Įkraunama...
Įkraunama...

Filmuotos medžiagos įrašymas į PC

pabandziau filma skelti su virtual dub tai man puse filmuko uzeme 35 GB vietos blink.gif ir nesupratau kodel smile.gif teko mokintis su win movie maker smile.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2006 02 16, 17:28)
pabandziau filma skelti su virtual dub tai man puse filmuko uzeme 35 GB vietos blink.gif ir nesupratau kodel smile.gif teko mokintis su win movie maker smile.gif


Stai CIA galima paskaityti kaip skelti.
Atsakyti
nesuprantu rusiskai cry.gif o cia kokios programos aprasymas ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2006 02 17, 13:50)
nesuprantu rusiskai  cry.gif o cia kokios programos aprasymas ?  blush2.gif


Sitame straipsnyje pasakojama kaip is AVI failo padaryti MPEG1. Su kokiom programom ir t.t. Ir kaip tik labai aiskiai aprasoma kaip su Virtual Dub skelti filma.
Atsakyti
QUOTE(svajukas @ 2005 09 07, 17:50)
Spausk sita nuorodatik ispeju kad cia demo versija veikianti 30 d. pilna versija kainuoja 250 lt, o demo versija "sveria" 180mb tad pasiruosk siek tiek palaukti kol parsius wink.gif
beje, turi firewire korta ir kabeli video perrasymui? smile.gif



o tai cia demo versija nemoka ar ne? g.gif
Atsakyti
ismokau skelti filma su win movie maker aisku nezinau ar taisyklingai bet man pavyko thumbup.gif tik labai ilgai uztrunka skelto filmo irasymas i kompa
Atsakyti
Filmo "darymui" naudojam Ulead Videostudio 9. Konvertinimui - Ashampoo movie shrink and burn 2 4u.gif
Atsakyti
esu isbandes dauk visokiu programu video redagavimui, tai labiausiai patiko Pinnacle Studio.
dabar naudoju 10 versija, bet ir 8 ir 9 buvo neblogos.
programos vartotojo sasaja yra labai patogi. turi daug suspaudimo formatu, efektu, filtru, PIP ir CHROMA KEY funkcijas, tiesioginio rasymo i CD funkcija. ir tt.
Aisku programa yra mokama (ir gan nemazai kainuoja) taciau vaistuku yra pakankamai
Atsakyti
Gal kuri mamytė patartų, turiu video kamera Sony, neskaitmeninė (su maža kasete), bet ji paverčia informaciją skaitmenine yra USB jungtis ir diskelis su Porgrama nukrovimui , kazkokia Sony..... programa, bet man kažko nenukrauna duomenų, vis raso error, arba prašo įdeti kompaktą į kompą, nors ir įdedu (programa nukraudinėja duomenis tiesiai į kompakta), gal žinote kokią kitą programelę duomenų nukrovimui. Tikiuosi suprantamai paaiškinau. Tiesa pasakius man jau atsibodo su ta kamera žaisti, gal patarsite.
Atsakyti
QUOTE(AsJa @ 2006 03 03, 20:07)
Gal kuri mamytė patartų, turiu video kamera Sony, neskaitmeninė (su maža kasete), bet ji paverčia informaciją skaitmenine yra USB jungtis ir diskelis su Porgrama nukrovimui , kazkokia Sony..... programa, bet man kažko nenukrauna duomenų, vis raso error, arba prašo įdeti kompaktą į kompą, nors ir įdedu (programa nukraudinėja duomenis tiesiai į kompakta), gal žinote kokią kitą programelę duomenų nukrovimui. Tikiuosi suprantamai paaiškinau. Tiesa pasakius man jau atsibodo su ta kamera žaisti, gal patarsite.

gali buti kad neranda draiveriu tavo kameros
Atsakyti
QUOTE(arbuzgalvis @ 2006 03 04, 19:50)
gali buti kad neranda draiveriu tavo kameros



Gal gali paaiškinti plačiau, gal reikia juos papildomai susinstaliuoti. Labia būčiau dėkinga. Nesu kažkokia gluša, namau, kad nusimanau tose kompose, kameruose, bet su šita kamera vienas vargas.
Atsakyti
QUOTE(AsJa @ 2006 03 05, 11:00)
Gal gali paaiškinti plačiau, gal reikia juos papildomai susinstaliuoti. Labia būčiau dėkinga. Nesu kažkokia gluša, namau, kad nusimanau tose kompose, kameruose, bet su šita kamera vienas vargas.

Ar tu is to Sony kompakto suinstaliavai programa i savo kompiuteri? gal tame paciame CD yra ir tavo vaizdo kameros tvarkykles-jas irgi reikia suinstaliuoti. Tik po to, perkrovus kompiuteri, galesi permesti info is kameros i kompa.
Atsakyti