Įkraunama...
Įkraunama...

Filmuotos medžiagos įrašymas į PC

QUOTE(SuperBaba @ 2008 12 28, 00:16)
Nezinau ar cia pataikiau, bet mane domina kur rast programa, kad is filmuotos medziagos filma sukurti? blush2.gif  Nusipirkom video kamera, bet dar nelabai ismanau kaip ka kurti nufilmavus ir kur kokia programa pasisiusti g.gif O gal ji tik mokama?

Dažnaiusiai naudojama programa Adobe Premiere . O parsisiūsti gali iš bet kur, torentai dc ar kita p2p programa. Tiek kad reikės ją pagydyti , nes visos normalios vaizdo redagavimo programos mokamos.
Atsakyti
4u.gif

Gal galit padėt. Niekaip nepagydau pinnacle studio. nežinau ką ten daryt.
ir nesuprantu ar dėl to kad dar vis serganti neveikia, ar aš nė įkelt failo nemoku unsure.gif Neteko nieko dar daryti su viddeo redagavimo programom, todėl labai reik pagalbos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 27 vasario 2009 - 12:12
ar galit pasakyt kur internete patalpint savo filmukus blush2.gif fotki.com lyg ir nera tokio dalyko
viska dabar susikėlus i kompa, bet ten vietos siaubingai užima, o sukelus i internetini albuma atsilaisvintų 4u.gif
photobuckete lyg buvau skaičius , bet kad aš ten nerandu blush2.gif
Atsakyti
Sveiki, gal aš čia ne visai į temą, bet nebežinau kur galėčiau geriau paklausti smile.gif Žodžiu, turiu problemų su Adobe Premiere Pro CS4. Aš dar tik bandau, tačiau iš pat pradžių susidūriau su rimta problema - viską susiinstaliavau, susikėliau, yra vaizdo ir garso takeliai, matosi vaizdas, kai eini rankiniu būdu per takelius - vaizdas keičiasi, kai tik spaudi play - nieko. Stovi tas pats vaizdas. Gal teko susidurti su panašia problema? Ar bent jau įsivaizduojat, kokia čia galėtų būti problema. Verkiant turiu paredaguoti vieną vaizdo failą, bet va... cry.gif

būsiu labai dėkinga už konsultaciją.
Atsakyti
Laba diena turiu problemele.Noriu perkelti vaizda is kameros i PC ir po to isirasyti i DVD (bet iki to dar toli grazu smile.gif ).Tai va, kamera mano Sony DCR-HC19E.Turiu kaip suprantu reikiama laida, na kuris jungiasi toje vituoje kur parasyta 1394.Bandau viska daryti su W Movie Maker programa, bet kompas kaip suprantu neatpazysta kameros,nes kai paspaudziu Capture from video niekas nevyksta,ismeta lentele su raudonu kryzeliu.Prie kameros buvo tik buvo diskas Picture Package diskas.Gal galite man kas pagelbeti,kaip toliau elgtis.Buciau dekinga.
Papildyta:
Sujungus laidus ir ijungus kamera vaizdas neatsiranda PC ekrane.Nieko nesuprantu kas cia vyksta doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamos 4u.gif

Nelabai radau kur imest savo klausimuka, gal cia kas pagelbes g.gif
Gal galit paaiskinti kaip ant video failiuko (filmuoto fotiku - 2 min) uzdeti muzikini fona ?
Labai lauksiu atsakymu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murzinyte @ 2009 05 22, 13:17)
Sveikos mamos  4u.gif

Nelabai radau kur imest savo klausimuka, gal cia kas pagelbes  g.gif
Gal galit paaiskinti kaip ant video failiuko (filmuoto fotiku - 2 min) uzdeti muzikini fona ?
Labai lauksiu atsakymu  4u.gif


O kokia vaizdo redagavimo programa naudojate g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2009 05 25, 20:52)
O kokia vaizdo redagavimo programa naudojate g.gif .

Įtariu kad jokios.
Atsakyti
QUOTE(murzinyte @ 2009 05 22, 13:17)
Sveikos mamos  4u.gif

Nelabai radau kur imest savo klausimuka, gal cia kas pagelbes  g.gif
Gal galit paaiskinti kaip ant video failiuko (filmuoto fotiku - 2 min) uzdeti muzikini fona ?
Labai lauksiu atsakymu  4u.gif


Movie maker paprasciausia bus g.gif
Papildyta:
QUOTE(JulijaR @ 2009 05 20, 14:07)
Laba diena turiu problemele.Noriu perkelti vaizda is kameros i PC ir po to isirasyti i DVD (bet iki to dar toli grazu smile.gif ).Tai va, kamera mano Sony DCR-HC19E.Turiu kaip suprantu reikiama laida, na kuris jungiasi toje vituoje kur parasyta 1394.Bandau viska daryti su W Movie Maker programa, bet kompas kaip suprantu neatpazysta kameros,nes kai paspaudziu Capture from video niekas nevyksta,ismeta lentele su raudonu kryzeliu.Prie kameros buvo tik buvo diskas Picture Package diskas.Gal galite man kas pagelbeti,kaip toliau elgtis.Buciau dekinga.
Papildyta:
Sujungus laidus ir ijungus kamera vaizdas neatsiranda PC ekrane.Nieko nesuprantu kas cia vyksta  doh.gif



na pradziai gal reiketu is sony puslapio atsiusti kameros draiverius. as siap pirkau spec. plokste su laidu ir dabar puikiai nauduoju kamera su pc. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas man pades, naudoju Windows Movie maker programa, bet man niekaip neiseina is kameros filmuorta medziaga perkelti i ta programa, rodo kad tos medziagos is vis kompiuteri nera...
ir dar ar kam taip buvo kad ta programa stringa ir is karto issijungia rodo kad klaida kazkokia...
labai buciau dekinga uz atsakymus..
Atsakyti
QUOTE(Bussinkka @ 2009 05 30, 16:28)
Sveiki, gal kas man pades, naudoju Windows Movie maker programa, bet man niekaip neiseina is kameros filmuorta medziaga perkelti i ta programa, rodo kad tos medziagos is vis kompiuteri nera...
ir dar ar kam taip buvo kad ta programa stringa ir is karto issijungia rodo kad klaida kazkokia...
labai buciau dekinga uz atsakymus..

patarčiau pinakšle naudot man ji patiko. galiu duoti torento siuntimą jaigu reikia. užima 14 gb , bet daug efektų. 4u.gif
keliu į kompą per 1394 jungt (dv arba firewire vadinam)žinoma ne visos kameros turi šia jungtį.
Atsakyti
sveiki ,noriu prašyti pagalbos-patarimo ax.gif ,,,tikiuosiu ,kad atsiliepsite,,
o klausimėlis toks :visada pirkdavau diskelius kamerai DVD+RW,kai įrašau dedu į PC ir copy-paste ir viskas ok,ką nufilmavau jau kompe,o dabar vat patapau "akcijos auka" blush2.gif ir papirkau DVD-RW diską,viskas su juo ok,tik vat bėda,kad niekur negaliu jo pažiūrėti ,tik per kamerą,,,tada vienas draugas pamokino,kad ,kai diskas yra su minuso ženklus jį baigus įrašyti reikia su pačia kamera "užrakinti',taip ir padariau,dabar jau vaizdą turiu ir PC,bet įrašyti į kompą to kas nufilmuota negaliu,rodos ir įrašinėja,bet kai baigia rodo,kad tuščias folderis,,,tai gal kas galit patarti,kaip man padaryti,kad galėčiau įsikelti į kompą,beje kai naudojau +RW neb uvo jokių problemų su įkėlimu į kompą,, nu kas pagelbėsit-pasakysiu (ups-parašysiu) DIDELĮ DĖKUI mirksiukas.gif
Atsakyti