti
Aš turiu klausimą : o jei mūsų kamera caro bedančio laikų t.y. 10 metų senumo ar galima iš tokios kameros perkelt į kompą vaizdą ar tik į grotuvą perrašyt turiu omeny į kasetę g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2007 03 09, 00:10)
Aš turiu klausimą : o jei mūsų kamera caro bedančio laikų t.y. 10 metų senumo ar galima iš tokios kameros perkelt į kompą vaizdą ar tik į grotuvą perrašyt turiu omeny į kasetę g.gif

Galima. Tam reikalui reikia turėti "Capture" įrenginį arba TV tiunerį su vaizdo įvestimi.
Atsakyti
smile.gif+2007 03 08, 23:23-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 03 08, 23:23)
Galima. Tam reikalui reikia turėti "Capture" įrenginį arba TV tiunerį su vaizdo įvestimi.

O tas Capture įrenginys mastau.gif kas tai galima jį nusipirkt? kiek kaštuoja? ar geriau naują kamerą nusipirkt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2007 03 09, 00:28)
O tas Capture įrenginys mastau.gif kas tai galima jį nusipirkt? kiek kaštuoja? ar geriau naują kamerą nusipirkt  lotuliukas.gif

Capture įrenginys;
TV Tiuneris su įrašymo f-ja.
Atsakyti
o kaip man kompiteryje apversti nufilmuotą vaizdą? g.gif
Atsakyti