Įkraunama...
Įkraunama...

Filmuotos medžiagos įrašymas į PC

Turim skaitmeninę kamerą, baigiam prifilmuoti antrą kasetę. Prie kameros pridėtam CD kažkokios pievos buvo, greičiausiai ne nuo tos kameros CD, tingisi dabar su pardavėju aiškintis, nes jau senokai pirkom. O internete galima rasti visko, tik reikia žinoti, ko ieškoti doh.gif Taigi - kokias programas naudojate filmų apdorojimui? Reiktų bent minimaliai montuoti - apkarpyti, sujungti atskirus gabaliukus, prijungti garso takelį, įdėti teksto ar titrų ir pan. Jei žinote, kur guli pamokėlės ar tutorialai, kaip tom programom naudotis - taip pat būčiau dėkinga. Tinka ir Linuxinės, ir Windowsinės programos.
Atsakyti
QUOTE(Jauja @ 2005 09 04, 23:10)
Turim skaitmeninę kamerą, baigiam prifilmuoti antrą kasetę. Prie kameros pridėtam CD kažkokios pievos buvo, greičiausiai ne nuo tos kameros CD, tingisi dabar su pardavėju aiškintis, nes jau senokai pirkom. O internete galima rasti visko, tik reikia žinoti, ko ieškoti  doh.gif Taigi - kokias programas naudojate filmų apdorojimui? Reiktų bent minimaliai montuoti - apkarpyti, sujungti atskirus gabaliukus, prijungti garso takelį, įdėti teksto ar titrų ir pan. Jei žinote, kur guli pamokėlės ar tutorialai, kaip tom programom naudotis - taip pat būčiau dėkinga. Tinka ir Linuxinės, ir Windowsinės programos.

Dabar taip smile.gif kokia vaizdo kamera? su dv? ar dvd?
radau labai super programa tikrai tau patiks smile.gif
Atsakyti
Spausk sita nuorodatik ispeju kad cia demo versija veikianti 30 d. pilna versija kainuoja 250 lt, o demo versija "sveria" 180mb tad pasiruosk siek tiek palaukti kol parsius wink.gif
beje, turi firewire korta ir kabeli video perrasymui? smile.gif
Atsakyti
Aš čia ne į temą, bet Svajuko avataras pralinksmėjo sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukas @ 2005 09 07, 17:44)
Dabar taip smile.gif kokia vaizdo kamera? su dv? ar dvd?

Sony HC20E su DV.

QUOTE(svajukas @ 2005 09 07, 17:50)
Spausk sita nuorodatik ispeju kad cia demo versija veikianti 30 d. pilna versija kainuoja 250 lt, o demo versija "sveria" 180mb tad pasiruosk siek tiek palaukti kol parsius wink.gif
beje, turi firewire korta ir kabeli video perrasymui? smile.gif

Turim rolleyes.gif
Programą kraunamės, žiūrėsim, kas do žvėris ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jauja @ 2005 09 07, 22:51)
Sony HC20E su DV.
Turim  rolleyes.gif
Programą kraunamės, žiūrėsim, kas do žvėris  ax.gif

Jei ka duok zinia gal dar juo padesiu wink.gif jau beveik ir as isiajskinau kaip ti ten veikia biggrin.gif
Atsakyti
Parašiau kitoj temoj, bet poto pamačiau šita, aš ir klausiau apie filmu apdorojima tai va pasikartosiu.
Ar galima, ar yra kokia programa su kuria galima butu filmuotus video vaizdus iš video kasetes perkelti i kompa ? Ir juos su kompu maketuoti?
Atsakyti
QUOTE(iingri @ 2005 09 08, 15:24)
Parašiau kitoj temoj, bet poto pamačiau šita,  aš ir klausiau apie filmu apdorojima tai va pasikartosiu.
  Ar galima, ar yra kokia programa su kuria galima butu filmuotus video vaizdus iš video kasetes perkelti i kompa ? Ir juos su kompu maketuoti?

Is video..? Turi omentyje tos dideles VHS? seip maciau yra visokio plokstes su visokiausiai kabeliais kad perrasyti analogini signala... O seip is kaitmenines kameros duomenims perrasyti yra skirta firewire plokste ir kabelis...Svarbiausia yra viska i kompa perrasyti, o paskui tai jau linksmiausia dalis smile.gif o visai neblogos programeles nuoroda yra auksciau ideta..
Atsakyti
QUOTE(svajukas @ 2005 09 09, 09:16)
O seip is kaitmenines kameros duomenims perrasyti yra skirta firewire plokste ir kabelis...Svarbiausia yra viska i kompa perrasyti, o paskui tai jau linksmiausia dalis smile.gif

O man pvz visa problema ir yra, kaip viska i kompa perrasyt??? Nes jeigu gera vaizdo kokybe pasirenki, tai tiek vietoj uzima - tik keliasdesimt min i atminti telpa blink.gif Nors atmintis nemaza, standartine, o kompas apynaujis. O jeigu blogesne kokybe, tai vaizdas tikrai nekoks sad.gif Kaip tu sita problema apeini?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaziulka: 20 rugsėjo 2005 - 20:29
QUOTE(Gaziulka @ 2005 09 20, 21:27)
O man pvz visa problema ir yra, kaip viska i kompa perrasyt??? Nes jeigu gera vaizdo kokybe pasirenki, tai tiek vietoj uzima - tik keliasdesimt min i atminti telpa blink.gif Nors atmintis nemaza, standartine, o kompas apynaujis. O jeigu blogesne kokybe, tai vaizdas tikrai nekoks sad.gif Kaip tu sita problema apeini?

Vienintele problema tame ir yra kad perrasytas is kameros vaizdas veelniskai daug uzima vietos..seip komplektacijoje turetu buti programele kuri perkoduoja ir padaro ta vaizdo irasa mazesnes talpos...O kad tik perasytas filmukas uzima puse ar daugiau hardo vietos tai cia jau labai iprastas dalykelis..
Atsakyti
help.gif meginos o ar imanoma su win movie maker filma suskaidyti i 2 dalis? jei imanoma parasykit kaip busiu labai dekinga, nes labai labai reikia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2006 02 14, 16:48)
help.gif  meginos o ar imanoma su win movie maker filma suskaidyti i 2 dalis? jei imanoma parasykit kaip busiu labai dekinga, nes labai labai reikia bigsmile.gif


Su tavo mineta programa nedirbau, tad nieko negaliu pasakyti. Kai man filmas i viena CD netilpdavo, dalindavau su Virtual Dub programa. Man buvo greitai ir paprastai.
Atsakyti