Įkraunama...
Įkraunama...

Filmuotos medžiagos įrašymas į PC

QUOTE(Kokere @ 2006 03 05, 12:16)
Ar tu is to Sony kompakto suinstaliavai programa i savo kompiuteri? gal tame paciame CD yra ir tavo vaizdo kameros tvarkykles-jas irgi reikia suinstaliuoti. Tik po to, perkrovus kompiuteri, galesi permesti info is kameros i kompa.



Sisiinstaliavau Sony programa, nu dar pasiknaisiosiu, paziūresiu... Aciu uz pagalba thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzgalvis @ 2006 03 03, 13:32)
esu isbandes dauk visokiu programu video redagavimui, tai labiausiai patiko Pinnacle Studio.
dabar naudoju 10 versija, bet ir 8 ir 9 buvo neblogos.
programos vartotojo sasaja yra labai patogi. turi daug suspaudimo formatu, efektu, filtru, PIP ir CHROMA KEY funkcijas, tiesioginio rasymo i CD funkcija. ir tt.
Aisku programa yra mokama (ir gan nemazai kainuoja) taciau vaistuku yra pakankamai

o kaip tu ją parsisiuntei ax.gif gal gali paaiškint ir vaistukų surast ax.gif
laukiu atsakymo į až 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolančiukas: 05 kovo 2006 - 17:09
pirma karta sia programa parsisiunciau su emule , 10 versija radau vietinio tinklo ftp ( meganet tinkle kaune).
10 versija 3 CD sveria todel su emule ilgokai uztruktu , tai siulau pabandyt 8 ar 9, jei reikes vaistuku - padesiu doctor.gif
Papildyta:
QUOTE(AsJa @ 2006 03 05, 12:00)
Gal gali paaiškinti plačiau, gal reikia juos papildomai susinstaliuoti. Labia būčiau dėkinga. Nesu kažkokia gluša, namau, kad nusimanau tose kompose, kameruose, bet su šita kamera vienas vargas.

parasyk savo kameros pilna pavadinima, tada bus truputi aiskiau kur problemos ieskot
Atsakyti
SOS!PAdekit is kompo perkelti nufilmuota medziaga i DVD. I CD erkeliu ir jokiu problemu, bet DVD formatu niekaip.SOS unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pupux @ 2006 03 07, 19:06)
SOS!PAdekit is kompo perkelti nufilmuota medziaga i DVD. I CD erkeliu ir jokiu problemu, bet DVD formatu niekaip.SOS unsure.gif


Su kokia programa bandei perkelti?
Atsakyti
QUOTE(arbuzgalvis @ 2006 03 05, 21:24)
pirma karta sia programa parsisiunciau su emule , 10 versija radau vietinio tinklo ftp ( meganet tinkle kaune).
10 versija 3 CD sveria todel su emule ilgokai uztruktu , tai siulau pabandyt 8 ar 9, jei reikes vaistuku - padesiu doctor.gif


parsisiunčiau 9.3 versiją, bet reik vaistukų ax.gif lauksiu 4u.gif
Atsakyti
sveiki, turiu kelias prifilmuotas mini video kasetes, tačiau nemoku perrašyti į cd ar dvd blush2.gif Gal už tam tikrą mokestį man galėtų kas nors jas perrašyti? Reikėtų gal kai kuriuos momentus iškirpti, muzikėlę iš kompakto prirašyti... mirksiukas.gif
Tik tiek. Kas gali man pagelbėti, parašykit į az. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupux @ 2006 03 07, 20:06)
SOS!PAdekit is kompo perkelti nufilmuota medziaga i DVD. I CD erkeliu ir jokiu problemu, bet DVD formatu niekaip.SOS unsure.gif


Tikiuosi pas tave DVD diskas įrašantis, parsisiųsk programa Nero Vision Express ir galėsi DVD įrašinėti. Aš su šia programa iš savo kameros duomenis nukraunu, susidelioju kaip man reikia ir įrašau į DVD.
Atsakyti
[quote=AsJa,2006 03 10, 20:21]
Sorry uz velavima,Siaip as internetu naudojosiu tik darbe. kaip as galiu parsisiuti si aprograma? Ar as ja galesiu isisrasyti i CD ir namie insistaliuoti? O bandziau perrasineti per Windowsus i DVD.Ar mokama programa?Aciu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupux: 13 kovo 2006 - 18:15
QUOTE(Cukraus-pudra @ 2006 03 10, 14:20)
sveiki, turiu kelias prifilmuotas mini video kasetes, tačiau nemoku perrašyti į cd ar dvd  blush2.gif Gal už tam tikrą mokestį man galėtų kas nors jas perrašyti? Reikėtų gal kai kuriuos momentus iškirpti, muzikėlę iš kompakto prirašyti...  mirksiukas.gif
Tik tiek. Kas gali man pagelbėti, parašykit į az. Ačiū  4u.gif

video redagavimas yra labai "intymus" reikalas smile.gif
kadras kuris tau atrodo svarbus kitam gali buti nereiksmingas, todel jei turi kompiuteri, laidus ir pacia kamera, siulau paciai pabandyti visa sita reikala atlikti,
aisku is pirmo karto nelabai kas gausis bet mokytis niekada nevelu, o ir pagalbos manau sulauksi smile.gif
Atsakyti
[quote=pupux,2006 03 13, 19:14]
[quote=AsJa,2006 03 10, 20:21]
Sorry uz velavima,Siaip as internetu naudojosiu tik darbe. kaip as galiu parsisiuti si aprograma? Ar as ja galesiu isisrasyti i CD ir namie insistaliuoti? O bandziau perrasineti per Windowsus i DVD.Ar mokama programa?Aciu biggrin.gif
[/quote]

Pabandyk per e-mule, aš tai nusipirkau kompaktą su šia programėle turguje už 5 Lt. Be to gali parsisųsti iš čia, tik ribotas laikas http://www.nero.com/.../Downloads.html dar galima paieškoti vaistukų šiai programai, be to 3*-čiame šio forumo ir šios temos lape yra tema CD/DVD diskų įrašymas, pasiskaityk, gal ten ką įdomaus ir naudingo rasi, ten ir programėlių nuorodų yra. taip paptrastai į DVD neįrašysi ir DVD kiektasis disktas dažnai būna , kad tik nuskaito DVD, bet neįrašinėje, ant tavo kietojo disko t.b. (kur kompaktą dedi į kompą) užrašyta DVD rom ir tokios raidės RW- ar RW +, tada DVD yra įrašantis. Jeigu surasiu Nero vision menokamą, tai tau parašysiu.
Atsakyti
Mes turim paprasta video kameryte, i kuria isistato ir mazyte video kasete ir atminties skaitmenine plokstele. Bet kadangi tos atminties (nepamenu kaip vadinasi doh.gif )nepirkom, tai labai butu gerai suzinoti, kaip ta medziaga filmuota kaseteje, perrasyti i kompiuteri?
Kazkaip reiketu konvertuoti bet kaip su kokia programa? Gal dar kazkoks aparatas tam yra special?
Aciu uz pagalba 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti