Įkraunama...
Įkraunama...

Filmuotos medžiagos įrašymas į PC

QUOTE(Irmavi @ 2007 07 02, 20:43)
nežinau kaip Windowsai,bet aš jau minėjau čia,kad naudojamės Ulead Video Studio programa (universali darbui su video medžiaga),yra aišku ir daugiau tų programų...Manau,kad naujokui šitoj srity vis gi reik parodyti gyvai,kaip tai daroma,nei čia rašinėt....
Papildyta:
na ir dar pridursiu,kad perkelt video yra vienas daiktas,o paskui jį dar reik ir suspaust iki atatinkamo lygio,-prasideda žaidimas su kodekais... g.gif
Ne viskas taip paprasta su ta videoprodukcija... blush2.gif


Kuo toliau , tuo sudėtingiau.Panašu, kad aš neįkąsiu blush2.gif .Maniau , kad bus kaip su nuotraukom-prijungi, perkeli ir turi. O čia, pasirodo, tamsus miškas g.gif .Reikia susirasti, kad kas parodytų, kas tikrai moka.Man čia pora pažįstamų bandė padėti, bet ir jiems nieko neišėjo.Bandysiu su ta kmera ir kompu į parduotuvę nuvažiuoti, kur pirkom, gal kas išeis.Ir ačiū už patarimus 4u.gif .Gyvenam ir mokomės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2007 07 02, 22:25)
Kuo toliau , tuo sudėtingiau.Panašu, kad aš neįkąsiu  blush2.gif .Maniau , kad bus kaip su nuotraukom-prijungi, perkeli ir turi. O čia, pasirodo, tamsus miškas g.gif .Reikia susirasti, kad kas parodytų, kas tikrai moka.Man čia pora pažįstamų bandė padėti, bet ir jiems nieko neišėjo.Bandysiu su ta kmera ir kompu į parduotuvę nuvažiuoti, kur pirkom, gal kas išeis.Ir ačiū už patarimus  4u.gif .Gyvenam ir mokomės  biggrin.gif

jei labai jau reikės (ir jei Vilniuj esi)-gali kreiptis pagalbos,ką nors sugalvosim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2007 07 02, 22:25)
Kuo toliau , tuo sudėtingiau.Panašu, kad aš neįkąsiu  blush2.gif .Maniau , kad bus kaip su nuotraukom-prijungi, perkeli ir turi. O čia, pasirodo, tamsus miškas g.gif .Reikia susirasti, kad kas parodytų, kas tikrai moka.Man čia pora pažįstamų bandė padėti, bet ir jiems nieko neišėjo.Bandysiu su ta kmera ir kompu į parduotuvę nuvažiuoti, kur pirkom, gal kas išeis.Ir ačiū už patarimus  4u.gif .Gyvenam ir mokomės  biggrin.gif

Koks miestas?
Pradedančiam paprasta naudotis Pinnacle
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 07 02, 23:20)
Koks miestas?
Pradedančiam paprasta naudotis  Pinnacle

...jeigu pradedantysis suvokia kas yra mpeg-2 ir mpeg-4,ir dar Divx ir Xvid,ar h.264,kas yra bitreitas,ir kiek praėjimų geriau daryt koduojant .avi faila,ir t.t..... lotuliukas.gif
gal ir Pinnacle padės 4u.gif
o mažiausia vargo pradedančiam yra Auto GordianKnot (tik kodavimui)-faktas ax.gif paprastesnės programos nesu mačius...ir kokybė gaunas super.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 02 liepos 2007 - 23:35
QUOTE(Irmavi @ 2007 07 02, 21:43)
jei labai jau reikės (ir jei Vilniuj esi)-gali kreiptis pagalbos,ką nors sugalvosim 4u.gif

Aš esu Kaune verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Irmavi @ 2007 07 02, 23:23)
...jeigu pradedantysis suvokia kas yra mpeg-2 ir mpeg-4,ir dar Divx ir Xvid,ar h.264,kas yra bitreitas,ir kiek praėjimų geriau daryt koduojant .avi faila,ir t.t..... lotuliukas.gif
gal ir Pinnacle padės 4u.gif
o mažiausia vargo pradedančiam yra Auto GordianKnot (tik kodavimui)-faktas ax.gif paprastesnės programos nesu mačius...ir kokybė gaunas super.

Tai va, kad nesupranta .Parsisiuntėm Pinnacle programą.Pavyko prijungti kamerą, bandėm perkelti vaizdą,bet jis trūkčiojantis, labai prastos kokybės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karklas: 03 liepos 2007 - 16:56
QUOTE(Karklas @ 2007 07 03, 18:00)
Aš esu Kaune  verysad.gif
Papildyta:

Tai va,  kad nesupranta .Parsisiuntėm Pinnacle programą.Pavyko prijungti kamerą, bandėm perkelti vaizdą,bet jis trūkčiojantis, labai prastos kokybės.

na čia gal ir vaizdo plokštė gali būt silpnoka...šiaip darbas su video reikalauja resursų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2007 07 03, 18:00)
Aš esu Kaune  verysad.gif
Papildyta:

Tai va,  kad nesupranta .Parsisiuntėm Pinnacle programą.Pavyko prijungti kamerą, bandėm perkelti vaizdą,bet jis trūkčiojantis, labai prastos kokybės.

O per ką kėlėte? USb ar firewire?
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 07 03, 18:46)
O per ką kėlėte? USb ar firewire?


Kėliau per USB .FireVire mano kompiuteryje nėra .
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2007 07 03, 20:07)
Kėliau per USB .FireVire mano kompiuteryje nėra .

Per usb geresnės kokybės ir neišgausi. jeigu stacionarus kompas geriau nusipirkti plokšte. Juolab ji kainuoja kažkur apie 40lt. Kokybe nesulyginama. Aišku vaizdo perkėlimui yra ir geresnės plokštės kainuojančios po kelis klt.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 07 03, 20:16)
Per usb geresnės kokybės ir neišgausi. jeigu stacionarus kompas geriau nusipirkti plokšte. Juolab ji kainuoja kažkur apie 40lt. Kokybe nesulyginama. Aišku vaizdo perkėlimui yra ir geresnės plokštės kainuojančios po kelis klt.


Kompiuteris nešiojamas
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2007 07 03, 21:27)
Kompiuteris nešiojamas

Sprendimas buvo duotas temos pradžioje. Arba eiti pas draugus, kad jie normaliai perkeltu filmuota medžiaga. Laiko reikės nemažai.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 07 03, 21:35)
Sprendimas buvo duotas temos pradžioje. Arba eiti pas draugus, kad jie normaliai perkeltu filmuota medžiaga. Laiko reikės nemažai.

Kaip jau sakiau, firewire plokštelę ir į nešiojamą galima įdėti. Tačiau jei kompiuteris yra toks, kokį pardavinėja Omnitel už 1 lt. geriau neprasidėti. Tada tikrai, eiti pas draugą reikia, kuris gerą kompą turi ir firewire, ir ten dirbti.
Atsakyti