Įkraunama...
Įkraunama...

Filmuotos medžiagos įrašymas į PC

QUOTE(Padėjėjas @ 2007 07 03, 21:13)
Kaip jau sakiau, firewire plokštelę ir į nešiojamą galima įdėti. Tačiau jei kompiuteris yra toks, kokį pardavinėja Omnitel už 1 lt. geriau neprasidėti. Tada tikrai, eiti pas draugą reikia, kuris gerą kompą turi ir firewire, ir ten dirbti.

Na, ne už 1 lt kompas mirksiukas.gif .Bet apie kompus aš tikrai mažai išmanau blush2.gif .Galiu parašyti DELL Inspiron 1501.Jeigu tai ką pasako blush2.gif O labai norisi išmokti pačiai dirbti su filmuota medžiaga.Kad nereikėtų draugų trukdyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2007 07 03, 22:48)
Na, ne už 1 lt kompas mirksiukas.gif .Bet apie kompus aš tikrai mažai išmanau  blush2.gif .Galiu parašyti DELL Inspiron 1501.Jeigu tai ką pasako  blush2.gif O labai norisi išmokti pačiai dirbti su filmuota medžiaga.Kad nereikėtų draugų trukdyti  4u.gif

http://www.dell.com/...p;~tab=specstab

ir Jūs netrukdot. Čia padedam vieni kitiems. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus-pudra @ 2006 03 10, 15:20)
sveiki, turiu kelias prifilmuotas mini video kasetes, tačiau nemoku perrašyti į cd ar dvd  blush2.gif Gal už tam tikrą mokestį man galėtų kas nors jas perrašyti? Reikėtų gal kai kuriuos momentus iškirpti, muzikėlę iš kompakto prirašyti...  mirksiukas.gif
Tik tiek. Kas gali man pagelbėti, parašykit į az. Ačiū  4u.gif


sveiki, mes turim skaitmenine kamera SONY. teko pavargt kol issaiskinom, kaip musu nufilmuota medziaga is kaseciu permesti i diskus. tie laidai, kur buvo prie kameros, kiek supratom, skirti tik paziuret filmukams prijungus kamera prie kompo ar teliko. diskas su programa, visai nezinau kam jis reikalingas, visiskas slamstas, tik laiko gaisimas. mes pasitarem su vienu filmuotoju ir jis mums patare isigyti dar keleta dalyku.
1 rekalingas geras laidas, kitaip vadinamas sasaja, jo pavadinimas, kiek suprantu IEEE-1394 cia jo nuotrauka http://www.smelectro...es/Firewire.jpg
2 daznai paciam kompe nera tam laidui kistuko, tad reikia nusipirkti atskirai, nueini i parduotuve, parodai laida ir jie ten zino smile.gif
3 dar reikalinga programa tam filmukui perkelt ir redaguoti. mums pasiule PINNACLE. ji yra labai paprasta, bet labai daug gali su ja padaryti. as turiu 10 jos versija, tai galiu is filmo iskirpti tai kas man nepatinka, perkelt i kita vieta, prideti nuotrauku, is pacio filmo nuotraukas daryti, uzdeti muzika, orginalu garsa sumazint, padidint, yra graziu perejimu is vieno kadro i kita ir t.t.
na, tikiuosi suprantamai parasiau. jei kas bus neaisku galit rasyti i AZ, padesiu kuo galesiu smile.gif turiu programos diskus originalius, galiu paskolint mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip kirpti filmus su sia programa??
Atsakyti
http://www.supermama...?...=44746&st=0 čia skaitėt? g.gif
Atsakyti
O gal jus zinot, kaip kirpti dvd filmus su NERO???
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 07 27, 16:55)



Taip, skaiciau... Bet neradau nieko... Man reikia kirpti dvd filma...
Atsakyti
QUOTE(alenka @ 2007 07 28, 14:38)
Taip, skaiciau... Bet neradau nieko... Man reikia kirpti dvd filma...

Tai man rodos, reikėjo ton temon ir rašyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(alenka @ 2007 07 28, 15:37)
O gal jus zinot, kaip kirpti dvd filmus su NERO???

kaip suprast kirpti? per puse? filmus tvarkau su pinnacle, o su niro nezinau... blush2.gif
Atsakyti
Prisikaupė nemažai prifilmuotų videokasečių, tad norėčiau išmokti persikelti vaizdą į kompiuterį bei susimontuoti mėgėjiškus filmukus. Gal galite rekomenduoti kokią nesudėtingą programėlę su kuria galima būtų tai padaryti?
Atsakyti
QUOTE(Tila @ 2007 07 30, 19:34)
Prisikaupė nemažai prifilmuotų videokasečių, tad norėčiau išmokti persikelti vaizdą į kompiuterį bei susimontuoti mėgėjiškus filmukus. Gal galite rekomenduoti kokią nesudėtingą programėlę su kuria galima būtų tai padaryti?

pinnacle studio pabandyk, tikrai nesudetinga mirksiukas.gif
gal atsiras tokiu kurios dirba su sia programa, niekaip nerandu, kaip padaryti, kad filme filmavimo data visada rodytu?
Atsakyti
sveikos, gal galit ir man padeti, as turiu JVC kamera dedasi mini dv kasete, o kaip man is kameros perrasyt i kompakta, na yra laidas kuriseina i kompa, bet jis perkelia tik nuotraukas, o kaip man perkelt viska i kompakta is kasetes, is kur ta programa gauti kamera JVC GR -D270e
Atsakyti