Įkraunama...
Įkraunama...

Filmuotos medžiagos įrašymas į PC

QUOTE(muse+ @ 2010 11 23, 11:02)
KAS DIRBOT SU ULEAD?Tiesiog nebezinau ka daryti, nes padariau nebloga trumpa filmuka, bet...niekaip i diska neina irasyti.Zodziu, galiu tik savo kompe matyti sukurta video, o kai baigsis bandomasis laikotarpis, tai ir isvis nebegalesiu perziuret. verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

na tai bandoma laikotarpi galim ir prailgint...negi naujiena? smile.gif
Atsakyti
Bet man ateity reiks ta filmuka pademonstruot ne namie, o sita galiu tik per savo kompa parodyt, tai irasyti anksciau ar veliau man reiks. smile.gif Be to dabar as jau ta trial isinstaliavau, gavau normalia programa, bet problemos, supratau, kad ne pacioj programoj, o kompe su nustatymais, bandysiu kitos temos ieskot, nes ffdshow zenkliukus man meta darbalaukio juostoj, tai ten kazkas neatitinka g.gif
Atsakyti
Yesss drinks_cheers.gif thumbup.gif issiaiskinau.Bet landziojau ir po uzsienio forumus blink.gif doh.gif Parasysiu ir kitiems, kam problemu kils-Del to, kad tarp nuotrauku 3D efektus ikisau.Nezinau, gal cia tik mano kompui taip, bet kai tik pakeiciau efektus, isirase thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2010 09 29, 18:31)
kaip perkelti viska is video kasetes?

Aš turiu tokį daikčiuką
http://www.kworld-gl.......=391&flag=1
Labai lengva naudoti. A tiesa tai adapteris per kurį galima žiūrėti tv per pc.
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juramare: 28 lapkričio 2010 - 14:57
QUOTE(juramare @ 2010 11 28, 16:56)
Aš turiu tokį daikčiuką
http://www.kworld-gl.......=391&flag=1
Labai lengva naudoti. A tiesa tai adapteris per kurį galima žiūrėti tv per pc.
  smile.gif


Dėmesio trūkumas ar tiesiog labai norėjote šituos gadget'u pasipuikuoti? Nes žinutė visiškai ne į temą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lituanus vulgaris: 29 lapkričio 2010 - 11:47
QUOTE(Nestuke-gruoduke @ 2010 11 06, 21:51)
Neperskaiciau visos temutes, nes man cia toks gilus miskas.
Mes patys kameros neturim, bet turim du fotoaparatus, sony ir nikon su kuriais turim prifilmave nemazai filmuku su savo kudikeliu.

Kaip man visus filmukus reiktu sukelti i 1 DVD ir padaryti ten graziai, kokia programa tam naudoti?

Jei buvo apie tai kalbeta, tai as su malonumu tai perskaityciau, jei nurodytume puslapiuka.



As tokiais atvejais naudoju Windows Live Movie Maker. Labai paprasta ir patogi programa. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agzo @ 2010 12 07, 23:45)
naudoju Windows Live Movie Maker. Labai paprasta ir patogi programa.  thumbup.gif

o kur butu galima apie ta programa paskaityti, t.y. pasimokyti su ja dirbti ax.gif
Atsakyti
Sveiki,

Kaip filmuotą medžiagą iš videokameros į kompą įkelti moku, redaguot taip pat šiek tiek išeina, ti kai jau įrašinėju (tas 3-as etapas) būna labai didelės apimties filmukas:(
Dirbu su Pinnacle. Kai jau suspaudžiu (gal neteisiklingas savokas vartoju , bet tas paskutinis etapas) rinkausi 2 variantus:
1. avi
2. mpg
Bet 30sekundžių vaizdas avi formate virš 90 MB , o mpg formate virš 20 MB sad.gif

Labai lauksiu Jūsų patarimų, patarkit kaip suspausti filmuotą medžiagą?
Labai ačiū
Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2011 01 13, 17:00)
Sveiki,

Kaip filmuotą medžiagą iš videokameros į kompą įkelti moku, redaguot taip pat šiek tiek išeina, ti kai jau įrašinėju (tas 3-as etapas) būna labai didelės apimties filmukas:(
Dirbu su Pinnacle. Kai jau suspaudžiu (gal neteisiklingas savokas vartoju , bet tas paskutinis etapas) rinkausi 2 variantus:
1. avi
2. mpg
Bet 30sekundžių vaizdas avi formate virš 90 MB , o mpg formate virš 20 MB sad.gif

Labai lauksiu Jūsų patarimų, patarkit kaip suspausti filmuotą medžiagą?
Labai ačiū

-naudokite MPEG-2 (nebus problemų su peržiūra ant bet kurio DVD grotuvo).Pasirinkit SP režimą ar spaudimą tarp 4000-6000mbs-
O AVI didelis failas, kad nekompresuotas, be to jo niekur nepanaudosit tokiam pavidale . Tai "švarus" aukščiausios kokybes failas skirtas tolesniam apdorojimui (XVID,DIVX,MP4 ir t.t.)
Atsakyti
QUOTE(vilvet @ 2010 12 18, 07:54)
o kur butu galima apie ta programa paskaityti, t.y. pasimokyti su ja dirbti ax.gif

lynda.com yra pamokų kursas ten kelios valandos video nuo tada aš pradėjau pilnavertiškai naudotis šita progrma smile.gif
torentuose rasite manau kad
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 01 13, 21:37)
-naudokite MPEG-2 (nebus problemų su peržiūra ant bet kurio DVD grotuvo).Pasirinkit SP režimą ar spaudimą tarp 4000-6000mbs-
O AVI didelis failas, kad nekompresuotas, be to jo niekur nepanaudosit tokiam pavidale . Tai "švarus" aukščiausios kokybes failas skirtas tolesniam apdorojimui (XVID,DIVX,MP4 ir t.t.)


Didelis ačiū aciuks.gif
Čia jau kaip suprantu "Make Move" etape reik šitų nustatymų ieškot.
Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2011 01 14, 09:13)
Didelis ačiū aciuks.gif
Čia jau kaip suprantu "Make Move" etape reik šitų nustatymų ieškot.

išsaugojime wink.gif
Atsakyti