Įkraunama...
Įkraunama...

Filmuotos medžiagos įrašymas į PC

vat ir man iskilo tas pats kl, kaip is kameros i kompa persimest video...
o tai mazes prifilmuota milijonai, reik pradet sistemint doh.gif

kaip supratau - pirmas zingsnis isatyt i kompa ta plokste...

verta prasidet su tokiu kompu? HP

Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2007 07 31, 14:26)
sveikos, gal galit ir man padeti, as turiu JVC kamera dedasi mini dv kasete, o kaip man is kameros perrasyt i kompakta, na yra laidas kuriseina i kompa, bet jis perkelia tik nuotraukas, o kaip man perkelt viska i kompakta is kasetes, is kur ta programa gauti kamera JVC GR -D270e

ko gero pas tave yra USB laidas, gali bandyti su juo keltis, bet kokybes nebus net su geriausia programa schmoll.gif bandem ir mes per ji, bet vaizdas labai prastas, strigineja ir t.t. pasiskaityk mano ankstesne zinute, ten idejau nuotraukyte gero laido, kuri naudoja ir tie kurie vestuves filmuoja, jis gal apie 20 lt kainuoja, tiksliai nezinau. tik paziurek, ar pas tave kameroj yra tokiam laidui kistukas, ir ar kompiuteryje yra, nes jei ne, tai reikes dar papildomai ir kompiuteriui ta jungti pirkti. o programele gali ieskoti internete parsisiusti, arba paprasciausiai nusipirkti, kainuos dar 100 lt. tikiuosi suprantamai parasiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamavaida @ 2007 08 01, 09:36)
ko gero pas tave yra USB laidas, gali bandyti su juo keltis, bet kokybes nebus net su geriausia programa  schmoll.gif bandem ir mes per ji, bet vaizdas labai prastas, strigineja ir t.t. pasiskaityk mano ankstesne zinute, ten idejau nuotraukyte gero laido, kuri naudoja ir  tie kurie vestuves filmuoja, jis gal apie 20 lt kainuoja, tiksliai nezinau. tik paziurek, ar pas tave kameroj yra tokiam laidui kistukas, ir ar kompiuteryje yra, nes jei ne, tai reikes dar papildomai ir kompiuteriui ta jungti pirkti. o programele gali ieskoti internete parsisiusti, arba paprasciausiai nusipirkti, kainuos dar 100 lt. tikiuosi suprantamai parasiau smile.gif

aciu, pazystamas sako reikia kazkokios plokstes reikia?kas per plokste?
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2007 08 01, 01:31)
aciu, pazystamas sako reikia kazkokios plokstes reikia?kas per plokste?

nezinau kakia plokste tau siule isigyti, gal pas tave kompiuteryle truksta atminties, nes ikeltas filmukas jos uzima labai nemazai, tuomet reikia papildomai isigyti. pasitikrink uzejus ant C disko, paspaudus desini peles klavisa, tau ismes lentele, pas mane yra is viso 80 GB,laisvos vietos gal 50 GB tai dvieju valandu filmukui uztenka. Jei jos truksta, gali kelis failus permesti i kita diska. megejiskiems filmukams turetu uztekti. jei nori redaguoti filma, kuris uzima 6 val. pvz vestuves, tai atminties tikrai truks.
Atsakyti
vietos tai pas mane netruksta, tada nezinau ka jis cia nuspango, tai reikia dabar nusipirkt laida ir programa susirast, tik kazi kur ja rast g.gif
Papildyta:
artai turi but programa grynai mano kamerai, ar kokia bendra galima, nes mama ir turi kamera tik kitokia ir is jos reikia perrasyt
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2007 08 01, 12:03)
vietos tai pas mane netruksta, tada nezinau ka jis cia nuspango, tai reikia dabar nusipirkt laida ir  programa susirast, tik kazi kur ja rast g.gif
Papildyta:
artai turi but programa grynai mano kamerai, ar kokia bendra galima, nes mama ir turi kamera tik kitokia ir is jos reikia perrasyt


Per usb nieko gero nesigaus.Jeigu kompas stalinis pasižiurek ar nėra IEEE 1394 jungties(FireWire). Jei ne, tai nusiperki kažka panašaus į šia plokštę. Aišku ir laido specialaus reikės.
Atsakyti
apie sita as ir kalbejau smile.gif as pirmiausia nusipirkau laida, parsinesiau namo, o pas mane kompe nebuvo tokiu jungciu, tad teko atskirai pirkti ir ta plokste.
programa gali nusipirkti megapoly, stai cia kainos http://www.bms.lt/in...how=2,162#2,162
manu kad si programa tiks ir tavo ir tavo mamos kamerai, aisku, jei pas ja skaitmenine, nors gali ir prekybos vietoj pasitikslint
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamavaida: 01 rugpjūčio 2007 - 13:53
aciu labai, o parsisiust siu programu is niekur negalima, ziuriu , kad jos nepigios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2007 08 01, 18:54)
aciu labai, o parsisiust siu programu is niekur negalima, ziuriu , kad jos nepigios smile.gif

auksarankiai parsisiuncia smile.gif as visa diena prasedejau ir nieko gero nerada schmoll.gif Gal kartais esi is kauno, galeciau paskolint, parasyk i az jei nori
Atsakyti
QUOTE(mamavaida @ 2007 08 02, 04:28)
auksarankiai parsisiuncia smile.gif as visa diena prasedejau ir nieko gero nerada  schmoll.gif  Gal kartais esi is kauno, galeciau paskolint, parasyk i az jei nori

aciu labai uz pagalba, as is Siauliu, tai neiseis, paziuresiu jei tas pazystamas neparsius eisiu nusipirkt,aciu
pas mane laptopas, bet yra tik usb jungtys trys,tam laidui nera verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2007 08 01, 18:34)
aciu labai uz pagalba, as is Siauliu, tai neiseis, paziuresiu jei tas pazystamas neparsius eisiu nusipirkt,aciu
pas mane laptopas, bet yra tik usb jungtys trys,tam laidui nera  verysad.gif

Galėčiau padėti jeigu yra noras.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 08 02, 05:54)
Galėčiau padėti jeigu yra noras.

aciu TAKTAI labai thumbup.gif , bet jau susitariau su pazystamu, ryt eisiu viska susipirkt ir nunesiu jam kompa kad idetu plokste ir programa irasytu, jei kas dar bus neaisku mum klausiu. mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti