Įkraunama...
Įkraunama...

Filmuotos medžiagos įrašymas į PC

QUOTE(getaway @ 2009 06 17, 11:18)
galiu duoti torenta.paraašyk sskypa į až. 4u.gif

Labutis, gal gali ir man torentą duoti, bučiau labai dekinga, nes labai jau vargstu su Movie makeriu. Tik parasyk kad cia tu nes ne visus naujus priimu, karta buvau jau labai nusvilusi, kai priemiau virusu uzkresta faila. Aciu Skypo varda nusiusiu i az
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jorė: 30 liepos 2009 - 22:29
Sveiki,
gal galit kas paaiškint kaip teisingai su Movie Maker suspausti , nieko nenukerpant filmą? Pirmasyk pati ta noriu padaryt, bet paaiškinimai mano Makerio angliškai. O su anglų man prastokai, nesimokinau jos, o savarankiškos žinios skurdokos. blush2.gif doh.gif Būčiau laaaaaabaaaaaai dėkinga. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(getaway @ 2009 06 17, 11:18)
galiu duoti torenta.paraašyk sskypa į až. 4u.gif

sunglasses2.gif jau senoka žinutė,ale vat užklydau,tai sakau pasiteirausiu ir aš ,gal dar kartais liko torentų? visom reikia,tai ir man prisireikė kuom aš prastesnė ,,, new_russian.gif
Atsakyti
Pastebejimas: neverta vargti su Pinnacle'u, Sony Vegas patogesne, intuityvesne ir galingesne
Atsakyti
Sveiki,
susidūriau su tokia problemą unsure.gif Nupirkom prieš n...laiką kamerą PANASONIC NV-GS17, per USB laidą perkėliau nufilmuotą medžiagą i kompą, peržiūrėjau, viskas kaip ir gerai, bet...kai perkėliau į DVD diską...man neatidarė...toks vaizdas kad neranda verysad.gif Įrašinėjau su NERO 7
Gal kas žino, kame yra problemą, nes norim įrašyt ir žiūrėt per DVD grotuvą
Kompe įrašytas Windows Media Audio/Video file (.wmv)
Atsakyti
HELP negu niekas negalės man padėt verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 08 21, 12:59)
Sveiki,
susidūriau su tokia problemą unsure.gif  Nupirkom prieš n...laiką kamerą PANASONIC NV-GS17, per USB laidą perkėliau nufilmuotą medžiagą i kompą, peržiūrėjau, viskas kaip ir gerai, bet...kai perkėliau į DVD diską...man neatidarė...toks vaizdas kad neranda verysad.gif  Įrašinėjau su NERO 7 
Gal kas žino, kame yra problemą, nes norim įrašyt ir žiūrėt per DVD grotuvą
Kompe įrašytas Windows Media Audio/Video file (.wmv)

O ar jūsų DVD grotuvas palaiko tą WMV formatą?
Atsakyti
QUOTE(Padėjėjas @ 2009 08 27, 14:13)
O ar jūsų DVD grotuvas palaiko tą WMV formatą?

Ne nepalaiko verysad.gif Šiandien su Windows DVD Maker išėjo įrašyt į DVD diską, bet, kaip supratau, galima tik vieną video įrašyt su šitą programą į diską, nors ir daug laisvos vietos lieka g.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 08 27, 22:10)
Ne nepalaiko verysad.gif  Šiandien su Windows DVD Maker išėjo įrašyt į DVD diską, bet, kaip supratau, galima tik vieną video įrašyt su šitą programą į diską, nors ir daug laisvos vietos lieka g.gif

Na jei su kokiu movie maker kelis video sujungsite į vieną, tada ir daugiau galima įrašyti. Siūlau susirasti temą, kur kalbama apie Movie maker arba panašią video apdorojimo programą ir apskaitinėti kaip kas daro, ir kaip įrašinėja tuos DVD.
Atsakyti
QUOTE(Padėjėjas @ 2009 08 28, 08:11)
Na jei su kokiu movie maker kelis video sujungsite į vieną, tada ir daugiau galima įrašyti. Siūlau susirasti temą, kur kalbama apie Movie maker arba panašią video apdorojimo programą ir apskaitinėti kaip kas daro, ir kaip įrašinėja tuos DVD.

Ačiū aciuks.gif
Atsakyti
Sveiki. Turiu tokia gal didele problema.Daugeu kaip pries pusmeti isigijau kamera sony DCR-SR55. Dabar noriu persirasyt i kompiuteri,tik va negaliu nes mano mazasis nudaigino kompakta instaliacini. Gal kas galetu patart is kur galeciau gaut toki kompakta, ar parsisiust is kur nors?
Atsakyti
QUOTE(sypsenelex @ 2009 10 08, 12:15)
Sveiki. Turiu tokia gal didele problema.Daugeu kaip pries pusmeti isigijau kamera sony DCR-SR55. Dabar noriu persirasyt i kompiuteri,tik va negaliu nes mano mazasis nudaigino kompakta instaliacini. Gal kas galetu patart is kur galeciau gaut toki kompakta, ar parsisiust is kur nors?

Visada programas galima rasti gamintojo puslapyje. taigi eikit į sony svetainę ir paieškokite.
http://support.sony-...amp;m=DCR-SR55E
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Padėjėjas: 08 spalio 2009 - 12:31