Įkraunama...
Įkraunama...

Filmuotos medžiagos įrašymas į PC

QUOTE(Taktas @ 2008 06 17, 22:58)
taigi 2baksa saite yra su vaistais.



Tos nerdau parsisiunčiau Xilisoft. Tik nebežinau į kokį formatą konvertuoti, nes labai didelį pasirinkimą duodą. Man reik, kad skaitytų visur
Atsakyti
QUOTE(labukas @ 2008 06 18, 20:44)
Tos nerdau parsisiunčiau Xilisoft. Tik nebežinau į kokį formatą konvertuoti, nes labai didelį pasirinkimą duodą. Man reik, kad skaitytų visur

Keista kad neradai, praejusiame psl juk yra nuoroda...
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2008 06 18, 20:55)
Keista kad neradai, praejusiame psl juk yra nuoroda...


aš šiao ne taip parsiunčiau tą vso rar archyve, bet men neleidžia jo atidaryti ar suinstaliuoti nežinau kaip paaiškint - prašo pasword. Bandžiau tuo kur užsiregistravau ir su tuom katėm rašo, kad netaisingai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labukas: 18 birželio 2008 - 20:35
QUOTE(labukas @ 2008 06 18, 21:09)
aš šiao ne taip parsiunčiau tą vso rar archyve, bet men neleidžia jo atidaryti ar suinstaliuoti nežinau kaip paaiškint - prašo pasword. Bandžiau tuo kur užsiregistravau ir su tuom katėm rašo, kad netaisingai g.gif

Tam puslapyje iš kurio siunteisi apačioje parašyta - archyvo slaptažodis www.2baksa.net
Ir visiems failams iš to portalo tas pats slaptažodis.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2008 06 18, 21:42)
Tam puslapyje iš kurio siunteisi apačioje parašyta - archyvo slaptažodis www.2baksa.net
Ir visiems failams iš to portalo tas pats slaptažodis.



galu gale parsisiunciau ir visiškai tas pats kaip buvo nemokamoje versijoje, su kažkokiu ženklu per vidurį. Vienu žodžiu tiek vargau ir nieko........... schmoll.gif
Atsakyti
laba diena.
o buvo taip. isigijau nauja sony kamera su hd. viskas buvo tvarko kol man neprireike filmuotos medziagos tvarkyti.pasirodo viskas irasyta buvo M2TS formatu.aisku kaip diena,kad ji reikia keist. o va ia nauja poblema.kaip?kokia programa naudot?iprasti 'converteriai' sio formato nepazista. doh.gif
Atsakyti
domintu ir mane info apie tuos diskelius ax.gif mes tai kvaileliai pagriebem diskelius, nepagalvoje, kad pirma reikejo per kamera i kompa viska sukelt doh.gif nors gal ir nera tai lb blogai, mat pas jus pasiskaiciau, ir manau, jog mums butu ta video per usb i kompa sukele g.gif o kokybes mums tikrai reikia g.gif turim mes sony vaio loptopa, gal kas zinot ar jame yra tos reikalingos jungtys ar ta plokste kazkokia blush2.gif o jei nera?tai mums reikia kazkokios plokstes ir laido? ax.gif nieko nesuprantu apie video unsure.gif
Atsakyti
Sveiki, turime videokamerą, tad dažnokai tenka filmuoti įvairius renginius ir t.t. Kaip filmuotą medžiagą iš videokameros į CD įrašyti moku, tačiau ji dažniausiai būna labai didelės apimties, pvz. 1 val. filmuota medžiaga apima 11 GB! Žinau, kad kažkaip galima konvertuoti ar kaip ten, kad sutalpinti į vieną CD. Juk pvz. neretas 2 val filmas užima tik 1,35 GB. Labai lauksiu Jūsų patarimų, patarkit kaip suspausti filmuotą medžiagą? Labai ačiū smile.gif
Atsakyti
Gal galit papasakot su kokiom programom reiktu tvarkyt nufilmuota medžiaga? Nes filmavau savo kameryte drauges vestuves ir pakliuvo keleta ne kokiu vaizdu noretusi iškirpt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(redux2 @ 2008 10 02, 21:59)
Gal galit papasakot su kokiom programom reiktu tvarkyt nufilmuota medžiaga? Nes filmavau savo kameryte drauges vestuves ir pakliuvo keleta ne kokiu vaizdu noretusi iškirpt  ax.gif

Su bet kuria vaizdo redagavimo programa. Gal paprasciausia butu pinacle studio.
Atsakyti
Bandysiu parsisiut pažūrėt kaip su ja darbuotis ax.gif ačiū bigsmile.gif
Atsakyti
Nezinau ar cia pataikiau, bet mane domina kur rast programa, kad is filmuotos medziagos filma sukurti? blush2.gif Nusipirkom video kamera, bet dar nelabai ismanau kaip ka kurti nufilmavus ir kur kokia programa pasisiusti g.gif O gal ji tik mokama?
Atsakyti