Įkraunama...
Įkraunama...

Filmuotos medžiagos įrašymas į PC

QUOTE(dilditele @ 2012 02 03, 21:49)
Sveiki

Turiu ulead videostudio ir ne viska ikertu toje programoje. Persirasiau is juosteles filma ir noreciau ji siek tiek pakoreguot, ypac pakarpyt. Kai uzkraunu fima i programa noreciau ji matyt po kadra isskirstyta (timeline view)...nu nepasidaro man taip, matosi vienas kadras. Ar kazka ne taip darau?


Vadinasi kamera kadrais (Chapter) nesuskirstė. Turi kelis kartus tą patį kelti ir karpyti gabalais
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2012 02 04, 10:54)
Vadinasi kamera kadrais (Chapter) nesuskirstė. Turi kelis kartus tą patį  kelti ir karpyti gabalais


Oi kaip aciu uz atsakyma 4u.gif ...o ar galima perrasant ka nors nustatyti, kad tais chapter suskirstytu?
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2012 02 05, 13:30)
Oi kaip aciu uz atsakyma  4u.gif ...o ar galima perrasant ka nors nustatyti, kad tais chapter suskirstytu?

Reikia skaityti kameros instrukciją. Tas skirstymas vyksta automatiškai. Ir kai filmuojama epizodais. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2012 02 06, 09:09)
Reikia skaityti kameros instrukciją. Tas skirstymas vyksta automatiškai. Ir kai filmuojama epizodais. mirksiukas.gif


As is video grotuvo irasineju...taip ir maniau, kad turetu automatiskai suskirstyti...dekui uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2012 02 06, 20:36)
As is video grotuvo irasineju...taip ir maniau, kad turetu automatiskai suskirstyti...dekui uz atsakyma

Iš video grotuvo tikriausiai nebus suskirstymo, nes jau iš kameros perrašant į kasetę nieko neskirstyta, o sujungta ir įrašyta kaip vientisas vaizdas. Teks pavargti karpant ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2012 02 06, 20:40)
Iš video grotuvo tikriausiai nebus suskirstymo, nes jau iš kameros perrašant į kasetę  nieko neskirstyta, o sujungta ir įrašyta kaip vientisas vaizdas. Teks  pavargti karpant  ax.gif


supratau
Atsakyti
Na man dar vienas klausimas iskilo. Ar galima is videko per firewire jungti perrasyt? Maciau kazkoki priedeli uzrodet neseniai. Ar cia tokio daikto man reikia?
Atsakyti
sweiki gal kas turit kokia programa kur ikelti is kameros filmuota medziaga pas mane kamera samsung digital
Atsakyti