Įkraunama...
Įkraunama...

Filmuotos medžiagos įrašymas į PC

QUOTE(wilma22 @ 2007 12 28, 21:53)
Gal kas zinote is kur parsisiusti kameros programa, na niekur nerandu. mano kamera panasonic nv-ds65. turiu kamera, o programa kazkur iskeliavo verysad.gif .
ir negaliu pasijungti kameros prie kompo, gal kas zinot kaip be programos dar galima pasijungti kamera. smile.gif , busiu dekinga.

O kaip jungi kamerą prie kompo? Normaliai pajungus kamerą kompa automatiškai atpažysta naują įrenginį. O vaizdą galima isikelti per redagavimo programą.
na jeigu jungi per usb, gali tekti ieskotis draiverių. Bet kokybės nebus.
Atsakyti
sveiki ir man reikalinga pagalba turiu kameryte JVC GR-D240E pirkta pries kokius 4 metus joje jokios korteles nera tik mini kasetes prie jos jokiu laidu nebuvo .tai pardei pasiule laida kazkoki FIREWIRE parsitempiau namo ogi vienas kistukas kuris i kamera jungiasi tinka o kito prie kompo neturiu kur junkti .taigi padekit man kaip suprantu reiketu isigyti papildoma plokste ar dar kaskokiu laidu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2007 12 30, 01:17)
sveiki ir man reikalinga pagalba turiu kameryte JVC GR-D240E pirkta pries kokius 4 metus joje jokios korteles nera tik mini kasetes prie jos jokiu laidu nebuvo .tai  pardei pasiule laida kazkoki FIREWIRE parsitempiau namo ogi vienas kistukas kuris i kamera jungiasi tinka o kito prie kompo neturiu kur junkti .taigi padekit man  kaip suprantu reiketu isigyti papildoma plokste ar dar kaskokiu laidu doh.gif

Reikia plokštės. Stacionariam kainuoja nebrangiai.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 12 30, 11:57)
Reikia plokštės. Stacionariam kainuoja nebrangiai.

na o kai ja isigysiu tikriausiai reiks speco ja istatyti g.gif zaliems prie kompo tikriausiai nepavyks bigsmile.gif na kai isigysiu kreipsiuos i jus atgal aciu
Atsakyti
na va plokste stovi savo vietoi is mini kaseciu i kompiuteri perrasiau o va naudotis programa schmoll.gif neiseina noriu pakoreguoti medziaga bet va nemoku iskirpti nereikalingas vietas blush2.gif programa vadinasi''pinnacle'' gal kas naudojat sia programa ir man galit padet blush2.gif
Atsakyti
na kaip ir naudotis ja ismokau bet va dabar problema tame kad nezynau kokiame formate sumontuota medziaga reikia issaugot doh.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif Noriu paklausti, kokiu programu, irenginiu reikia, norint juostines video kasetes medziaga perrasyti i diskus. Pas mus tiek daug tokiu prifilmuotu svenciu, siaip juostu ir db kazkaip noretusi viska i diskus sukelti. Jus patys tokias operacijas atliekate ar kus kreipiates, vezate? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2008 05 29, 08:22)
na kaip ir naudotis ja ismokau bet va dabar problema tame kad nezynau kokiame formate sumontuota medziaga reikia issaugot doh.gif

Dabar nežinau kokiu formatu leidžia issaugoti pinacle. Bet gali išsaugoti kaip move ir su kokia nonrs programa konvertuoti į dvd. Pastaruoju metu neblogai konvertuoja vsoconvertxtodvd3 Filmus mato net irminiai dvd grotuvai. Su ja taip pat gali ir irašyti dvd diską.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2008 05 29, 23:34)
Dabar nežinau kokiu formatu leidžia issaugoti pinacle. Bet gali išsaugoti kaip move ir su  kokia nonrs programa konvertuoti į dvd. Pastaruoju metu neblogai konvertuoja vsoconvertxtodvd3  Filmus mato net irminiai dvd grotuvai. Su ja taip pat gali ir irašyti dvd diską.

oi kaip smagu kad atsiliepei i mano pagalbos sauksma thumbup.gif na nezynau gal ka ne taip darau su sia programa man issisaugo AVI formatu bet jau su kita programa jai noriu pakoreguoti ulead videostudija 11 jau neatidaro .atsisiunciau kaskokia AVSvideo konverter ten irgi nieko nesidaro doh.gif gal gali man padet ir parasyt kaip viska daryt nuo pat pradziu ir kuri programele butu geriausia aciu
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2008 05 30, 15:22)
oi kaip smagu kad atsiliepei i mano pagalbos sauksma thumbup.gif na nezynau gal ka ne taip darau su sia programa man issisaugo AVI formatu bet jau su kita programa jai noriu pakoreguoti ulead videostudija 11 jau neatidaro .atsisiunciau kaskokia AVSvideo konverter ten irgi nieko nesidaro  doh.gif  gal gali man padet ir parasyt kaip viska daryt nuo pat pradziu ir kuri programele butu geriausia aciu

Pamegink šitą
. Viskas gana paprasta, ir dvd meniu galima redaguoti. Viską sutvarkai idedi tuščią dvd kompaktą ir paleidi konvertuoti.
Atsakyti
Sveiki. labai reikia jūsų pagalbos. noriu perkelt iš filmuotą medžiagą iš kasetinės kameros į PC. nusipirkau USb jungtį, sujungiau, vaizdą rodo per PC, bet kaip jį perkelt išsidsaugot? Atsisiunčiau pinnacle studio, viską sujungiu paspaudžiu start capture, bet niekas nevyksta. Ką darau ne taip? prisipažinsiu, kad nieko apie tai nenusimanau blush2.gif padėkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Joliuke @ 2008 06 12, 14:40)
Sveiki. labai reikia jūsų pagalbos. noriu perkelt iš filmuotą medžiagą iš kasetinės kameros į PC. nusipirkau USb jungtį, sujungiau, vaizdą rodo per PC, bet kaip jį perkelt išsidsaugot? Atsisiunčiau pinnacle studio, viską sujungiu paspaudžiu start capture, bet niekas nevyksta. Ką darau ne taip? prisipažinsiu, kad nieko apie tai nenusimanau blush2.gif  padėkit 4u.gif

KAd su USB kazin ar perkelsi filmuota medziaga. Parduotuveje man paaiskino, kad per USB galima tik trumpus nedidelius filmukus (tokius kokie buna mobiliame tel) arba nutoraukas perkelti. O is videokameros reikia perkelinet per FireWire jungti, tiksliai neprisimenu pavadinimo, kazkas panasaus i IAEEEN 1394. Skaiciukai tai tikslus, parduotuveje uztenka juos pasakyti. Ir laidas nebrangus, tik 10lt. Nebent kompiuteryje nera tokios jungties, tada reikia papildoma iranga nusipirkti, toki kaip perejima is usb i fire wire. Kiek tokia iranga kainuoja nezinau 4u.gif
O su usb ir as kuri laika vargau, isbandziau kelias programas, kol internete radau info, kad reikia laido 1394 biggrin.gif
Atsakyti