Įkraunama...
Įkraunama...

Filmuotos medžiagos įrašymas į PC

Gal nuneškite jūs tuos DVD žmonėms, užsiimantiems video ir jie jums padarytų ką reikia.

Nes, neįsižeiskite, jūs visiškai nieko nenutuokiate video formatuose bei video apdorojime ir tiesiog grybaujate...
Atsakyti
QUOTE(lituanus vulgaris @ 2011 07 30, 08:34)
Gal nuneškite jūs tuos DVD žmonėms, užsiimantiems video ir jie jums padarytų ką reikia.

Nes, neįsižeiskite, jūs visiškai nieko nenutuokiate video formatuose bei video apdorojime ir tiesiog grybaujate...


Jie padarys tą, ką reikia jiems. Neturiu aš tiek laiko, kad sėdėti pas juos ir minutėmis aiškinti ką reikia iškirpti. Ten 16 GB filmuotos medžiagos (maždaug 6 valandos) verysad.gif

Būtent todėl ir prašau pagalbos, jei "negrybaučiau" - neklausčiau ir pasidaryčiau... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimakp: 30 liepos 2011 - 12:02
Gal kas zinote... Turiu kamera su firewire jungtim, nusipirkau siandien ta plokste, idejau i kompiuteri, suinstaliavau, atrodo viskas ok. Bet kai pajungiu kamera, jis nereaguoja visai.. Kokioj programoj turi buti kamera - play, pause ir pan? Turiu du kabelius, viena originalu nuo kameros, kita gavau kartu su plokste., neveikia su nei vienu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(laimakp @ 2011 07 30, 13:02)
Būtent todėl ir prašau pagalbos, jei "negrybaučiau" - neklausčiau ir pasidaryčiau... verysad.gif

Tai aš jau sakiau - su Streamclip galite padaryti tai, ko jūs pageidaujate.
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2011 07 31, 20:38)
Gal kas zinote...

Jau susitvarkiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2011 07 31, 20:38)
Gal kas zinote... Turiu kamera su firewire jungtim, nusipirkau siandien ta plokste, idejau i kompiuteri, suinstaliavau, atrodo viskas ok. Bet kai pajungiu kamera, jis nereaguoja visai.. Kokioj programoj turi buti kamera - play, pause ir pan? Turiu du kabelius, viena originalu nuo kameros, kita gavau kartu su plokste., neveikia su nei vienu verysad.gif

Jums kamera neatsiras kaip diskas. Su atitinkama programa reikia vaizdą iš jos paimti.
Atsakyti
QUOTE(lituanus vulgaris @ 2011 08 01, 09:01)
Jums kamera neatsiras kaip diskas. Su atitinkama programa reikia vaizdą iš jos paimti.

Man apskritai nereagavo i kamera kaip new hardware, nereagavo i ja niekaip ir niekur rasti negalejau, tada perdejau ta plokste i kita jungti ir viskas susitvarke.
Atsakyti
gal galite kas paaiskinti,turim kamera sony ,irasinea ne i kasetele bet i diskeli,sugalvojau perkelti i pc vaizdo irasa ir nemoku ,gal kas paaiskintu,yra usb lizdas,kuris pasijungs prie kompo ir prie kameros o kaip toliau?siaip tai is tu diskeliu ir dvd priima bet neta diskeli nusipirkau ir nerodo i dvd idejus ,reikejo dvd +rw o as ,irasiau i dvd -rw ir dvd nenuskaito,tai ka butu galima padaryti?
Atsakyti
Gal galite rekomenduoti kokia kita programa, ne StreamClip? Man reikia is miniDV kameros isirasyti vaizdelius i PC.
Atsakyti
Sveiki, iskilo klausimas, turime kamera ir visada i pc keldavome per firewire, pirkome plokste su laidu...... dabar stacionariu kompu namie neliko, yra tik nesiojami, ar yra koks nors irenginys kad ta programa butu galima i nesiojama kompa is kameros duomenis perkelti, ar koki prieda gal nusipirkti reikia?
Atsakyti
QUOTE(coliuke29 @ 2011 11 07, 15:51)
gal galite kas paaiskinti,turim kamera sony ,irasinea ne i kasetele bet i diskeli,sugalvojau perkelti i pc vaizdo irasa ir nemoku ,gal kas paaiskintu,yra usb lizdas,kuris pasijungs prie kompo ir prie kameros o kaip toliau?siaip tai is tu diskeliu ir dvd priima bet neta diskeli nusipirkau ir nerodo i dvd idejus ,reikejo dvd +rw o as ,irasiau i dvd -rw ir dvd nenuskaito,tai ka butu galima padaryti?

jei neklystu, baigiant filmavimą reikia padaryti finalezed ar kaip ten rašosi toj sony kameroj. Ištrauki dvd ir dedi į kompą bei žiūri.
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2011 12 14, 20:06)
Gal galite rekomenduoti kokia kita programa, ne StreamClip? Man reikia is miniDV kameros isirasyti vaizdelius i PC.

Pinnacle Studio mirksiukas.gif
Atsakyti