Įkraunama...
Įkraunama...

Filmuotos medžiagos įrašymas į PC

QUOTE(lorkiukas @ 2010 03 10, 21:20)
Na as juos perziuret galiu,tik va noriu is tu gabaliuku ,apkarpius filmuka sukurt  blush2.gif  Cia savo mazajam,pirmam gimtadieniui  ax.gif  Tik va WMM is vis nerodo kad tokie kompe yra,o Sony Vegas neatidaro ju,nes formatas netinka,ar kazkaip panasiai  unsure.gif

Siūlyčiau, pabandyti įsiinstaliuoti ir dirbti su Cyberlink Powerdirecor (jei yra galimybė). Galingas, tuo pačiu nesudėtingo valdymo videoredaktorius.
Nuskaitomi, redaguojami ir konvertuojami video failai:
HD MPEG-2, DVR-MS, DV-AVI, DAT, MPEG-1, MPEG-2, VOB, VRO with Dolby Digital 5.1/2.1, WMV, WMV-HD, MOV, MOD, live capture, TOD, AVCHD (M2T), MPEG-4 AVC (H.264), 3GPP2, DivX (on Window 7) , WTV in H.264/MPEG2 (multiple video and audio streams), DSLR video in H.264 format with LPCM audio
Išbandžius esu nemažai redaktorių, tai va šis ir dar Magix Movie Edit Pro ko gero priimtimiausi man thumbup.gif .
Atsakyti
Gal kas dirbat su Adobe Premiere Pro CS4?
Įsigijau šią programą. Dabar mokausi. Kyla įvairių klausimų ax.gif
Atsakyti
ulead video puiki programa
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2010 03 15, 10:26)
Gal kas dirbat su Adobe Premiere Pro CS4?
Įsigijau šią programą. Dabar mokausi. Kyla įvairių klausimų  ax.gif

aha, viena iš geriausių kokias teko naudoti. Ko gero, geriausia. O dėl valdymo, jei mokinies, galiu pasakyt, tai ką ten matei ir valdei yra vienas iš lengviausių ir suprantamiausių valdymų kokiu man teko valdyt smile.gif
Atsakyti
sveiki,patarkit per kokia programa(nemokama,jei yra) galima konvertuoti dvd filma is vob i avi? g.gif
Atsakyti
kaip perkelti viska is video kasetes?
Atsakyti
Sveiki, turiu klausimeli 4u.gif Perkeliau i kompa trumpa filmuka, nufilmuota foto aparatu... Vaizdelis geras, o va ta uzkadrini ciauskejima reiktu kazkaip uzdengti kokia muzikele arba bent jau visai isjungti garsa g.gif Ar tai imanoma?
Atsakyti
QUOTE(Ajuni @ 2010 10 04, 22:14)
Sveiki, turiu klausimeli  4u.gif Perkeliau i kompa trumpa filmuka, nufilmuota foto aparatu... Vaizdelis geras, o va ta uzkadrini ciauskejima reiktu kazkaip uzdengti kokia muzikele arba bent jau visai isjungti garsa  g.gif Ar tai imanoma?

...laisvai, tik reikia atatinkamo video redaktoriaus, nes ne visi tą funkciją turi.
Atsakyti
Perrašau iš bet kokių kasečių į DVD diskus.
Atsakyti
Neperskaiciau visos temutes, nes man cia toks gilus miskas.
Mes patys kameros neturim, bet turim du fotoaparatus, sony ir nikon su kuriais turim prifilmave nemazai filmuku su savo kudikeliu.

Kaip man visus filmukus reiktu sukelti i 1 DVD ir padaryti ten graziai, kokia programa tam naudoti?

Jei buvo apie tai kalbeta, tai as su malonumu tai perskaityciau, jei nurodytume puslapiuka.

Atsakyti
KAS DIRBOT SU ULEAD?Tiesiog nebezinau ka daryti, nes padariau nebloga trumpa filmuka, bet...niekaip i diska neina irasyti.Zodziu, galiu tik savo kompe matyti sukurta video, o kai baigsis bandomasis laikotarpis, tai ir isvis nebegalesiu perziuret. verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muse+: 23 lapkričio 2010 - 10:02
nejaugi niekas nesusidure ax.gif g.gif
Atsakyti