Įkraunama...
Įkraunama...

Filmuotos medžiagos įrašymas į PC

QUOTE(Bighead @ 2006 04 29, 20:54)
Butu galima pamokyti Jus (pas jus) vietoj. Rasykit AZ.
SU pagarba.....


Su pagarba ....Kaunas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Solve @ 2006 04 28, 22:40)
Kai paspaudziau Play, rode ir kameroj ir programos lange esanciame ekranelyje bet jis niekaip nereaguoja kai as jo prasau "Burn on CD". doh.gif


pirma reikia video medziaga istraukti is kameros "Capture" paskui tik daryti "burn"

siaip kiek esu naudojas programu tai yra 4 pagrindinia zingsniai
1: prijungti kamera prie kompo (jei programos ekrane matai vaizda reiskias viskas thumbup.gif )
2: perkelti video is kameros i PC "Capture"
3: video redagavimas (karpymas, efektai, muzikike ir t.t ) "Edit"
4: filmo darymas i HDD ar CD "create movie" "Burn CD" ar kazkas panasaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbuzgalvis: 04 gegužės 2006 - 10:32
As tai ikeliu filmuka is SONY kameriuko i Uead Video studio 7 basic ar pan. Nu bet kaip ji man nepatinka schmoll.gif Paskui tokio formato negaliu niekur panaudoti. Kaip ji pakeisti?
Buna kai nuotraukas is filmo karpau, tai galas zino ka nuspaudziu, kad viena karta formatas kaip ir zmoniskas, o kita karta vel tas uleadas neraliuotas doh.gif

Gal zinot kokia programele, kuri tiktu ir blondinem? blush2.gif
Atsakyti
Nufilmavau keletą vaizdelių su fotoaparatu, bet buvau pasukusi aparatą vertikaliai. Įkėlus vaizdą į kompiuterį, jis matomas gulsčiai. Gal kas žinot, ar įmanoma vaizdą pasukt vertikaliai (kaip rotuojam nuotraukas)? Ar tam reikia kokių spec. programų?
Atsakyti
QUOTE(astukas @ 2006 11 15, 14:40)
Nufilmavau keletą vaizdelių su fotoaparatu, bet buvau pasukusi aparatą vertikaliai. Įkėlus vaizdą į kompiuterį, jis matomas gulsčiai. Gal kas žinot, ar įmanoma vaizdą pasukt vertikaliai (kaip rotuojam nuotraukas)? Ar tam reikia kokių spec. programų?

Reiks specialios programos. Gali atsisiusti nemokama VirtualDub (google rasi). Isijungus atsidarai filmuka savo, tada video->filters->add pasirenki rotate, tada ok. pasirenki laipsnius 90 ir ok. dar pasirenki kokiu formatu nori suspasut video, video->compression, jei instaliuota kompe rinkis xvid ar divx ir daryk file->save as.
Atsakyti
QUOTE(Pazystamo @ 2006 11 15, 22:10)
Reiks specialios programos. Gali atsisiusti nemokama VirtualDub (google rasi). Isijungus  atsidarai filmuka savo, tada video->filters->add pasirenki rotate, tada ok. pasirenki laipsnius 90 ir ok. dar pasirenki kokiu formatu nori suspasut video, video->compression, jei instaliuota kompe rinkis xvid ar divx ir daryk file->save as.



Nu kaip aciu
clap.gif
Atsakyti
O man reikia, kad garsa isjungtu, ten padaryt taip? Einu atsusiusiu ir bandysiu, bet parasykit kas nors kaip tik vaizda palikt. 4u.gif
Atsakyti
labas radau sena tema.bet man aktuali blink.gif mes turim kamera,bet niekaip nemokam perkelti i kompiuteri.galiu tik paziureti per kompa kas nufilmuota.daugiau nieko blush2.gif
Atsakyti
Gal galėtumėte pasidalinti info, su kokia programa montuojate video failus, pvz. filmuotus su skaitmeniniu fotoaparatu. Windows movie maker'is kažkodėl pas mane stringa ir niekaip neįmanoma pabaigti kurti filmuko. Gal kas nors žinote kokią nors kitą programą, su kuria būtų galima sumontuoti video medžiagą for free? g.gif
Atsakyti
doh.gif turiu ir aš tokią bėdą doh.gif mūsų kamera Panasonic NVGS 17,bet kai aš sujungiu su kompu kamera neišmeta jokios lentelės tik garsas toks būna,tai suprantu kad pasijungia,ir nuėjus į mano kompiuteris matau kad jinai pajungta g.gif
user posted image
kai atsidarau rodo taip g.gif
user posted image
foto persikeliu paleidus vaizdą kameroj ir spausdama kampe fotografuoti ax.gif
user posted image
o kaip video perkelti ką spausti ir iš kur kokią nors reikallingą programą parsisiusti,nes jokio CD nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
Temoje jau buvo rašyta visa eiga. Labai paprasta perkėlimui, redagavimui pinnacle studio. Medžiaga keliu per firewire plokste. Namuose pastaruoju metu darbui su video naudoju adobe premiere pro programėle.
Atsakyti
mes tai montuojam su pinnacle studio 9. liuks programa thumbup.gif
Atsakyti