Įkraunama...
Įkraunama...

Filmuotos medžiagos įrašymas į PC

Turi būti ir kompiuteryje Firewire jungtis.
http://lt.wikipedia.org/wiki/FireWire
Atsakyti
QUOTE(dryx @ 2010 03 02, 16:07)
Turi būti ir kompiuteryje Firewire jungtis.
http://lt.wikipedia.org/wiki/FireWire

Jungtis yra, laido neturiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(PostFactum @ 2010 03 02, 17:22)
Jungtis yra, laido neturiu cool.gif

Turint laidą, mano manymu, pats primityviausias būdas, tai su Windows movie maker padaryti Capture video.
Atsakyti
Sveiki,ziuriu cia visi kalba apie kamerom filmuota medziaga ax.gif o ar galima koki filmuka pasidaryt is filmuotu gabaliuku fotiku blush2.gif Pzaiurejau kad Windows Move Maker net nerodo jog tokie failiukai yra kompe unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lorkiukas @ 2010 03 04, 20:56)
Sveiki,ziuriu cia visi kalba apie kamerom filmuota medziaga  ax.gif  o ar galima koki filmuka pasidaryt is filmuotu gabaliuku fotiku

Taip, žinoma, kad galima.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2010 03 05, 11:36)
Taip, žinoma, kad galima.

Gal galetum paaiskint siek tiek blush2.gif kodel nerodo tu failiuku,juos gal perkonvertuot reikia ir is vis su WMM imanoma susikonstruot ar kitokos reikia programikes g.gif
Atsakyti
QUOTE(lorkiukas @ 2010 03 05, 17:49)
Gal galetum paaiskint siek tiek  blush2.gif  kodel nerodo tu failiuku,juos gal perkonvertuot reikia ir is vis su WMM imanoma susikonstruot ar kitokos reikia programikes  g.gif

Deja, bet Windows'uose mano patirtis šioje srityje yra labai ribota ir pasenusi, tad nieko konkretaus patarti negaliu. Bet kuri padoresnė vaizdo montavimo programa turėtų mokėti atlikti tai, ko jums reikia.
Atsakyti
QUOTE(lorkiukas @ 2010 03 05, 17:49)
Gal galetum paaiskint siek tiek  blush2.gif  kodel nerodo tu failiuku,juos gal perkonvertuot reikia ir is vis su WMM imanoma susikonstruot ar kitokos reikia programikes  g.gif

Spėju, kad iš kameros vaizdo failai yra .mov formato, todėl ir neatidaro WMM. Reikia kitos video redagavimo programos - Sony Vegas, Corel Videostudio ar kt.
Atsakyti
QUOTE(dryx @ 2010 03 08, 10:54)
Spėju, kad iš kameros vaizdo failai yra .mov formato, todėl ir neatidaro WMM. Reikia kitos video redagavimo programos - Sony Vegas, Corel Videostudio ar kt.

Teisingai speji mirksiukas.gif Sony vegas irgi neatidaro verysad.gif neviltis tuoj uzpuls doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lorkiukas @ 2010 03 09, 20:05)
Teisingai speji  mirksiukas.gif  Sony vegas irgi neatidaro  verysad.gif  neviltis tuoj uzpuls  doh.gif

Kažką ten ne taip darote. Jūsų minėra kamera įrašinėja į MiniDV kasetes, ten tikrai ne *.mov
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2010 03 09, 22:46)
Kažką ten ne taip darote. Jūsų minėra kamera įrašinėja į MiniDV kasetes, ten tikrai ne *.mov

Čia gi kitas žmogus jau klausia. wink.gif
.mov failų neatidaro, nes reikia kodekų (pvz.: k-lite mega codec pack) arba quicktime grotuvo. Aš turiu įsirašęs kodekus ir man puikiausiai atidaro.
Atsakyti
QUOTE(dryx @ 2010 03 10, 10:06)
Čia gi kitas žmogus jau klausia. wink.gif
.mov failų neatidaro, nes reikia kodekų (pvz.: k-lite mega codec pack) arba quicktime grotuvo. Aš turiu įsirašęs kodekus ir man puikiausiai atidaro.

Na as juos perziuret galiu,tik va noriu is tu gabaliuku ,apkarpius filmuka sukurt blush2.gif Cia savo mazajam,pirmam gimtadieniui ax.gif Tik va WMM is vis nerodo kad tokie kompe yra,o Sony Vegas neatidaro ju,nes formatas netinka,ar kazkaip panasiai unsure.gif
Atsakyti