Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas 3 d.

QUOTE(dalytely @ 2009 05 18, 12:29)
sveika butu labai saunu  thumbup.gif  tik toks klausimelis kaip su tavim susisiekti  blush2.gif  gal tau parasyti i az , nes as dar cia nelabai isivaizduoju kaip viskas daroma  blush2.gif



geriausiai būtų jei až parašytumėte mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evelina83 @ 2009 05 18, 09:55)
Ir as noreciau saldainiuku popiereliu faila su lenkimo linijom, nes netycia istryniau kuri turejau  blush2.gif evelinadrag@yahoo.com

ir as labai noreciau jai negaila gretute@giva.lt
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 05 18, 07:47)
Sveikos planuotojos, o mum tai savaitgalis nekoks 6dienį atbuvom Belmonte ir mažoji sukarščiavo tai vakar pusė dienos ligoninėj praleidom, šiandien vėl po daktarus važinėsim ....
reikia e-mailo  ax.gif


sveikit 4u.gif
QUOTE(LinetaBlue @ 2009 05 18, 08:50)
Labas  bigsmile.gif

Merginos turiu jums klausimuka apie finansus - kiek mazdaug planuojate isleisti pinigeliu krikstynoms ar jau isleidote, cia gal klausimas labiau tiktu krikstamotems. Mes be snapso ir foto (uz kurias dar teks susimoketi) isleidome 800 LT.


as tai dalinisuos islaidas su mamyte blush2.gif , nes mes sutarem ka pirksim sveciam, seneliam ir t.t bus jos islaidos, o vis ka skirsiu kriksto mergytei, laikrastukui, saldainiam ir t.t. mokesiu as, bet sumos dar neisivaizduoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LinetaBlue @ 2009 05 18, 09:50)
Labas  bigsmile.gif

na ir mes jau pakrikstijom savo kriksto dukriuka  wub.gif  Labai grazi svente buvo, pasinaudojau daugumos jusu patarimais, visi buvo labai suzaveti ir patenkinti, o mums su vyru del to labai smagu  thumbup.gif

Merginos turiu jums klausimuka apie finansus - kiek mazdaug planuojate isleisti pinigeliu krikstynoms ar jau isleidote, cia gal klausimas labiau tiktu krikstamotems. Mes be snapso ir foto (uz kurias dar teks susimoketi) isleidome 800 LT.




Mes busim krikstateviai,bet planuojam maziau isleisti, nes kad ir nera kur daug isleisti mirksiukas.gif Pabandysiu surasyti -
1.baznycia -100lt,
2. musu(kaip krikstateviu) reikaliukai- 100lt,tai cia pas zavinga uzsakiau tevams liudijima,sokoladams,sampanui etiketes,palinkejimus.O pas vitaliux - maisiukai (muilas, kruopos ir t.t.),isakymai tevams ir pan.
3.kriksto sunui rubelius pirksime - 100lt
4. kriksto sunui dovanele - 100lt

Tai va tiek ir gaunasi paciom krikstynom,o dar man savo panelei grazu rubeli nupirkti reikia ir sau sijonuko ieskau, o vyrui tai viskas tvarkoj - kostiumas ir marskiniai jau kaip ir paruosti smile.gif
O kur jus tiek isleidot?Pabandykit parasyt, butu idomu paziureti, nes gal ka ir praleidau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 18, 15:12)
as tai dalinisuos islaidas su mamyte  blush2.gif , nes mes sutarem ka pirksim sveciam, seneliam ir t.t bus jos islaidos, o vis ka skirsiu kriksto mergytei, laikrastukui, saldainiam ir t.t. mokesiu as, bet sumos dar neisivaizduoju  doh.gif


mes liepą krikštysim sūnelį. tai tariausi su krikštamote, kad kadangi aš laiko daugiau turiu, tai laikraštį, saldainius ir visas kitas atrakcijas darysiu pati. Rūbus irgi užsakiau pas siuvėją pasiūti. Tai mums išlaidų tikrai nemažai bus, išlipsim ko gero virš 4000 per mano altruizmą
O krikštamotė tuos kruopas/cukrų ir t.t., dar kažkokią dovaną nuo savęs padovanos, na ir gal dar balionus su heliu prašysiu kad atvežtų. Kažkaip nepatogu užkraut daug išlaidų ant kito žmogaus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fox_lady: 18 gegužės 2009 - 14:22
QUOTE(Opapupa @ 2009 05 18, 01:00)
Ir as labai noreciau darbini saldainiu popiereliu failiuko su lenkimo linijom  ax.gif , persiuskite kas prasau ir man  4u.gif  ACIU is anksto



EMMY, atsiusk ir man saldainiu popieriuka su lenkimo linijomis.... aciu is anksto 4u.gif

viktorijakalvelis@gmail.com

Papildyta:
Tai is kur mergaites pirkote medinius saukstus su uzrasais? 4u.gif noriu kad butu isgedinta, nes jeigu pats uzsarysi su markeriu tai kai suslapinsi tai ir visos raides nubegs, susilies...noriu praktiskos dovanos, o ne i spinta padeti ir kad dulkytu.... 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dru-gelis: 18 gegužės 2009 - 14:35
QUOTE(Fox_lady @ 2009 05 18, 14:21)
Tai mums išlaidų tikrai nemažai bus, išlipsim ko gero virš 4000 per mano altruizmą


na as svajoju su 300 lt issitek, nes daug darysiu savo rankom g.gif
QUOTE(dru-gelis @ 2009 05 18, 14:48)

Tai is kur mergaites pirkote medinius saukstus su uzrasais?  4u.gif  noriu kad butu isgedinta, nes jeigu pats uzsarysi su markeriu tai kai suslapinsi tai ir visos raides nubegs, susilies...noriu praktiskos dovanos, o ne i spinta padeti ir kad dulkytu.... 4u.gif  biggrin.gif

kiek zinau is Jolanta_Š, ji degina saukstus mirksiukas.gif

norejau paklausti jusu nuomones, sveciam sugalvojom i atlapus isegti nertas rausvas mazas gelytes wub.gif , ar bus grazu g.gif , gal kas turit koki nerimo pavyzdeli blush2.gif , nes ners mano sesuo, bet neturiu kaip parodyt blush2.gif
Atsakyti
Norejau ir as parasyt kiek ant kokio dalyko isleidau, bet pagalvojau, kad mamyte kriksto dukriuko gali skaityt, tai visai nenoriu, kad ji tai zinotu, nesmagu man butu, nes is tikruju isleidom daug, bet man tu pinigeliu visai negaila. Mes savo kriksto dukriuka rengem ir darem nuo... iki... viska viska, tevai gal ir nebutu to reikalave, bet mes labai norejom, kad butu be galo grazu, tik keista biskiuka, nes nei karto nepaklause ar mums nereikia nieko pagelbet ar dar kazka panasiai blush2.gif Bet siaip tai viskas liux, turim nuostabia angeliule kriksto dukryte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 05 18, 13:18)
Milagra, jau du kartus išsiunčiau. Beje mergytei aš turiu gražesnį su kiškučiu aprengtu raudona suknelyte. Vat toks va gautųsi:

user posted image

doh.gif doh.gif Ką padarysi, kad ne visi akli mato blush2.gif Į junk įmetė ir nepastebėjau, o ten paskui išsitrina mailai automatiškai. Gavau jau dabar. Ačiū labai.

Tik kad jau užrodėt tą kiškutį mergytei tai dabar jau šito noriu biggrin.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LinetaBlue @ 2009 05 18, 16:25)
Norejau ir as parasyt kiek ant kokio dalyko isleidau, bet pagalvojau, kad mamyte kriksto dukriuko gali skaityt, tai visai nenoriu, kad ji tai zinotu, nesmagu man butu, nes is tikruju isleidom daug, bet man tu pinigeliu visai negaila. Mes savo kriksto dukriuka rengem ir darem nuo... iki... viska viska, tevai gal ir nebutu to reikalave, bet mes labai norejom, kad butu be galo grazu, tik keista biskiuka, nes nei karto nepaklause ar mums nereikia nieko pagelbet ar dar kazka panasiai  blush2.gif  Bet siaip tai viskas liux, turim nuostabia angeliule kriksto dukryte  wub.gif 


Hmm, skaitau ir galvoju, nu nieko sau kriksto teveliai, saunuoliai, kurie taip ruosiasi krikstynoms, mes net minties neturejom prasydami buti musu sunaus krikstotevais kad jie ka nors darys ir ruosis siai sventei, jau kiek as prigalvosiu tiek ir bus g.gif
Atsakyti
noreciau ir as paprasyti tu paveiksliuku siuvinejimui.. tik jau pasimeciau pas ka i az rasyt sad.gif
Atsakyti
mano kriksto mama paie pora tuksattnciu isleis. ax.gif o as kazkur 4tukstancius doh.gif
Atsakyti