Įkraunama...
Įkraunama...

Filmuotos medžiagos įrašymas į PC

QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 05 31, 15:31)
sveiki ,noriu prašyti pagalbos-patarimo  ax.gif ,,,tikiuosiu ,kad atsiliepsite,,
o klausimėlis toks :visada pirkdavau diskelius kamerai DVD+RW,kai įrašau dedu į PC ir copy-paste ir viskas ok,ką nufilmavau jau kompe,o dabar vat patapau "akcijos auka"  blush2.gif ir papirkau DVD-RW diską,viskas su juo ok,tik vat bėda,kad niekur negaliu jo pažiūrėti ,tik per kamerą,,,tada vienas draugas pamokino,kad ,kai  diskas yra su minuso ženklus jį baigus įrašyti reikia su pačia kamera "užrakinti',taip ir padariau,dabar jau vaizdą turiu ir PC,bet įrašyti į kompą to kas nufilmuota negaliu,rodos ir įrašinėja,bet kai baigia rodo,kad tuščias folderis,,,tai gal kas galit patarti,kaip man padaryti,kad galėčiau įsikelti į kompą,beje kai naudojau +RW neb uvo jokių problemų su įkėlimu į kompą,,  nu kas pagelbėsit-pasakysiu (ups-parašysiu) DIDELĮ DĖKUI    mirksiukas.gif

Labutis
aš pabandyčiau nusikopijuoti su nero atvaizdą (image) disko kopija ir isirašyti į dvd+r / dvd-r. gal tada leis tau isikelti į kompiuterį.kitas varijantas iš kameros su kure rašiai laidais ( audio -video ) irašyti į kitą kamerą . arba tiesiai į kompą( jeigu imanoma). kiek pamenu pas taves įra DV (panaši į usb tik vienas šonas pusapvalis ne status) jungtis kompiuterį. o ar yra kameroj toj aš abejoju.reiktu susirast kas turi kitą kamerą su dvd diskais ir su dv išėjimu.nu jai nieko neišeis tai atkopijuok diskeli ir atsiūsk paštu 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(JulijaR @ 2009 05 20, 13:07)
Laba diena turiu problemele.Noriu perkelti vaizda is kameros i PC ir po to isirasyti i DVD (bet iki to dar toli grazu smile.gif ).Tai va, kamera mano Sony DCR-HC19E.Turiu kaip suprantu reikiama laida, na kuris jungiasi toje vituoje kur parasyta 1394.Bandau viska daryti su W Movie Maker programa, bet kompas kaip suprantu neatpazysta kameros,nes kai paspaudziu Capture from video niekas nevyksta,ismeta lentele su raudonu kryzeliu.Prie kameros buvo tik buvo diskas Picture Package diskas.Gal galite man kas pagelbeti,kaip toliau elgtis.Buciau dekinga.
Papildyta:
Sujungus laidus ir ijungus kamera vaizdas neatsiranda PC ekrane.Nieko nesuprantu kas cia vyksta  doh.gif

As turiu USB laida ir kai prisijungiu kamera tiesiog copy/paste padaru ir viska turiu. Failo formatas buna netinkamas, per nurodai perziuret su playeriu ir viska matai.
Papildyta:
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 05 31, 14:31)
sveiki ,noriu prašyti pagalbos-patarimo  ax.gif ,,,tikiuosiu ,kad atsiliepsite,,
o klausimėlis toks :visada pirkdavau diskelius kamerai DVD+RW,kai įrašau dedu į PC ir copy-paste ir viskas ok,ką nufilmavau jau kompe,o dabar vat patapau "akcijos auka"  blush2.gif ir papirkau DVD-RW diską,viskas su juo ok,tik vat bėda,kad niekur negaliu jo pažiūrėti ,tik per kamerą,,,tada vienas draugas pamokino,kad ,kai  diskas yra su minuso ženklus jį baigus įrašyti reikia su pačia kamera "užrakinti',taip ir padariau,dabar jau vaizdą turiu ir PC,bet įrašyti į kompą to kas nufilmuota negaliu,rodos ir įrašinėja,bet kai baigia rodo,kad tuščias folderis,,,tai gal kas galit patarti,kaip man padaryti,kad galėčiau įsikelti į kompą,beje kai naudojau +RW neb uvo jokių problemų su įkėlimu į kompą,,  nu kas pagelbėsit-pasakysiu (ups-parašysiu) DIDELĮ DĖKUI    mirksiukas.gif

Manau tau reiktu pasieskoti programu kurios nuripina toki diska. Cia tas pac kaip su wav muzikos failais, kuriu neimanoma tiesiog kopijuoti is cd, reikia audiocatalisto ar kitos programeles...
Atsakyti
Sveiki, norėčiau ir aš persikelti video iš kameros (kamera SONY DCR-SR36 su kietuoju disku). Ar užtenka per USB persiklet filmuotą medžiagą į kompą ir paskui bandyt su programa tvarkyt ar nebus bloga kokybė? O gal reikia Firewatre ploštės?
Atsakyti
QUOTE(punkis @ 2009 06 17, 08:27)
Sveiki, norėčiau ir aš persikelti video iš kameros (kamera SONY DCR-SR36 su kietuoju disku). Ar užtenka per USB persiklet filmuotą  medžiagą į kompą ir paskui bandyt su programa tvarkyt ar nebus bloga kokybė? O gal reikia Firewatre ploštės?

firewire nereikalinga nes tavo kamera tik per usb2 į kompą o į televizoriu AV out, S-video out.
Atsakyti
Prijungiau kamerą per USB ir į kompą nusikopinau medžiagą. Atsidarius per media playeri viską gerai rodo, tačiau kai persikeliu į W Movie maker yra tik garsas o vaizdo ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(punkis @ 2009 06 17, 09:31)
Prijungiau kamerą per USB ir į kompą nusikopinau medžiagą. Atsidarius per media playeri  viską gerai rodo, tačiau kai persikeliu į W Movie maker yra tik garsas o vaizdo ne? g.gif

neisivaizduoju g.gif . su pinnacle tai esu ir videoklipą parsiūsta ikėles į programą.su Movie maker nedirbu( man perprastas)
Atsakyti
O tai tada gal žinot iš kur gaut Pinnacle, nes aš buvau persisiuntus Trial versiną, bet vistiek ten kažko trūko, reikėjo prisiregistruot, o registracijai riekalingas serial numeris
Atsakyti
QUOTE(punkis @ 2009 06 17, 10:02)
O tai tada gal žinot iš kur gaut Pinnacle, nes aš buvau persisiuntus Trial versiną, bet vistiek ten kažko trūko, reikėjo prisiregistruot, o registracijai riekalingas serial numeris

galiu duoti torenta.paraašyk sskypa į až. 4u.gif
Atsakyti
dekui getaway as vakar jau laida gavau ir persikeliau i kompa filmuota medziaga mano kampas turi net 2 programas su koriomis galiu tai daryti viena raso iskart i DVD diska kita kelia i kompa avi formatu esu suzaveta savo kompu labai jis jau man patinka vis atrandu kaska naujo ka jis sugeba be dideliu pastangu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(getaway @ 2009 06 17, 11:18)
galiu duoti torenta.paraašyk sskypa į až. 4u.gif

Gal galima ir man butu gauti torenta?
Atsakyti
QUOTE(JulijaR @ 2009 06 17, 13:22)
Gal galima ir man butu gauti torenta?

reiktu pirma skypa pasijungti, jau parašaiau ale niekas neatrašo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(getaway @ 2009 06 17, 14:12)
reiktu pirma skypa pasijungti, jau parašaiau ale niekas neatrašo  rolleyes.gif

Bet, tai pas mane visada jis ijungtas,tiesiog nepastebejau,kad parasei.Laukiu dar karta zinutes 4u.gif
Atsakyti